Kapat

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2017

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Para yatırmaya değecek karlı bir iş fikri buldunuz ancak bankalar size kredi vermiyorsa bunun içinde bazı çözümler var. Öncelikle bankaların kredi vermek için kredi puanınıza baktığını belirtelim.

Kredi puanınızı öğrenmek için Kredi Notu Sorgulama bağlantısına tıklayıp ayrıntılara göz atabilirsiniz. Kredi notunuz eğer 1099 yani Riskli kısımda yer alıyorsa evet gerçekten bankalar size muhtemelen kredi vermiyordur. Ancak bazı bankalar Kredi Notu Düşüklere Kredi veriyor ancak bu kredilerin tutarı dilediğiniz oranda olmayabilir.

Türkiye’de onlarca banka bulunuyor, bu bankalardan bazıları bildiğiniz üzere yüksek işlem hacimlerine sahip. Ancak Türkiye’nin ilkleri arasında yer almayan bankalar nispeten diğer bankalara göre kredi puanı düşüklere de kredi verebiliyor. Bu tür bankalar ise genellikle kredi faizlerini yüksek tutuyor ve kredi işleminden masraf alıp hayat sigortası yaptırıyor. Yani kısaca bu tür bankalardan aldığınız kredilerin masrafları daha yüksek olacak.

Kredi Notu Düşüklere Kredi VERMEYEN bankalar şunlar:

 • AKBANK
 • GARANTİ
 • İŞ BANKASI
 • YAPI KREDİ
 • FİNANSBANK

Bu bankalara kredi notunuz düşükse eğer başvurmanızı önermiyoruz. Çünkü bu konuda çok fazla sayıda şikayet var ve kredi notu düşüklerin kredi aldığı pek olmuyor. Ancak Türkiye’de kurulmuş yabancı sermayeli bazı bankalar Kredi Notu Düşüklere kredi veriyor. Ancak daha önce belirttiğimiz gibi bu tür bankalarda kredi masrafları yüksektir. Eğer kredi notunuz düşükse bu bankaların ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar:

 • Arap Türk Bankası A.Ş.
 • ING Bank A.Ş.
 • Rabobank A.Ş.
 • Anadolubank A.Ş.
 • Odea Bank A.Ş.

Bu bankaların özellikle Android ve IOS platformlardaki uygulamalarının Hızlı Kredi Başvuru bölümlerini kullanmanızı öneriyoruz. Bu bankaların IOS ve Android linklerini de sizler için listeledik. Bu uygulamaları indirip hesap açtıktan sonra veya bir kısmında hesap açmadan kredi başvuruda bulunmanızı KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÖNERİYORUZ. Birçok kişi bu yöntem ile düşük kredi puanına sahip olmasına rağmen kredi alabildi.

Bu uygulamaların hızlı kredi başvuru bölümlerinde çok yüksek miktarlarda kredi başvurusu yapmamanızı öneriyoruz. Özellikle 10 bin lira altında şansınız çok yüksek olacak. Çünkü bu tür bankalar yeni müşteri istiyor ve bunun için kredi başvurularına çok dikkat ediyor.

BANKALARIN UYGULAMA LİNKLERİ

Listede yer alan özellikle ING Bank ve Odea Bank uygulamalarını özellikle tercih edebilirsiniz. Bu tür bankaların müşterisi olmanız da size avantaj sağlayacaktır. Bu uygulamalarda bulunan hızlı kredi bölümlerinde başvurularınızı eksiksiz ve net bir şekilde tamamlamayı ve yanlış bilgi vermemeye dikkat etmelisiniz.

AKTİFBANK

Aktifbank’ı listeden ayrı tutmak istedik çünkü Aktifbank kredi notu düşüklere kredi veren en iyi banka olarak dikkat çekiyor. Aktifbank’ın Nkolaykredi sistemi ile düşük puanlı birçok kişi kredi almayı başardı. Aktifbank bu konuda Türkiye’nin en iyi bankalarından biri. Bu bankanın ilgili sistemini nasıl kullanabileceğinize ilişkin bilgileri resimli olarak anlatmaya çalışacağız:

 1. Bilgisayardan yada mobilden https://www.nkolaykredi.com.tr sitesine girin.
 2. Ana sayfada çıkan 2 bölümde yer alan İHTİYACIN OLAN TUTARI  ve TAKSİT SEÇENEĞİNİ doldurun
 3. Ardından karşınıza gelen bölümde yer alan TC Kimlik Numarası, Cep Telefonu ve E-Posta adresini doldurun
 4. Cep telefonunuza gelen onaylama mesajını siteye girin ve karşınıza gelen ekranda kredinizin onaylanıp onaylanmadığını cevabını göreceksiniz.
 5. Kredi alamadıysanız eğer aşağıdaki adımları bir bir halletmeniz gerekiyor:
 • Kredi puanını yükseltmek için yapman gereken ilk iş kredi kartınızda borç bırakmamak. Asgari tutarı ödemek, borcu kapatmak anlamına gelmiyor. Kredi kartı borçlarını düzenli bir şekilde, tam olarak ve zamanında ödersen; kredi puanını hızlıca arttırabilirsiniz.
 • Bankalardan kredi kartı kullanmak, bankaya borçlanıp düzenli ödeme yapmak anlamındadır. Kredi kartına sahipsen ve ilk maddedeki gibi düzenli ödersen puanının yükselmesi için doğru bir yatırım yapmış olursun.
 • Kullanmadığın banka hesapları her zaman risklidir. Hesapta kalan küçüçük ve unutulmuş bir borç zamanla faiz ile katlanarak artar ve ödemediğin sürece kredi puanının düşmesine sebep olur. Bu tip hesaplarını varsa tespit ederek, hesabı kapatabilirsin..
 • Adres veya telefon numaran değişirse bunu işbirliğinde olduğun bankaya bildirmeyi unutma. iletişim bilginin güncel olması, bankanın sana gerektiğinde kolay ulaşması demektir. Bu durumda da aklından kaçan bir ödemeni hatırlarlatmasını da kaçırmazsın. Puanını olumsuz etkileyecek bir durumla karşılaşmamış olursun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir