Jumbo Künefe Bayilik

jumbo künefe

Türkiye’de son dönemin en trend iş fikirlerinden biri elbette künefe. Bu eşsiz lezzete çok yoğun bir şekilde talep var, ve lezzeti ile ön plana çıkan işletmeler çok hızlı bir büyüme kaydediyor. Eğer siz de künefe sektöründe bir işletme kurmak istiyorsanız, bayilik fikirlerine de göz atabilirsiniz. Bu kapsamda Jumbo Künefe franchise veriyor.

Künefe sektöründeki tarihi 1985 yılına kadar uzanan Gaziantepli firma 2017 yılında Jumbo Künefe ile sektöre yeni bir başlangıç yaptı. Şu anda Kocaeli, Sakarya ve İstanbul’da toplam 6 şubesi bulunan firma, birçok bölgeye daha bayilik vermeyi planlıyor. Kısa sürede 20 bayilik hedefine ulaşmayı planlayan Jumbo Künefe, bayilerinden isim hakkı bedeli olarak 50 bin dolar + KDV talep ediyor.

Jumbo Künefe’nin 50 metrekarelik bir dükkana kurulumu için gerekli sermaye ise 70 bin dolara kadar yükselebiliyor. Ortalama bir şube kurulumu ise 1 ay sürmekte.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Yatırımcıların Jumbo Künefe markasına yaptıkları yatırım için geri dönüş süresi (amorti) ortalama 12 ay sürüyor. Ana firma, franchiselerine reklam, pazarlama, personel, yer seçimi gibi konularda eşsiz destekler sağlamaktadır.

2 BAYİ DAHA KURULACAK

Firmanın son 1 ay içerisinde bayilik için ciddi planlamaları bulunuyor. Firmanın yakın tarihte Tuzla ve Ataşehir şubelerinin de hizmete açılması bekleniyor.

İLETİŞİM

Adres: Çiftlik Mah. Özgür Cad. No:3 Gölcük/KOCAELİ
Telefon: (0262) 333 33 31

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık