New Well Makyaj Ürünleri Bayilik

new well

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe önemli potansiyeller var. Bu potansiyelin ortasında bulunan harika bir firma olan yüzde yüzde Türk firması New Well bayilik veriyor.

35 yıllık sektör tecrübesini yatırımcı ve girişimciler ile buluşturmayı planlayan New Well, daha aktif bir büyüme de elde etmek amacıyla Türkiye’nin hemen hemen her noktasına bayilik veriyor. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan New Well, mevcut süreçte 3 şubeye 1 bayiliğe sahiptir. Kısa sürede bayi sayısını 50‘ye çıkarmayı planlayan New Well makyaj ürünleri, bu doğrultuda bayilik koşullarını esnetmiştir.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Makyaj sektöründe tanınan markalar arasında yer alan New Well, bayilik almak isteyen girişimci ve yatırımcılardan kısa bir süreliğine isim hakkı bedeli talep etmiyor. Firmanın bir bayiliğini kurmak için ise ortalama 200 bin liralık yatırım sermayesine sahip olmanız gerekiyor. Bulunacak olan dükkanın ise minimum 40 metrekare olması gerekiyor.

Firma 200 bin liralık yatırım sermayesi için yatırımın geri dönüş süresi olarak 9 ile 12 ayı gösteriyor. Firmanın bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı da yüzde yüz 150 civarında bulunuyor.

New Well, bayilik olan girişimci ve yatırımcılara Danışmanlık, Reklam, Proje, Pazarlama gibi destekler de sağlamaktadır.

İLETİŞİM

Adres: Hadımköy Bağlantı Yolu Akçaburgaz mah. No:140 / Esenyurt / İstanbul
Telefon: 0850) 532 70 07

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık