Nohut Pilav Bayiliği – Pilavcı Bayilik

nohut-pilav-arabası-seyyar

Öncelikle nohut pilav işine girmek istiyorsanız Karlı İş Fikirleri’nde yer alan Nohut Pilav Arabası ile Para Kazanmak adlı rehbere göz atmayı unutmayın. Bu bölümde Seyyar Nohut Pilav Bayiliği ve Pilavcı Arabalarının Bayilik İletişim numaralarına değineceğiz.

Türkiye’de birkaç nohut pilav bayiliği veren firmalar listesinde yer almaktadır. Bu sayının önümüzdeki yıllarda artış yaşayabileceğini belirtelim. Zira sektörde şuanda profesyonellik anlamında ciddi bir eksiklik hissediliyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

O PİLAVCI

Pilavcı bayiliği veren O Pilavcı online olarak bayilik başvurusu almaktadır. 2011 yılında kurulan şirket şuanda yüzlerce alt bayiye sahiptir. O Pilavcı’nın ürünlerinin ortalama raf ömrü 3 aydır. Bu konuda sektörün en iyilerinden olan O Pilavcı’nın bayilik başvurusunda istenilen bilgiler ise:

  • Kişisel Bilgiler (TÜM)
  • Franchise Almak İstediğiniz İl
  • Bütçe ( TL )
  • İlk Yıl Gelir Beklentisi ( TL )
  • Açık Adresiniz
  • Geçmiş İş Deneyimleriniz

O Pilavcı’nın bayilik için iletişim numarası 444 20 76.

PİLAVİSTAN

Tüm Türkiye’ye pilav bayiliği veren Pilavistan, 2013 yılında kuruldu. Halihazırda 2 şubesi bulunan şirket birçok sokak pilavcısına ise satış için franchise vermiştir. Şirket dükkanlara özel bayilik vermesinin yanısıra sokak satıcısı olmak içinde çalışma yapanlara destek vermektedir. Şirketin şubesi olmak için minimum giriş sermayesi ise 50 bin lira. Ortalama şube kurulumu ise 30 gün sürüyor. Pilavistan’a ulaşmak için 0545 532 32 38 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

PİLAVCIZADEM

Uzun yıllardır pilav sektöründe bulunan Pilavcızadem bayilik veriyor. Şirkete ulaşmak için 0212 428 03 07 numaralı telefon numarasını kullanabilirsiniz. Sektördeki en eski oyunculardan biridir.

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık