Kapat

Kriz Zamanlarından Karla Ayrılın

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bazı sektörler zaman zaman kriz kapsamına girer. Hemen hemen hiç iş dönmediği bazı sektörleri değerlendirmek de siz karlı iş fikirleri arayan yatırımcıların dikkatini çekmelidir.

Örneğin Türkiye’de halı sektöründe bir kriz yaşandığını belirtelim, bu kriz halı sektöründe mal satılamamasına neden olsun ve insanlar bu sektörden uzaklaşmaya başlasın. Siz yatırımcıların bu alanda hemen pozisyon alması ve doğru zamanda doğru yatırımı beklemesi gerekmektedir.

Dünya üzerindeki bir çok ultra zenginin en büyük mal varlığı kriz dönemlerinde katlanmıştır. Yatırımcılar bu krizleri genellikle fırsatlara çevirir ve parasını katlamaya başlar. Kriz dönemlerinde bir çok yatırımcı parasını nakitte tutar ve yatırım yapmaz, bu boşluktan faydalanan yatırımcılar ise doğru zamanda parasını yastık altından çıkartıp hemen yatırıma dönüştürür ve kar elde eder.

Bu pozisyonları değerlendirmek için çok zengin olmanıza gerek yok. Örneğin diyelim bulunduğunuz bir şehirde çok fazla müşteri çeken bir cafe olsun, bu cafe herhangi bir nedenden dolayı kapansın. Bu o cafeye gidenler için bir krizdir ve sizin bu boşluğu doldurmak için pozisyon almanız gerekir. Fırsatları değerlendirmek için piyasayı sık sık takip etmeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir