Hava Fotoğrafçılığı

Hava Fotoğrafçılığı

Son derece niş bir iş fikri olan hava fotoğrafçılığı hizmeti genellikle büyük işletmeler, sinema – film yapımcıları tarafından talep görüyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Başlangıç ​​Maliyeti: 10.000 TL – 40.000 TL
Ev Tabanlı: Hayır
Bayilik Fırsatı Var Mı: Hayır
Online Yapılabilir Mi: Hayır

Hava fotoğrafçılığı, bir kamerayla donatılabilen ve 100 metreden fazla yüksekliğe ulaşan teleskopik alüminyum direkler de dahil olmak üzere çeşitli tarzlarda yapılabiliyor. Son dönemde ise hava fotoğrafçılığında droneler kullanılıyor. Ancak daha kapsamlı projelerde hava taşıtları da kullanılabiliyor. Ekipman talepleri nedeniyle maliyet aralığı çok yüksek.

Potansiyel müşteriler arasında devlet kurumları, ev sahipleri, emlak geliştiricileri, şirketler, marinalar, kamp alanları, eğlence parkları, golf sahaları, açıkhava etkinlikleri düzenleyicileri, madencilik ve ormancılık siteleri ve spor organizasyonları organizatörleri ve temel olarak, evlerinin, binalarının, etkinliklerinin hava fotoğraflarını isteyen veya ihtiyaç duyan herhangi bir kişi veya işletmeler.

Hava fotoğrafçılığı hizmeti veren çok sayıda firma bulunmadığı için, hizmetten alınan bedellerde rekabet neredeyse yoktur. Bu kapsamda çok karlı iş fikirleri arasında değerlendirilmektedir.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık