1. Anasayfa
 2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

MNG Kargo Bayilik | Acente Başvurusu

MNG Kargo Bayilik | Acente Başvurusu
7

Türkiye’nin önemli firmalarından biri olan MNG Kargo Bayilik veriyor.

Uzun yıllardır en önemli kargo şirketleri arasında yer alan MNG Kargo girişimciler ve yatırımcılar için acente bayiliği veriyor. MNG Kargo bayilik sistemine girmek için sıkı bazı şartlara uygun bir başvuru yapmanız gerekiyor, zira MNG Kargo bugün Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biridir ve bayilik başvurularının çoğu olumsuz geri dönüş almaktadır.

2003 yılında kurulan MNG Kargo günümüzde 800’ü aşkın şubeye sahiptir. Bu şubelerin dışında 25 aktarma merkezi bulunan MNG Kargo’da toplam personel sayısı 8 binin üzerindedir. 2500’e yakın kara taşıtı ile kargo hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmeye çalışan MNG Kargo‘nun ayrıca 6 nakliye & kargo uçağı bulunmaktadır. Şirket Türkiye’den aldığı bir kargoyu dünyanın 220 ülkesindeki herhangi bir noktaya sorunsuz ulaştırabilme kapasitesine sahiptir. MNG Kargo, 2017 yılı ortalaması olarak günlük 600 bin kargo teslimi gerçekleştirmektedir.

HIZLI TESLİMAT

Özellikle Türkiye’deki kargo şirketleri arasında kendi uçak filosu olan tek şirket olan MNG Kargo‘nun kısa sürede bu kadar büyümesinin en büyük nedeni ise 24 saatlik kargo ulaşım hedefini çok yüksek oranda başarabilmesidir. MNG kargo özellikle hızlı kargo özelliğini geliştirebilmek için 7 farklı noktada  teknolojik aktarma merkezi kurmuş ve burada el değmeden kargo ayrıştırma teknolojisi aktif olarak kullanmaktadır. Bu teknolojik araştırma merkezleri sayesinde şirket saatte 65 bin adet kargoyu el değmeden uygun nakliye araçlarına aktarabilmektedir.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal olarak farklı çözümler sunan şirket, özellikle paketleme servisi konusunda harika yeniliklerin de öncüsü olmuştur. Sektörde hızla büyümeyi sürdüren MNG Kargo‘nun bayilikleri de bu nedenle ciddi anlamda değerlidir. MNG Kargo bünyesi altında hizmet vermeyi planlıyorsanız eğer şirketin felsefelerine uygun hareket etmeniz gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vitamin Bar Bayiliği Veren Firmalar

BAYİLER İÇİN

MNG Kargo Acente Bayisi olacaksanız eğer şirketin sık sık tekrar ettiği bu özelliklere sahip bir acente kurmalı ve kişisel olarak da bazı özelliklere sahip olmalısınız.

 • Güvenilirlik
 • Sorumluluk Bilinci
 • Yenilik ve Gelişime Açıklık
 • İletişim
 • Müşteri Odaklılık
 • Problem çözme ve karar verebilme,
 • Etkin iletişim,
 • Müşteri odaklılık,
 • Planlama ve Organizasyon,
 • Ticari sağduyu,
 • Mesleki teknik bilgi.

MNG KARGO ACENTE BAYİLİĞİ

mng-havayolu
MNG Kargo acente bayiliği vermektedir. Şirket yeni acente başvuruları için birçok soruyu yöneltmektedir. MNG Kargo‘nun acente başvurusunu yapmadan önce firmanın yaptığı uyarılar şu şekilde:

– Hergün uzun süre dikkatiniz dağılmadan çalışabiliyorsanız,
– Para kazanma hırsı ve azmine sahip bir yapınız varsa,
– Sabırlı ve sebatlı iseniz,
– Müşteri edinmek için yılmadan çalışacaksanız,
– 25 yaşın üzerinde bay (askerliğini yapmış)
– bayan, lise mezunu ve tercihen üniversite mezunu iseniz;

MNG Kargo‘nun acente başvurusu için ise sağlamanız gereken bilgiler:

 1. AD – SOYAD
 2. FOTOĞRAF
 3. DOĞUM TARİHİ
 4. CEP TELEFONU
 5. MAİL
 6. ADRES
 7. EĞİTİM BİLGİLERİ
 8. İŞ TECRÜBESİ
 9. REFERANS BİLGİLERİ – ÖNEMLİ
 10. ACENTE TALEBİNDE BULUNULAN YER
 11. ACENTELİKTEN BEKLENTİNİZ
 12. ÖZGEÇMİŞ

Bu bilgiler ile MNG KARGO formunu doldurup başvuru yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. Kesinlikle girmeyin devamlı kendi menfatlarina göre sözleşme değiştiriyorlar kazanamiyorsun bırakmak istediğinde birde borclu cikiyorsun

 2. Kesinlikle girmeyin devamlı kendi menfatlarina göre sözleşme değiştiriyorlar kazanamiyorsun bırakmak istediğinde birde borclu cikiyorsun

 3. MNG kargo acenteliği, cebindeki parayı almak için kurulan ve uygulanan bir sistemdir. Acente olana kadar toz pembe bir hikaye anlatılıyor. Sonrasında yavaş yavaş gerçeklere dönülüyor. hele birde bırakmaya çalışırsan vay haline. Boşanma olayından beter duruma düşersin.
  Bulunduğunuz ilde bir araştırın. göreceksiniz ki:
  MNG KARGO ACENTELİĞİN DEN PARA KAZANARAK AYRILAN HİÇBİR ACENTE YOKTUR.!!!!

 4. Hiç tavsiye etmem acenteleri tam anlamı ile sömürüyorlar kan emici resmen bu firma hangi acentesi 3 seneden fazla kalmış ve bu 3 yılda milyarlarca zarar

 5. Merhabalar. Bir kardeşim var ve onunla yaklaşık 100-200 bin tl gibi bir sermaye ile bu sermaye biraz zorlarsam 300-400 bine kadar çıkabilir, ne tür bir karlı yatırım yapılabilir. Kayseri meydanının göbeğinde 3 katlı meşhur bir plazada yaklaşık günde 100binlerce insanın geçtiği caddye bakan yerde 1. katında 3 odalı ve hollü kendime ait yeni nesil bir ofisim bulunmaktadır. Levha bakımından baya değerli bir konumda. Aklımda bir kaç fikir var ancak buradaki arkadaşlardanda biraz fikir almak istedim. yardımcı olursanız sevinirim.

  • mükemmel mir iş fikri verebilirim sana kardeşim son zamanlarda türkiye genelinde spora o kadar cok talep varki her insanın kendini gidip tatmin edecegi yerler bunlar alışveriş magazası gibi yani içeriğinde önemli gıda ürünleri beslenme fikirleri gibi birçok üründen de para kazanabilirsiniz spor salonu aç yani

 6. İYİ AKŞAMLAR..EVDE PAKETLEME YAPMAK İSTİYORUM..ALTERNATİFLER NEDİR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir