Solucan Gübresi Bayilik Veren Firmalar

Solucan Gübresi Bayilik Veren Firmalar hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Solucan Gübresi Bayilik Veren Firmalar ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Son yıllarda en çok para kazandıran işlerden biri olan Solucan Gübresi işine girmek istiyorsanız Solucan Gübresi Bayiliği veren firmalara da göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu bayilikler aracılığıyla birçok profesyonel desteği de ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Son yıllarda solucan gübresi işi çok aktif bir iş olarak dikkat çekiyor. Kısa sürede gelir sağlayan bir iş kolu olan Solucan Gübresi işine girmek istiyorsanız bayilik veren firmalara da göz atarak daha hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Tamamen kendi başınıza sıfırdan da solucan gübresi işine girebilirsiniz ancak birçok girişimcinin yanlış bakım formülleri nedeniyle bu girişimde zarar ettiğini belirtmemiz gerekiyor.

Türkiye’de solucan gübresi bayiliği veren çok kaliteli şirketler var. Bu şirketlerin tüm önemli bilgilerini sizlere sunacağız.

Marmarasol Solucan Gübresi Bayilik

2015 yılında kurulan Marmarasol, Türkiye’nin her noktasına solucan gübresi bayiliği veriyor. Şirket hakkında bilinmesi gerekenler ve bayilik hakkında:

 • Türkiye’nin her yerine özel nakliye fırsatı.
 • Profesyonel bir ekip ile yerinde analiz ve değerlendirme.
 • Toplu solucan alımlarında indirim fırsatları.
 • En az 2 aylık ücretsiz mama tedariği.
 • Üretilen gübreleri satmak için iletişim ağının paylaşılması.
 • 10.000 liralık sermaye ihtiyacı var.
 • Yatırım ortalama 6-7 ayda geri dönüş veriyor ve şube kurulumu maksimum 3 gün sürüyor.

Marmarasol’un solucan gübresi bayiliği için 05313068032 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

 

Ekoversol Solucan Gübresi Bayilik

2015 yılında kurulan ve solucan gübresi konusunda sektörün öncüleri arasında yer alan Ekoversol da Türkiye’nin her yerine bayilik veriyor. Şirket girişimcilerden ortalama olarak 12 bin lira sermaye talep ediyor. Bilinmesi gerekenler şöyle:

 • Yatırım ortalama 12 ayda geri dönüş sağlıyor.
 • Şube kurulumu ortalama olarak 1 hafta sürüyor.
 • Halihazırda 8 şube var.
 • Minimum 100 metrekare alana ihtiyaç duyuluyor.

Ekoversol’a ulaşmak için 0266 999 1747 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Rivasol Solucan Gübresi Bayilik

2016 yılından itibaren solucan gübresi bayiliği vermeye başlayan Rivasol, halihazırda tek şubesi bulunan şirket, Türkiye’nin her yerine solucan gübresi bayiliği veriyor. Minimum 100 metrekare alan isteyen şirket, yerinde analiz için profesyonel destek de sunmasıyla ön plana çıkıyor. Şirket girişimcilerden maksimum 10 bin lira sermaye talep ediyor. Rivasol’a ulaşmak için 0 507 248 9125 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tema Organik Solucan Gübresi Bayiliği

2016 yılında kurulan Tema, Kırmızı Kaliforniya Solucanları konusunda bayilik sağlıyor. İyi bir solucan gübresi bayiliği olan Tema, girişimcilerden minimum 9 bin lira sermaye talep ediyor. Ortalama kar marjının yüzde 70 olduğunu belirten şirkete ulaşmak için 0542 536 80 93 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Solucan Gübresi Bayilik Veren Firmalar hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Solucan Gübresi Bayilik Veren Firmalar” üzerine 6 yorum

Yorum yapın