Kokoş Hanım Bijuteri Bayilik

kokoş-hanım

İstanbul’da 2015 yılında kurulan Kokoş Hanım Bijuteri, günümüzde İstanbul ve Bursa’da toplam 5 mağazaya sahiptir. Firma, Türkiye genelinde büyüme elde edebilmek amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor.

Türkiye ve dünyada bijuteri sektörü her geçen gün büyüyor. İnsanların aksesuar ve bijuteri ihtiyaçlarının artması ile birlikte sektöre sürekli olarak yeni firmalar girmeye devam ediyor. Bijuteri ve aksesuar sektöründe kar marjı girişimci ve yatırımcıları memnun edecek seviyenin bile üzerindedir. Özellikle son dönemde ahşap ürünlerde kar marjı yüzde 300’ün üzerine çıkmıştır. Sektörde fark yaratmak için el işi ürünlerine de yoğunlaşmanızı öneriyoruz.

KOKOŞ HANIM BİJUTERİ

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Bijuteri sektöründe en önemli konulardan biri elbette trend ürünlerdir. Eğer sektör yenilikliklerine ayak uyduramazsanız, gün geçtikçe müşteri kaybı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle bir bayilik alarak yeni ürünlere daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda sektörde adını duyurmayı başarmış Kokoş Hanım Bijuteri’nin bayiliğini değerlendirebilirsiniz.

Kokoş Hanım Bijuteri’nin bayiliğini alabilmek için ortalama 150 bin lira yatırım sermayesine ihtiyaç duyacaksınız. Yatırımın kendini amorti etme süresi ise 6 ay ila 12 ay arasında. Kokoş Hanım’ın ürünlerinde ortalama kar marjı yüzde 150.

Bir Kokoş Hanım Bayiliğinde bulunan ürünler Takı, Aksesuar, Kozmetik, Bijuteri, Şal fular, Hediyelik Eşya, Atkı, Bere, Şapka, Güneş Gözlüğü ve Doğal Taş. Ortalama bir bayiliğin açılma süresi ise 15 gün.

KOKOŞ HANIM İLETİŞİM

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak ve ek bilgiler almak için;

Adres: Mehmet Nesih Özmen mh. Kızılağaç sk. no:9 kat:3
Telefon: 0850 255 55 25

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık