Kapat
yapı kimyasalları

Türkiye’de yapı ürünlerine yönelik bayilik veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalar arasında yer alan Liwa Yapı Kimyasalları, Türkiye’nin her noktasına doğru yatırımcılara bayilik veriyor.

İzolasyon ve yalıtım konusunda Türkiye’nin en iyi firmaları arasında bulunan Liwa Yapı Kimyasalları, şu anda 4 şubeye sahip. Kısa sürede 50 bayilik hedefine ulaşmayı planlayan firma, bu kapsamda esnek bayilik koşulları ile bayilik vermeyi sürdürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRİnşaat Sektöründe Maliyet Artışı Sürüyor

Herhangi bir bayilik ücreti bulunmayan Liwa Yapı Kimyasalları, ürünleri bayilerine yarı fiyattan sağlıyor. Bu doğrultuda ürünler üzerinde bayilerin yüzde 100’e yakın kar marjı bulunuyor. Liwa Yapı Kimyasalları’nın özellikle dekoratif sıva ürünleri şu anda çok popüler ve ciddi satış rakamlarına sahip.

Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Bölge Koruması, Ortak Reklam destekleri bulunan Liwa Yapı, özellikle inşaat sektöründe deneyime sahip yatırımcı ve girişimciler ile çalışmayı planlıyor. Bu kapsamda firmadan bayilik alabilmek için iletişim adresleri kullanılabiliyor.

İLETİŞİM

Adres: Akkent mah. Pir ahmet cad. kişgem eski bina no:34/1 13 Merkez/KÜTAHYA

Telefon: 0274 233 0018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir