Natura Temizlik Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > Natura Temizlik Bayilik

Türkiye ve dünyada temizlik sektöründe önemli gelişmeler yaşanıyor. Sektör her yıl önemli oranda büyüme sağlarken, sektöre yönelik çalışmalarını hızlandıran firmalar arasında yer alan Natura Temizlik de bayilik veriyor. Kısa sürede önemli bir gelişme gösteren firma, üst müşteri segmentine yönelik sağladığı bayilik ile sektörde öne çıkmayı başarmıştır.

İnsanların bulunduğu her alanda temizlik ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyaca paralel olarak, temizlik sektöründe de cirolarda ve iş hacminde önemli artışlar yaşanıyor. Kişi ve kurumların temizliğe ayıracağı vakitlerini farklı değerlendirme istekleri doğrultusunda artık temizlik hizmetleri talebinde artış yaşanıyor. Natura Temizlik de bu
kapsamda her yıl büyüme kaydeden sektörde 10 – 16 bin liralık sermayeye ihtiyacı olan paketler ile girişimcilere eşsiz bir sektörün kapılarını açıyor.

İzmir merkezli Natura Temizlik, sağladığı özel iş planına uyan tüm girişimcilere 3 ay içerisinde yatırımın geri dönüş fırsatının sağlanabileceğini belirtiyor.

İşletmeden alınacak bayilik ile ekip kurma, müşteri bulma, müşteri bağlılığı sağlama eğitimi, makine ve teçhizatların tamamı 3 gün içerisinde bayiye sağlanıyor. İş planını aktif olarak uygulamayı başaran girişimciler ise kısa sürede önemli düzeyde gelir sağlamaya başlıyor.

Firma ile iletişime geçmek için:

Adres: Şükrü Saraçoğlu Caddesi No 14-1 Üçyol Konak / İZMİR
Telefon: 0 (232) 332 01 76 – 0 (505) 242 08 51
Web: Natura Temizlik

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Natura Temizlik Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Natura Temizlik Bayilik” üzerine 3 yorum

    • Merhaba sisteminizle ilgileniyorum, İstanbul Anadolu yakasında yapmak istiyorum ..şart koşullar nelerdir ,,bilgi lütfen .

      Cevapla

Yorum yapın