1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Lokmades Bayilik

Lokmades Bayilik
0

Eşsiz yeni bir lezzeti Türkiye ile tanıştıran Lokmades, Türkiye’nin birçok noktasına daha yayılmak üzere bayilik seçeneklerini değerlendiriyor.

Tatlı sektörüne yeni giriş yapan ve şu anda Ankara, İstanbul, Bursa, Kocaeli’nde toplam 8 şubesi bulunan Lokmades, eşsiz çikolatalı ve fındıklı lokmaları çok beğeniliyor. Her geçen gün iş hacmini ciddi oranda artırmayı başaran Lokmades, kısa sürede Türkiye’nin birçok kentinde daha yer edinmek üzere planlamalar gerçekleştiriyor.

Eğer tatlı sektöründe farklı ve ilgi çekici bir iş fikri arıyorsanız, özellikle AVM’ler için Lokmades’in stant bayiliği kesinlikle değerlendirilmeli. Ancak şu anda Lokmades, franchise seçeneklerine ilişkin tüm bilgileri netleştirmiş değil. Bu nedenle girişimcilerin, bayilik için tüm fikirleriyle birlikte firmaya başvuruda bulunması gerekiyor. İsim hakkı bedeli gibi konularda da henüz Lokmades’in bir bilgi paylaşımı bulunmuyor.

Bursa merkezli Lokmades, 2019 yılı ile birlikte iş hacmini önemli ölçüde artırdı ve sosyal medya platformlarında en çok önerilen tatlı lezzetleri arasında yer almayı başardı. Bu kapsamda firmanın bayilik seçenekleri kesinlikle değerlendirilmeli.

İLETİŞİM

Adres: Fethiye Mh Sanayi Cd Fsm Corner Plus Iş Merkezi D:263 No:9, 16140 Nilüfer/Bursa

Telefon: 0542 816 0300

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir