Hava Fotoğrafçılığı

Karlı İşler > Hava Fotoğrafçılığı

Son derece niş bir iş fikri olan hava fotoğrafçılığı hizmeti genellikle büyük işletmeler, sinema – film yapımcıları tarafından talep görüyor.

Başlangıç ​​Maliyeti: 10.000 TL – 40.000 TL
Ev Tabanlı: Hayır
Bayilik Fırsatı Var Mı: Hayır
Online Yapılabilir Mi: Hayır

Hava fotoğrafçılığı, bir kamerayla donatılabilen ve 100 metreden fazla yüksekliğe ulaşan teleskopik alüminyum direkler de dahil olmak üzere çeşitli tarzlarda yapılabiliyor. Son dönemde ise hava fotoğrafçılığında droneler kullanılıyor. Ancak daha kapsamlı projelerde hava taşıtları da kullanılabiliyor. Ekipman talepleri nedeniyle maliyet aralığı çok yüksek.

Potansiyel müşteriler arasında devlet kurumları, ev sahipleri, emlak geliştiricileri, şirketler, marinalar, kamp alanları, eğlence parkları, golf sahaları, açıkhava etkinlikleri düzenleyicileri, madencilik ve ormancılık siteleri ve spor organizasyonları organizatörleri ve temel olarak, evlerinin, binalarının, etkinliklerinin hava fotoğraflarını isteyen veya ihtiyaç duyan herhangi bir kişi veya işletmeler.

Hava fotoğrafçılığı hizmeti veren çok sayıda firma bulunmadığı için, hizmetten alınan bedellerde rekabet neredeyse yoktur. Bu kapsamda çok karlı iş fikirleri arasında değerlendirilmektedir.

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Hava Fotoğrafçılığı hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın