1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Kırmızı Döner Bayilik

Kırmızı Döner Bayilik
0

Türkiye’nin son dönemde yükselen döner markalarından biri olan Kırmızı Döner bayilik veriyor. Günümüzde 6’sı Antalya, 3’ü Osmaniye’de olmak üzere 14 franchise sahibi olan Kırmızı Döner, Türkiye’nin tüm noktalarına erişebilmek amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor.

2006 yılında döner sektörüne giriş yapan Kırmızı Döner, helal sertifikalı yerli tavuklardan elde edilen dönerleri müşterilerine 12 yıldır güvenle ulaştırıyor. Bu süreçte bayilik sayısını da artırmak için çalışma yapan firma 250 bin liralık yatırım sermayesine sahip yatırımcılara bayilik sağlıyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Kırmızı Döner franchise sahiplerini öncelikle bir eğitim programına dahil ediyor. Bu eğitim programından başarılı bir şekilde ayrılınması durumunda franchise görüşmeleri başlıyor. Gerekli finansal kaynağın elde edilmesi durumunda franchise adayları ile proje üzerinde çalışma yürütülüyor. Şube kurulumu ve pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol destekleri de bayi sahiplerine sağlanıyor.

YER SEÇİMİ

Kırmızı Döner bayiliği için en kritik süreç yer seçimidir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu caddeler veya AVM’lere bayilik sağlanıyor. Bu lokasyonlardaki mağazalar için AVM’lerde minimum 60, caddelerde minimum 150 metrekarelik alan şartı bulunuyor. Mağazanın kiralanma süreci de Kırmızı Döner tarafından gerçekleştiriliyor.

İLETİŞİM

Kırmızı Döner bayilik iletişim:

Adres: Yenişehir Mah. 23. Sk. Leman Apt. Altı İskenderun/HATAY
Telefon: 0326 613 57 71

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bursa Ekmek Besaş Bayilik - Şartları
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir