Son Maaşıyla Bu İşe Girdi Şimdi Siparişlere Yetişemiyor

Son Maaşıyla Bu İşe Girdi Şimdi Siparişlere Yetişemiyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Son Maaşıyla Bu İşe Girdi Şimdi Siparişlere Yetişemiyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri, Girişimcilik, Tarım - Hayvancılık, Yeni İş Kurmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Antalya’da bir otelde asgari ücret ile çalışan 68 yaşındaki 5 çocuk babası Mehmet Uysal, işten aldığı son maaş ile kendi işini kurmak üzere harekete geçti. Tavuk çiftliği kuran girişimci Uysal, şimdi asgari ücretin 5 katına kadar gelir kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: TAVUK ÇİFTLİĞİ AÇMAK

Antalya’nın Aksu ilçesinde yaşayan 68 yaşındaki Mehmet Uysal, yıllarca bir otelde yaz aylarında asgari ücret ile çalıştı. Kış aylarının gelmesiyle birlikte işten çıkartılan Uysal, aldığı son maaş ile 100 civciv alarak tavuk yetiştiriciliği işine girdi. Evinin yanında ormanlık alanda küçük bir çiftlik kuran Uysal, burada civcivleri yetiştirmeye başladı. Aradan geçen birkaç ayda tavuklardan yumurta almaya başlayan girişimci Mehmet Uysal, şimdi organik yumurtaları için gelen siparişlere yetişemiyor.

“SİPARİŞLERE YETİŞEMİYORUM”

sipariş

Her gün tavuklarına yavruları gibi baktığını dile getiren Mehmet Uysal, “Yaz aylarında genellikle asgari ücret ile bir otelde çalışıyordum. Son maaşımı alıp işten çıkınca, internet üzerinden 600 TL’ye 100 adet civciv aldım. Evimin yakınında ormanlık alanda tavukların barınması için küçük bir çiftlik kurdum. Şimdi civcivler büyüdü ve her gün kolilerce yumurta almaya başladım. Tamamen organik olan yumurtalara çok talep var. Siparişlere yetişemiyorum” ifadelerini kullandı.

Son Maaşıyla Bu İşe Girdi Şimdi Siparişlere Yetişemiyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Son Maaşıyla Bu İşe Girdi Şimdi Siparişlere Yetişemiyor” üzerine bir yorum

  1. Müşteri portfoyünüzü genişletmek ve kanalize etmek için, ürün ve hizmet veren siz değerli işletmelere çeşitli çalışmalarımız mevcuttur. Ciddi sonuçlar alındığını, referanslarımızdan onaylatabiliriz.
    *İŞ ve MÜŞTERİ portfoyünü %60-70 lere çıkardığımız işletmeler olmuştur.

    Demir Adam Danışmanlık Medya ve İnternet Hizmetleri

    Cevapla

Yorum yapın