PizzaLazza Bayilik

pizza lazza bayilik

HIZLI ERİŞİM

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Turgut Aydın Holding’e ait olan PizzaLazza, Türkiye’de büyüme adımlarını hızlandırmak amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor. 2014 yılında kurulan PizzaLazza, günümüzde 33 şubesi ile müşterilerine hizmet sağlıyor. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde 400 şubeye ulaşmayı planlayan Pizza Lazza, ortalama 100 bin Dolar yatırım sermayesi bulunan yatırımcılara franchise veriyor.

Yüzde 100 yerli pizza ürünleri ile Türkiye’nin 1 numarası olmak için çalışmalarını sürdüren PizzaLazza, minimum 100 m2 – maksimum 120 m2 aralığındaki dükkanlar için bayilik veriyor. Cadde dükkanları ve AVM’lere bayilik veren firma, 2019 yılına kadar da bayilik bedeli talep etmiyor. Bayilikler, profesyonel bir ekip tarafından anahtar teslim olarak kuruluyor. Tedarik ağı da yine firma tarafından sağlanıyor.

PizzaLazza’dan bayilik alabilmek için ortalama 100 bin Dolar yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Firmanın bir şubesi yaklaşık 3 haftada kuruluyor. Aylık olarak kardan yüzde 6 pay alınıyor. Firma, pazarlama, eğitim ve proje destekleri de sağlıyor.

İLETİŞİM

Adres: Saray Mahallesi, Ahmet Tevfik İleri Cad. Müge Ergenç İş Merkezi No:9/8 Ümraniye / İstanbul
Mail:  info@pizzalazza.com.tr

BAYİLİK VEREN PİZZA FİRMALARI

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık