Kapat

Romanov Koyunu Fiyatları Yükseliyor

Anasayfa
Karlı İşler Romanov Koyunu Fiyatları Yükseliyor
romanov-koyunu

4 mevsime karşı inanılmaz bir direnç gösteren koyunlardan olan ve bir seferde bazen 5-6 yavru veren koyun cinsi olan Romanov Koyunu fiyatları yükseliyor.

Merkezi Ukrayna olan Romanov Koyunları’na her geçen gün ilgi artıyor. Merkezinde satılan ve üreme konusunda harika bir performans gösteren Romanov Koyunu fiyatı talep artışı nedeniyle yükselişe geçti. Ukrayna’da 100 dolara satın alınabilen bu koyunlar masraflar nedeniyle Türkiye’ye getirildiği zaman 230 dolara kadar çıkabiliyordu. Ancak koyunlara gelen yüksek talep fiyatları artırdı ve şuanda bu koyunları Türkiye’ye getirmenin maliyeti 300 dolara kadar çıktı.

Ancak halen harika bir karlı iş fikri olan Romanov Koyunu yetiştiriciliği, önerilerimiz arasında yer alıyor.

Romanov Koyunları şuanda özellikle Avrupa ve ABD’de önemli lokantalardaki menülerde yüksek fiyatlı yemekler için kullanılıyor.

Birçok farklı avantaj barındırması nedeniyle bu koyunlara olan ilginin daha da yükselmesi bekleniyor. Türkiye’de de birçok yetiştirici tarafından tercih edilmeye başlanılan Romanov Koyunları’na ilgi duyuyorsanız eğer bunun için harika bir rehber hazırladık;

ROMANOV KOYUNU YETİŞTİRİCİLİĞİ HAKKINDA TÜM BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ…

Rehberimizde, Romanov Koyunu’nun nasıl satın alınabileceği, yetiştiriciliği hakkında ipuçları ve satış fırsatlarına ilişkin tüm bilgiler yer almaktadır. Ancak Romanov Koyunu konusunda yetiştiriciliğe başlamak istiyorsanız, mutlaka elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz. İlgi artışı fiyatların da artmasına doğal olarak etki ediyor. Bu da sektördeki büyük oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. 2018 sonuna kadar bir Romanov Koyunu’nun fiyatının 300 dolara kadar çıkması bekleniyor.

KARLI İŞ FİKİRLERİ

“Romanov Koyunu Fiyatları Yükseliyor” üzerine 1 yorum

  1. Eyup says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir