Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması Uygulamaları

Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması Uygulamaları hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması Uygulamaları ile benzer konular hakkında bilgi almak için İnternetten Para Kazanmak kategorimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de geçtiğimiz yıl ortaya çıkan bilgi yarışması uygulamaları ile gerçek para kazanma şansınız var. Üstelik uygulamaların tamamı bilginizi ölçerek para kazandırırken, kayıt-para çekme gibi işlemler için kesinlikle para talep etmiyor.

Bilginize güveniyorsanız, para kazandıran yarışmalar ile her gün birkaç dakika içerisinde rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Üstelik çeşitli dönemlerde yapılan büyük ödüllü turnuvalar ile binlerce lira dahi kazanma fırsatınız bulunuyor.

Canlı ödüllü bilgi yarışmalarında genel olarak, çeşitli kategorilerde sorulan sorulara cevap vermeniz isteniyor. Cevaplarınız ile belirli seviyeye ulaşarak turnuvadan para kazanıyorsunuz. Her uygulama içerisinde belirli bir para çekme limitine erişince, paranızı banka hesaplarınıza çekebiliyorsunuz.

PARA KAZANDIRAN CANLI BİLGİ YARIŞMALARI

1. HADİ

Öneri: 10/10

Türkiye’nin ilk canlı bilgi yarışması uygulaması olan Hadi, Turkcell tarafından kullanıma sunuldu. Birbirinden farklı onlarca kategoride sunulan yarışmalarda, genellikle 12’nci soruya gelmeyi başaran üyelere toplam para ödülü bölünerek paylaştırılıyor. Uygulamada bugüne kadar tek yarışmadan 20 bin lira kazanan üyeler bile oldu.

Hadi, mevcut uygulamalar arasında en çok kişinin aynı anda yarıştığı uygulamadır. Bu nedenle rekabet diğer uygulamalara göre çok daha fazladır. Hadi’deki hesabınızda 20 TL birikince bu parayı banka hesabınıza çekebiliyorsunuz.

2. OYNA KAZAN

Öneri: 9/10

Onedio tarafından hayata geçirilen online bilgi yarışması uygulamasıdır. Hadi’ye benzer konseptte bulunan Oyna Kazan’da en önemli fark, ödül kazanmak için tüm soruları doğru bilmenize gerek yok. Bu konsept farkı ile Oyna Kazan’da yarışmalardan birkaç kuruş kazanmak yerine onlarca – yüzlerce hatta binlerce lira kazanabiliyorsunuz. Ancak elbette “kazandıran sorular” seviyesine gelmek zor olacaktır.

MUTLAKA İNCELEYİN: Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Oyna Kazan’da sorular genellikle Genel Kültür kategorisinde yer alıyor. Platformda minimum para çekme sınırı ise 20 TL.

3. ELEQ

Öneri: 2/10

Türk Telekom sponsorluğunda kurulan bir diğer canlı bilgi yarışması uygulaması olan Eleq maalesef geçtiğimiz ay itibarıyla “format değişikliği” nedeniyle artık yarışma düzenlemiyor. Uygulamanın yakın tarihte tekrar aktif olması bekleniyor. Eleq’te minimum ödeme sınırı 50 TL.

4. TÜRKİYE YARIŞTA

Öneri: 4/10

Çelik Bilgi Teknolojilerine ait olan Türkiye Yarışta uygulaması diğer uygulamalar ile benzer özelliklere sahip. Minimum ödeme tutarının 50 TL olduğu uygulama Mayıs ayından itibaren ise yeni bir yarışma düzenlemiyor. Kullanıcıların bir kısmı ödeme alamadıklarını söylerken, Türkiye Yarışta sosyal medya hesaplarından yakın tarihte dönüş yapacaklarını belirtiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Uygulama Fikirleri

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması Uygulamaları hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!