Home Ofis İşler

home-ofis-isler

Home Ofis İşler konusunda birçok kategorimizde sık sık yeni iş fikirleri yayınlıyoruz. Home Ofis yani kısaca evden yapılabilecek birçok iş fikri bulunuyor. Bu iş fikirleri aracılığıyla Home Ofis’ten para kazanma fırsatına sahipsiniz. Hangi işin size uygun olup olmadığını belirlemek ise tamamen sizin becerilerinize, eğitiminize ve boş vaktinize bağlıdır.

Genellikle ev hanımları yada ek iş arayanalar tarafından tercih edilen Home Ofis işler’de birçok alternatif bulunuyor. Bazı bölgelerde farklı iş fırsatları da olduğunu belirtelim. Örneğin Erzurum’da yaşıyorsanız Oltu üzerinde evde yapabileceğiniz birçok ek iş fırsatı bulunuyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Türkiye’nin birçok bölgesinde ise Home Ofis’e uygun harika iş fırsatları var. Her işin geliri de genellikle sizin verdiğiniz emekle doğru orantılıdır. Bir işe 2 saat ayıran ile 4 saat ayıran arasında haliyl gelir farkları doğacaktır. Özellikle son yıllarda İnternetin gelişmesi ile birlikte evden çalışarak yapılabilecek harika yeni gelir kapıları ortaya çıkmıştır.

YOUTUBER

Home Ofis’e en uygun işler arasında yer alan Youtuber işini yapmak istiyorsanız, 1-2 bin liraya satılan Video Çekim ve Düzenleme programlarını satın almalısınız. Bu tür ekipmanlar ile kaliteli videolar çıkartabilme şansınız var. Kalitesiz yada yanlış montajlanan videolar ile bu sektöre girmenizi önermiyoruz. Youtuber olmak ile ilgili harika bir rehberimizin de bulunduğunu belirtelim. Bu rehbere Youtube’den Para Kazanmak bağlantısından ulaşabilirsiniz.

MOBİLYA TASARIMI

El yapımı şık mobilyalar piyasada son yıllarda ciddi satış rakamlarına ulaşmaya başladı. Bu tür el yapımı mobilyaları tasarlayarak home ofiste çalışarak para kazanma fırsatınız var. Mobilya tasarımlarını Youtube’den rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Malzemeleri de her mahallede bile bulunması mümkün olan kırtasiyelerden ve mobilya atölyelerinden temin etmek mümkün.

EDİTÖRLÜK

Son yıllarda Home Ofis’te bulunabilecek en hızlı iş Editörlük. Türkiye’de günümüzde her ilçe için bile haber siteleri kurulmaya başlandı ve bu haber sitelerinin tamamının editör ihtiyacı var. Genellikle bu editörler home ofisten çalışıyor ve şirkete ek masraflar oluşturmuyor. Her yazı, makale ve analiz için ayrı ayrı editörlük ücreti ödeniyor. Yani çalıştığınız kadar para kazanma fırsatınız var. Editörlük iş ilanlarını bulmak için Yeni Bir İş gibi personel arama sitelerinin dışında direkt olarak haber sitelerine de mail atabilirsiniz.

ÖZEL DERS

Özel ders vererek ofisinizi değerlendirme fırsatınız var. Özel dersler genellikle öğrencilerin evlerinde veriliyor ancak kendi evinizde de toplu bir öğrenci grubuna ders verebilmek için öğrenci bulabiliyorsunuz. Sosyal medya platformlarını kullanarak burada hesaplar açın ve küçük bütçeler ile bulunduğunuz il ve ilçeye yönelik reklamlar vererek öğrenci bulmanız mümkün.

Ayrıca bu işlere ek olarak da kesinlikle değerlendirebileceğiniz bazı Home Ofis işler:

 • Çocuk Bakımı
 • Küçük ev aletleri tamirciliği
 • Organizatörlük
 • Takı Tasarımcılığı
 • Örgü & Nakış
 • Mobil Uygulama Yapımı
 • Borsa Yatırımcılığı
 • Hediyelik Eşya Yapımı
 • İnternet Danışmanlığı
 • Müzik Aleti Eğitimciliği(Piyano gibi)
 • Risk Yönetimi Danışmanlığı

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık