Pier Visco Yatak Bayilik

Pier Visco Yatak Bayilik hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Pier Visco Yatak Bayilik ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

Ülkemizde yatak sektöründe ihracat yapan firmalar arasında yer alan Pier Visco Yatak bayilik veriyor. Yatak sektöründe üretim yapmaya 2010 yılında başlayan firma, Türkiye’de tüketicilere daha yakın olabilmek amacıyla ülke genelinde franchise vermektedir.

Yatak, baza ve yatak başlığı gibi üretimlerde adından söz ettiren Pier Visco, günümüzde 20 şubesiyle hizmetlerini sürdürüyor. Bayi sayısını 2020 yılında 50’ye çıkarmayı planlayan firma bu doğrultuda bayilik koşullarını daha esnek tutmaktadır.

Firmadan bayilik almak isteyen yatırımcılar ve girişimcilerin minimum 60 bin lira nakit ihtiyacı bulunuyor. Bu nakit ihtiyacına sahip olan girişimci ve yatırımcılar firmanın profesyonel bayilik ekibi ile iletişime geçerek mağaza konumu için destek alabiliyor. Bu süreçten sonra bayilik alabilen franchiselere Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması ve Ortak Reklam destekleri de sağlanmaktadır.

İLETİŞİM

Pier Visco’nun bayilik sistemi hakkında bilgiler ve başvuru için;

Adres: Atıfbey Mh. 6. Sk. No:8/A (Gaziemir Karakol Sokağı) Gaziemir, İzmir
Telefon: +9 0534 858 97 84

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Pier Visco Yatak Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!