Kapat

SEO ile Para Kazanmak – 2017 yeni fikirleri

seo

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Yıllar değişiyor ve insanlar SEO’ya daha fazla ihtiyaç duyuyor, çünkü internet siteleri her geçen gün daha büyük bir pazarı ele geçiriyor. SEO ile Para Kazanmak fikri de buradan ortaya çıkıyor.

 

Öncelikle SEO kısaca Arama Motoru Optimizasyonudur. Bu işlem genellikle legal olarak kullanıcıların sitede daha keyifli bir vakit geçirebilmesi için yapılan çalışmaları ve Arama Motorları’nın istediği bazı formülleri uygulamayı kapsar.

 

  • SEO çalışmaları genellikle dünyanın en büyük arama motoru Google için yapılmaktadır. Bu çalışmaları yapan Türkiye’de sayısız şirket bulunmaktadır. Bu şirketler genel olarak siteniz için aylarca çalışmakta ve para kazanmaktadır. Sizlere kazandıran bu şirketlere verdiğiniz paralar çok gözünüze gelmez.

 

  • Türkiye‘de SEO öğrenmek için okul okumanıza gerek yok, güzel bir KURS seçip bu konuda iyi bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca hiçbir yardım almadan kendi kendinizi de İnternette bulunan makaleleri, videoları okuyarak da geliştirebilirsiniz. SEO uçsuz bucaksız bir alandır ve bu konuda her geçen gün kendinizi geliştirseniz dahi daima eksik bir yanınız kalacaktır. Sürekli olarak değişim gösteren SEO sektöründe başarılı olmak için yabancı kaynaklara da ihtiyaç duyacaksınız bu nedenle yabancı dil öğrenmeniz büyük ölçüde şart.

 

  1. SEO konusunda kendinizi biraz geliştirdikten sonra ilk etapta kendi internet siteleriniz üzerine denemeler yapın. Bu konuda başarılı olabilirseniz eğer bu sefer de bir kaç internet sitesine mail atarak kendinizi tanıtın. Halihazırda onların çalıştığı birileri yoksa eğer emin olun size geri dönüş sağlayacaklardır.

2. SEO konusunda size en önemli tavsiyemiz ise Referanslar. Daima iş yaptığınız insanlara karşı doğru olun ve onları daima mutlu etmeye çalışın, yoksa ilerleyen zamanlarda pek iş bulamayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir