Kurufasülye Diyarı Bayilik

kurufasülye diyarı

35 çalışanı ile 2009 yılında kurulan Kurufasülye Diyarı, tüm Türkiye’ye yayılabilmek amacıyla bayilik veriyor.

2009’dan beri İstanbul Ataşehir’de hizmet sağlayan Kurufasülye Diyarı, bayilik için isim hakkı bedeli olarak 100 bin lira talep ediyor. Şube kurulumu için ise 300 bin liralık sermayeye ihtiyaç duyuluyor.

Kurufasülye diyarının bir şubesinin kurulumu için ortalama olarak 150 metrekare büyüklüğe sahip, yürüyüş yollarına yakın dükkanlar talep ediliyor. Ayrıca evlere servis için motorların çıkışına uygun zemin katta dükkanlar tercih edilmeli.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Bir Kurufasülye Diyarı bayiliği kurabilmek için toplam 300 bin liralık sermaye ihtiyacı mevcut. Firmanın bir şubesi profesyonel destek aracılığıyla 1 ayda kuruluyor. Ana firma reklam katılım payı talep etmiyor, ancak cirodan yüzde 2 pay talep ediyor.

Firmanın bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 15 ile 30 arasında değişiklik gösteriyor. Ana firma franchiselerine reklam, danışmanlık, eğitim ve proje destekleri de sağlamaktadır.

Organik gıda ürünlerine yönelik talepteki artış ile birlikte karlı bayilikler arasında değerlendirilebilir. Firmaya ulaşmak için iletişim adresleri kullanılabilir.

İLETİŞİM

Adres: 38. ,ADA ATAŞEHIR BULV. ATA 3/3 BLOK D:6, 34758 İSTANBUL
Telefon: 02164563131

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık