Meghan Markle’nin Ne Giydiğini Takip Ederek Para Kazanıyorlar

meghan-harry

Geçtiğimiz gün İngiliz Prensi Henry Mountbatten-Windsor ile evlenen ABD’li 36 yaşındaki oyuncu Meghan Markle’nin ne giydiğini takip ederek para kazanan 2 moda girişimcisi var.

Daha önce de birçok moda dergisinde çalışan 2 girişimci Amanda Dishaw ve Christine O’Brien-Ross, İngiltere’de yeni bir internet sitesi açarak yalnızca Meghan Markle’nin ne giydiğini takip etti. Kullandığı güneş gözlüklerinden, ayakkabılarına kadar her fotoğrafını detaylı bir şekilde inceleyerek, internet sitesi üzerinden okuyuculara aktaran 2 girişimci, aradan geçen kısa bir süre sonrasında internet sitelerine günlük on binlerce ziyaretçi çekmeyi başardı.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Son olarak ünlü oyuncu Meghan Markle’nin İngiliz Prensi Henry Mountbatten-Windsor ile evlenmesi üzerine internet sitelerinin rekor bir ziyaretçi sayısı çekmeye başladığını belirten girişimciler, aylık on binlerce dolar kazandıklarını da saklamıyor. İngiliz The Sun gazetesine açıklamalarda bulunan 2 moda girişimcisi, “Kadınların Markle’nin, kıyafetleri ve yaptığı şey hakkında daha fazla bilgi edinmek için istekli olduklarını gördük. Hemen işe koyulduk, internet sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı açtık. Çok rastgele saatlerde çalışıyoruz, bazen birimiz gecenin bir yarısı uyanık kalıyor. Her olayı canlı olarak aktarıyoruz. Moda blogumuz şuanda aylık 200 bin ziyaretçiyi konuk ediyor.” dedi.

İstatistik verilerine göre, 2 girişimcinin Web sitesi şu anda Birleşik Krallık, ABD ve Kanada’da bulunan ve ayrıca İran, Güney Afrika ve Afganistan’ın da dahil olduğu daha beklenmedik birçok ülkeden ayda 200.000 okuyucu çekiyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık