Kapat

Küçük İllerde Karlı işler

Anasayfa
Karlı İşler Küçük İllerde Karlı işler

Türkiye’nin batı ve büyükşehirlerde birçok karlı iş fırsatı bulunuyor evet, ancak küçük şehirlerde bu iş fırsatları genellikle bir çok zorluğu da içerisinde barındırmaktadır. Yatırım kitaplarında genel söz ise, küçük şehirlerde potansiyelin daha fazla olduğudur.

Küçük şehirlerde yaşıyorsanız bu konuda en büyük kazanımınız elbette şehrin bütün dinamiklerini biliyor olmanızdır. Küçük şehirleri avucunuzun içi gibi bilmeniz size ek olarak şehrin neye ihtiyacının olduğunu öğrenme konusunda da fikirler verecektir.

Küçük illerde insanların genellikle vakit geçirebileceği ve danışmanlık alabileceği yerler eksiktir.

  • Vakit geçirmek için zaten fikirler bellidir. Güzel bir eğlence merkezi, şık bir cafe veya açık havadaki canlı müzik organizasyonları da bu şehirlerde daima para kazandırır.
  • İkinci husus ise belirttiğimiz üzere Danışmanlık şirketleri. Bu şehirlerde yaşayan birçok zengin veya iş yapmak isteyen insan var. Bu insanlar şehri tanımadığı yada vakti olmadığı için ne konuda yatırım yapacağını pek bilmiyor. Siz bu konuda bir danışmanlık şirketi açarak güzel ve karlı bir işe Merhaba deme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Ancak Türkiye’deki bütün küçük illerde aynı işi yapamazsınız, bu nedenle size belirttiğimiz gibi şehri iyi biliyorsanız dinamiklerini araştırmanız gerekiyor. Şehirdeki önemli kurum müdürleri ile görüşmeniz bile size harika fikirler verebilir. Bu görüşmeleri yaparak onların “şehre ne ihtiyacı” olduğu konusundaki fikirlerini almayı mutlaka gerçekleştirin.

KANITLANMIŞ PARA KAZANMA YOLLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir