Kahve Dünyası Bayilik ve Franchise

Kahve Dünyası Bayilik ve Franchise hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Kahve Dünyası Bayilik ve Franchise ile benzer konular hakkında bilgi almak için Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise kategorimize göz atabilirsiniz.

2004 yılından itibaren Türkiye’nin en önemli kahve zincirleri arasında yer alan Kahve Dünyası, bugün sektörün bayilik ve franchise sistemi en çok merak edilen firmalar arasında yer alıyor.

Türkiye’de hızla satış noktaları kuran Kahve Dünyası, 2017 yılı ile birlikte ülkenin farklı noktalarında 200’e yakın noktada markasını dalgalandırıyor.

3 farklı konseptte satış noktaları bulunan Kahve Dünyası, mağaza, corner ve metro kiosk (otomat) satış noktaları ile müşterilerine birçok farklı noktada ulaşıyor. Satış noktası konusunda hızla büyüme elde eden şirket, Yurtdışında da 2011 yılından itibaren bulunuyor. İlk mağazasını Londra’da açan Kahve Dünyası bugün onlarca ülkede en iyi kahve zincirleri arasında yer almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kahve Dünyası’nın bu denli önemli bir marka olmasının en önemli özelliği ise bayilik ve franchise sistemi tamamen kendi yönetimi altına almış olması. Yani şirket bütün satış noktalarını bizzat firma bünyesi altında açıyor. Herhangi bir girişimci ve yatırımcı ile görüşmeyen şirket, bütün satış noktalarını da bizzat merkezden yönetiyor. Bu da şirketin bütün satış noktalarında profesyonel bir çalışma sağlamasına olanak tanıyor. Kahve Dünyası satış noktalarında bulunan personeller de bizzat firma tarafından eğitim sürecinden geçiriliyor ve böylece önemli bir kurumsal kimlik oluşturuluyor.

Kahve Dünyası’nın bayilik sistemi şirketin marka sürecini profesyonel bir şekilde yönetmek istemedi nedeniyle kapalı. Ancak şirket özellikle sermaye gücü yüksek yatırımcılar ile bir iş birliğine gitme konusunda daha açık olabilir. Şirket ile eğer ciddi bir sermaye gücünüz varsa bu konuda bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, Konya’da Kahve Dünyası’nın marka değerine katkı yapabileceğinize inanıyorsanız eğer bunun için bir görüşme gerçekleştirmenizde fayda olabilir. Ancak standart bayilik sistemi için şirketin tutumu net.

Kahve zincirlerinin bayilikleri ile ilgileniyorsanız Coffeemania firması bayilik veriyor. Coffeemania’nın bayilik sistemi için tıklayabilirsiniz. 

KAHVE DÜNYASI ÜRÜNLERİ

Kahve Dünyası, müşterilerin damak tadına uygun farklı ürünlere yer veriyor.

 • Türk Kahvesi
 • Espresso
 • Espresso Macchiato
 • Espresso con Panna
 • Americano
 • Cafe Latte
 • Cappuccino
 • Mocha
 • Filtre Kahve
 • Kosta Rika Yöresel Kahve
 • Kolombiya Yöresel Kahve
 • Guatemala Yöresel Kahve
 • Santos Yöresel Kahve
 • Kenya Yöresel Kahve
 • Sıcak Çikolata
 • Salep
 • Dondurmalı Cappuccino
 • Affogato
 • Muzlu Frappe
 • Frozen
 • Çikolatalı Milkshake

 KAHVE DÜNYASI LEZZETİ

– Kahve Dünyası, Türk kahvesini Brezilya’nın Rio Minas bölgesinden seçilen en kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretiyor. Toplanan, kontrollerden geçen ve harmanlanan %100 Arabica kahve çekirdekleri son teknolojiyle ile birlikte lezzet amacına uygun olarak özenle kavruluyor. Kavrulan Türk kahveleri laboratuvar ve öğütme uzmanları kontrolünde büyük hassasiyet ve titizlikle öğütülüyor. Çekirdekten fincana, kahvenin müşteriye ulaşmasına kadar geçirdiği tüm aşamalarında özenle yer alarak müşteriye sunuluyor.

KAHVE DÜNYASI Hakkında…

2004 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde açtığımız ilk mağazamızla yakaladığımız büyüme ivmesini, her geçen gün daha da artırarak Türkiye’nin 32 şehrine ulaştık. 2011 yılında Londra Piccadilly Circus’ta açtığımız ilk yurt dışı mağazamıza gördüğümüz ilgiye karşılık olarak, ülke dışındaki girişimlerimize de hız verdik. Bugün yerli ve yabancı tüm tüketicilerimizin beğeni ve taleplerinden aldığımız güçle Türkiye, İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da yer alan 160 mağaza ile toplam 350’den fazla noktada müşterilerimizle buluşuyoruz. Tüm mağazalarımızın işletmesini kendimiz üstlenerek kalitemizi garanti altına alıyoruz. Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla, sattığımız ve servis ettiğimiz tüm kahve, çikolata, dondurma ve unlu mamul çeşitlerinde kendi üretimimiz olmayan hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyoruz. Kaliteli ve lezzetli ürün yelpazemiz ve kusursuz servisimizle, Türk kahvesi ve diğer özgün lezzetimizi, Türk ikram geleneği ve konukseverliğini sergileyerek dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Kahve Dünyası Bayilik ve Franchise hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Kahve Dünyası Bayilik ve Franchise” üzerine 4 yorum

 1. merhaba.ben diyarbakırda yaşıyorum ve mesleğim fotoğrafçılık ama fazla kazanamıyor sadece kiraları ödüyorum. bu yüzden işimi nasıl geliştire bilirim yada diyarbakırda ne yapabilirim. teşekürler.

  Cevapla
  • Merhaba Sn. Bekir hocam, öncelikle bu ülkeye kattığınız değerler için içtenlikle teşekkür ederiz. Sizler sayesinde biz buradayız ve bizimde size yardımcı olma şansı bulmamız cidden bizi çok memnun etti.
   Tokat, birkaç yıl öncesine kadar nüfus kaybeden bir şehirdi ancak 2 yıldır yeni bir toparlanma var şehirde. Bu toparlanma haliyle birçok sektöre canlılık verdi. Tokat’ta bir işletme açmayı düşünüyorsanız muhtemelen bunu tazminatınız ile yapacaksınız ve bildiğimiz kadarıyla tazminat ortalama 100 bin lira civarında. Bu paranın tümünü tek bir işe bağlamanızı mutlaka önermiyoruz, eğer daha önce öğretmenlik dışında bir meslek yapmadıysanız ilk etapta adımlarınızı daha yavaş atmanız çok mantıklı olacak. Size Tokat için en önemli önerimiz insanların gece saat 24:00’a kadar kalabileceği şık ve nezih bir cafe kurmanız. Tokat’ta insanların bu denli gidebileceği birçok mekan var ama hala sektörde eksiklikler bulunuyor. Ortalama olarak 60 bin lira civarında güzel dekora sahip bir cafe kurmanız mümkün. Bu tür mekanlarda sadece 10 müşteri bile bütün masrafları çıkarıyor. Ortalama bir cafe ise günlük 300 – 400 müşteriyi çok kolay ağırlayabiliyor.
   Mesela Hacı Bektaş-i Veli Caddesi, 60600 Niksar/Tokat ‘ta bulunan Ceviz Cafe güzel iş yapıyor ve mekan en fazla 40 bin liraya kurulmuş. Yada Soğukpınar Mh., Behzat Bulvarı, 60100 Tokat adresindeki Sedirhan Çay Bahçesi de fena değil. Ancak Tokat’ta insanların gece 24:00 01:00’a kadar kalabileceği böyle nezih güzel bir mekan sıkıntısı gerçekten var. Bir gün fırsat bulursanız mutlaka Sivas’a gidin, Sivas’ta bu tür binlerce cafe var ve harika dekorasyon fikirleri de bulmanızı sağlayacaktır.
   Sağlıcakla kalın hocam, inşallah işiniz hep rast gider.

   Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!