İşçiydi Şimdi 30 Kişiyi İstihdam Ediyor

İşçiydi Şimdi 30 Kişiyi İstihdam Ediyor hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

İşçiydi Şimdi 30 Kişiyi İstihdam Ediyor ile benzer konular hakkında bilgi almak için Başarı Hikayeleri kategorimize göz atabilirsiniz.

Her şey hayal etmekle başladı. Mevlüt GÜLEÇ adlı genç girişimcinin hayalleri KOSGEB’le gerçeğe dönüştü. O, şimdi 30 kişinin çalıştığı bir işlemenin Genç Patronu…

Mevlüt GÜLEÇ, 2013-2016 yılları arasında KOSGEB’in Nitelikli Eleman İstihdam Desteği kapsamında çalıştığı tekstil fabrikasının başka bir yere taşınması nedeniyle işinden ayrılmak zorunda kaldı. Bu süreçte KOSGEB tarafından düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine katıldı ve yine KOSGEB’in Yeni Girişimci Desteği sayesinde 2016 yılı başlarında kendi işinin sahibi oldu.

Nitelikli Eleman İstihdam Desteği kapsamında çalıştığı süre zarfında tecrübe kazanan ve pazar bağlantıları kuran girişimci, tanınmış markalara fason gömlek dikimi faaliyetini gerçekleştirmektedir. Henüz yeni açılmış olmasına rağmen işletmede 11 kişi istihdam edilmekte. Ayrıca 19 İŞKUR kursiyeri de üretim sürecinde görev almakta. Kursu biten bütün kursiyerleri yanında istihdam etmeyi hedefleyen girişimci, KOSGEB’in Nitelikli Eleman İstihdam Desteği kapsamında da kalifiye personel istihdamını planlıyor..

Mevlüt GÜLEÇ’in, şimdi yeni bir hayali var; Fason üretim yerine ‘Kendi Markasını’ oluştup; ‘Gömlek Kralı’ olmak..’

blank

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

İşçiydi Şimdi 30 Kişiyi İstihdam Ediyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“İşçiydi Şimdi 30 Kişiyi İstihdam Ediyor” üzerine 2 yorum

  1. Bence yalan çünkü bende işyeri açtım kaç kişiye ekmek kapısını açtık bize hibe falan vermiyorlar bütün evraklarımı hazırladım kosgeb e sundum biz size haber vereceğiz dediler hala cevap yok 1 yıl oldu

    Cevapla

Yorum yapın


Para kazandıran en iyi iş fikirleri için ücretsiz Telegram kanalımıza katılın!