Mail Okuyarak Para Kazanmak Mümkün – Siteler

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Son yıllarda mail okuyarak para kazandıran birçok internet sitesi ortaya çıktı. Bu platformlar aracılığıyla e-mail okuyarak para kazanmak mümkün. Son yıllarda özellikle bu sitelerdeki artış Türkiye’de de etkisini gösterdi ve bu artışla birlikte Türk girişimciler de bu sektöre yatırım yapmaya başladı.

İnternet üzerinden ek iş arayanlar için oturarak para kazandıran birçok ek fikir bulunuyor. Bu platformlardan bazılarında nakit ödeme alabiliyor, bazılarında ise hediye ve alışveriş çekleri kazanabiliyorsunuz. Mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız özellikle yabancı dilinizin olması büyük avantaj sağlıyor. Sadece Türkçe olarak mail okuyup para kazanmak istiyorsanız bu konuda sınırlı şanslarınız var ancak özellikle İngilizce biliyorsanız eğer sadece mail okuyarak para kazanmak mümkün. Bu sitelerde aylık 2-3 bin dolara kadar ek kazanç elde edilebiliyor.

 

MatrixMails – www.matrixmails.com

İnternet üzerinden mail okuyarak para kazanmak denildiği zaman ilk akla gelen platform MatrixMails’dir. 10 dilden fazla hizmet veren platforma ücretsiz üye olabiliyor ve okuduğunuz mail başına 10 sent ila 1 dolar arası para kazanabiliyorsunuz. Ay sonunda 20 doları aştığınız zaman bu kazandığınız paraları Paypal ve çeşitli online ödeme yöntemleri ile almanız mümkün. Mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız ilk uğramanız gereken platform MatrixMails’dir. GÜNCELLEME: MatrixMails maalesef 2017 yılı itibarıyla kapandı! Alternatiflere göz atın.

 

Sendearnings – www.sendearnings.com

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Son yılların internetten para kazanma konusunda en iyi alternatifleri sunan platformu Sendearnings’dir. Siteye üye olarak ilk giriş bonusu olarak 5 dolar kazanıyorsunuz. Platformda e-mail okuyarak, video izleyerek ve anket doldurarak para kazanmanız mümkün. Bu çeşitli alternatifler için sitenin sunduğu ücretlerde değişiklikler var ancak hepsinde de ay sonunda 300 ila bin dolar arası para kazanma şansınız var. Ancak platform İngilizce dilinde hizmet veriyor ve Türkçe konusunda sınırlı içerikler var.

Paid To Read EMail – www.paid-to-read-email.com

Son yıllarda hızla yükselen bir grafiğe sahip olan Paid To Read EMail’da mail okuyarak para kazanmak 2017 yılı ile birlikte aktif edildi. Ödeme verdiği sık sık üyeler tarafından doğrulanan platforma ücretsiz kayıt olabiliyorsunuz. Ücretsiz kayıt formunu doldurduktan sonra e-mail adresinize gelen doğrulama linkini onaylayın ve sisteme giriş yapın. Sistemde karşınıza okuyarak içeriğinde ne olduğuna yönelik sorulara cevaplar vermeniz isteniyor. Her mail için 12 sente kadar ücret kazanabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Yapılabilecek En İyi 10 İş Fikri

Paisalive – Paisalive.com
Her okuduğunuz mail için 25 sente kadar ödeme yapan Paisalive son yılların en iyi anket doldurarak para kazanma platformu olmayı başarmıştır. Ödeme konusunda sıkıntı çıkarmayan ve farklı alternatif sunan Paisalive’da ayrıca ortaklık sistemide bulunuyor. Yani sistemde alt üyelik oluşturarak bunların okuduğu maillerden de kazanç elde etmeniz mümkün. Paisalive’a üye olmak ücretsiz ve ek paketlere geçmek gibi bir durum söz konusu değil.

Cash4offers – www.cash4offers.com
Sadece mail okuyarak değil anket doldurarak, oyun oynayarak da para kazanma yolları arasında harika seçenekler sunan Cash4offers’de ödeme almanın birçok yolu bulunuyor. Özellikle ödemeler konusunda çekinceleriniz varsa kesinlikle bu platformu kullanmanızı öneriyoruz. Hem paypal hem online card hemde hediye çekleri ile ödeme yapan siteye üye olmak ücretsiz ve ayrıca alt üyelik sistemi de var. Aylık 600 dolara kadar kazanç sağlamak için sitedeki aktiflik sürenizin biraz uzun olması gerekebilir.

Moneymail – moneymail.in
Yine sadece İngilizce hizmet veren ve haliyle postaların da İngilizce olarak karşınıza çıktığı bir diğer mail okuyarak para kazanmak sitesi olan MoneyMail’de günlük yüzlerce mail okuyarak para kazanabiliyorsunuz. Sistemde puanlama sistemi var ve bu puanlama sistemiyle birlikte ay sonunda ciddi gelir elde etme imkanınız bulunuyor. Ancak mailler için bir doğrulama sitemi var ve okuduğunuz / yorumladığınız maillerden bazıları güvenlik nedeniyle tekrar inceleniyor. O nedenle anketleri baştan savma değerlendirmemenizi öneriyoruz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık