1. Anasayfa
  2. Karlı İşler

Nohut Pilav Arabası ile Para Kazanmak – Fiyatları

Nohut Pilav Arabası ile Para Kazanmak – Fiyatları
0

Son zamanlarda sık sık sokak ve caddelerde nohut pilav satan küçük arabalar görmüşsünüzdür. Bu gördüğünüz küçücük araçlarda yapılan ciro ise düşündüğünüzün en az onlarca katı. Nohut pilav arabası ile çok ciddi kazanç sağlayanlar var ve bu Pilavcı araçlarının fiyatları düşündüğünüz kadar pahalı değil.

Sokakların en lezzetli yiyeceklerinden biri olan Nohut Pilav işi iyi bir girişimci ve iş arayanlar için harika bir fırsat. İster 1 araba alarak iş sahibi olmak, ister 20 araç alarak bunlarla bir girişim başlatmak olsun her türlü fikir için harika bir yol. Nohut Pilav Arabası işi son zamanlarda ise ciddi anlamda arttı. Sektörde birçok kişi lezzetli nohut pilav yaparak yüzlerce sabit müşteriye ulaşmış durumda.

Nohut Pilav Arabası ile Para Kazanmak - Fiyatları

Nohut Pilav işine girip para kazanmak için fiyatları sadece 2-4 bin lira arası olan Pilav arabası dışında ciddi bir sermaye ihtiyacınız yok. Bu sektöre girmek istiyorsanız sadece fiyatı 2-4 bin lira arası olan bir pilav arabası almak ve pilav için malzemeler satın almak dışında bir şeye ihtiyacınız yok. Yaklaşık olarak her gün pilav arabanızı 50 lira masrafla tamamen dolduracaksınız ve bu 50 liralık malzeme ile ortalama olarak 60 nohut – pilav çıkartabiliyorsunuz. Türkiye’nin hemen hemen yer yerinde 3-4 TL‘e satılan bu nohut pilav tabakları gün sonunda size 250 liraya yakın para kazandıracak. Yani ay sonunda ortalama olarak 1500 lira masrafla 7 bin 500 liraya yakın ciro elde edebileceksiniz. Bu da size aylık 6 bin lira para kazandıracaktır. Bazen ek küçük masraflar oluşabilir tabii ki ancak bunlar çok ciddi harcamalar olmaz (tekelin patlaması, ışığın patlaması gibi gibi)…

Nohut pilav işinde en büyük konulardan biri lezzetli nohut – pilav çıkartabilmektir. Genellikle bu tür araçlar her zaman aynı yere gelir ve bu nedenle sabit müşteri potansiyeli taşır. Eğer bir kişi nohut pilavınızdan memnun kalırsa yarın yanında bir arkadaşı ile birlikte gelecektir. Bu nedenle lezzetli bir tat yakalabilmek için bu işe girdiğiniz zaman mutlaka denemeler yapın. Hatta bu konuda iyi bir restauranta giderek şeflerden bilgi de almaya çalışmayı mutlaka deneyin.

Kısa vadede ciddi gelir getiren nohut pilav arabası işinde sağlık konusuna da mutlaka dikkat edin ve malzemelerin dışarı ile temasını mutlaka azaltın.

Bu denetlemelere takılacağınız için değil insani ve ahlaki olarak büyük önem taşıyor. İşini güzel yapan bir insan daima kazanç elde edecektir.

Nohut Pilav Arabası Bayiliği veren bazı şirketlerde bulunuyor. Bu şirketlerin bilgilerine Nohut Pilav Bayiliği adlı rehberde bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir