Şarküteri Bayilik Veren Firmalar – Toptan Et

şarküteri bayilik

Standart kasapların müşterilerin et ve et grubu ihtiyaçlarına cevap verememesi üzerine ortaya çıkan şarküteri işletmeleri Türkiye’de hızla artıyor. Bu durumu fark eden önemli firmalar da şarküteri bayiliği vermeye başladı. Türkiye’de henüz sayıları çok olmasa da şarküteri bayilik veren firmalar bulunuyor. Bu firmalar çok ciddi yatırım sermayeleri talep etmiyor, ancak kendi markanız ile bu işe girmek istemiyor ve özellikle sektör için eğitim almak istiyorsanız değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca kendi şarküteri firmanızı açmak istiyorsanız Şarküteri Açmak ve Kurulum Maliyeti adlı rehbere göz atabilirsiniz. Sektörün kar marjı hakkında bilgiler ise Şarküteri Kar Marjı adlı bölümde ayrıntıları ile ele alındı.

1 – NAMET

Ülkemizin en önemli şarküteri firmalarından biri olan Namet, uzun yıllardır sektör tecrübesine sahip. Bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olmayı başaran Namet’in şarküteri bayiliği kesinlikle dikkat çekiyor.

Yaklaşık 200 farklı ürün gamına sahip olmayı başaran Namet’in franchise sisteminin brüt kar marjı ortalama yüzde 70 civarında bulunuyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında, en hızlı büyüyen kuruluş olan Namet, 2014’te Maret’i de aynı çatı altında birleştirerek, Türkiye’nin lider et üreticisi oldu. Kayar ailesinin, tutkuyla yürüttüğü ve öncü bir vizyonla şekillendirdiği profesyonel yönetim sayesinde Namet, etin her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Namet Şarküteri Bayilik İletişim: +90 262 658 22 22

2 – ALTINKAYA

1967 yilinda İstanbul ‘da bir aile şirketi olarak kurulup, 21. yüzyıla girerken kendi tesislerinde yıllık 10.000 ton üretim kapasitesine ulaşan Altınkaya Et ve Et Mamülleri tecrübesi ve titiz çalişma prensiplerinden taviz vermeden sadece dana, sığır, piliç ve hindi etlerinin işlendiği et mamülleri üretiminde sektörün lider kuruluşlarindan biridir.

Altınkaya, 200’ü aşkın ürün çeşidini ileri teknoloji, çağdaş ekipman ve hijyenik üretim anlayışı ile imal ederek soğuk zinciri kırılmadan nihai tüketiciye ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Altınkaya firmasının TSE belgeli Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın vermiş olduğu Gıda Sicil Sertifikası’na sahip ürünleri, gıda kodeksine uygun olarak işlenen tesislerinde, uygunluğu ISO 9001 ve ISO 22000 Kalite Güvence Sertifikası ve Royal Cert firması tarafından da tescil edilmiştir. Bunun yanı sıra Altınkaya “Helal Gıda” sertifikasını da alarak et ve et ürünleri üretimini İslami usullere göre yaptığını belgelemiştir. Ayrıca Altınkaya firması hatasız üretim yaptığını uluslararası platformda da belgelemek için gerekli olan prosedür çalışmalarını tamamlamış olup üretimini HACCP belgesiyle de tescil etmiştir.

Altınkaya Şarküteri Bayilik İletişim: +90 216 378 79 45

3 – ETAŞ ET

İstanbul Ataşehir Merkezli olan Etaş Et, 2013 yılından itibaren sektörde önemli bir büyüme elde etmeyi başarmıştır. Etaş Et, 2015 yılının ilk yarısında Ümraniye’de 2000 m2 kapalı Entegre Et İşleme Tesisiyle ve merkez yönetim binasıyla faaliyetine devam etmektedir. Kurulduğu günden beri seçkin firmaların et tedarikçisi haline gelmiştir.

Etaş Et, Tarım ve Köy işleri Bakanlığının 34-0035 nolu izni ile üretim faaliyetlerini sürdürmekle birlikte yurtiçi ve yurtdışı kalite belgeleri TSE, ISO9001:2008 ve HACCP standartlarında üretim yapmaktadır.

Etaş Et Şarküteri Bayilik İletişim: +90 216 527 09 00

4 – NARET

Naret sektöründeki ilk adımına 1963 yılında Atışalanı Et Pazarı ismi altında küçük bir kasap dükkanı olarak başlamıştır. Bu küçük kasap dükkanı Naret ‘in ilk müşterileriyle tanışmasını sağlayıp lezzet köşesini ilk tanıttığı yerdir. Bu adım elli yılı aşkın birikimi geride bırakarak, kuşaktan kuşağa süre gelerek firmamızı zirveye taşımıştır. Elli yıllık serüvende geçmişten günümüze Naret, bünyesinde bir çok markayı kapsayan güçlü bir kurumsal yapıya dönüşmüştür.

Naret Şarküteri Bayilik İletişim: 0212 431 60 60

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık