Pideor Bayilik

pideor

Aktaşlar Grubu’nun yeni markası olan Pideor, 2018 yılına hızlı bir giriş yapmak üzere yola koyuldu. Yurt içinde ve yurt dışında franchiseler arayan firma, 2018 yılını 30 şube ile tamamlamayı planlıyor. Pideor’un Yeni bir marka olması nedeniyle bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılara esnek çözümler sunuluyor. Firma özellikle ilk 20 bayilik için isim hakkı bedeli talep etmiyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

20’yi aşkın farklı pide seçeneğini müşterilerine sunan Pideor, yüzde 100 müşteri memnuniyeti politikasına uygun franchiseler ile çalışmak istiyor. Ortalama olarak cadde mağazaları için 70, AVM’ler için 50 metrekarelik bir dükkan talep eden firmadan bayilik alabilmek için 200 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Özellikle alışveriş noktalarına uygun bir alanda belirlenecek bir dükkan ile Pideor’a bayilik başvurusunda bulunulmasını öneriyoruz.

Firmanın 3 farklı bayilik konsepti bulunuyor. Genel olarak küçük, orta ve büyük olarak adlandırılan bu konseptlerin seçiminde alanın büyüklüğü ilk kriter.

İstanbul merkezli Pideor’a bayilik başvurusunda bulunabilmek için İLETİŞİM adresleri:

Telefon: 0212 259 1 999
Adres: Barbaros Bulvarı Akdoğan Sok. No:35/A Beşiktaş / İstanbul

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık