Kapat

Harika Bir Kariyer İçin Online CV Hazırlama Platformları

cv örnekleri

Dünyanın her yerinde işletmeler yeni bir personel ihtiyacı durumunda, tüm adaylardan CV talep ederler. Curriculum Vitae anlamına gelen CV, genel olarak hazırlanan kişiye ait beceriler, eğitim durumu, referanslar ve iş tecrübesi gibi kişisel bilgileri içerir.

Karlı İş Fikirleri platformunda yer alan CV Örnekleri arasında bir seçim yaparak bu CV örneğini Word dosyasında rahatlıkla kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Ancak Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok platformda da online CV Hazırlama imkanınız var. Elbette bu platformlardan bazıları ücretli olarak CV hazırlama fırsatı sağlarken, bazıları ücretsizdir. Harika bir kariyer için, genellikle 5 yılda bir yenilenen CV’ler için küçük cüzi bir ödeme yapmak kötü bir fikir olmayacaktır.

Başarılı bir şekilde hazırlanmış CV, hemen hemen tüm işletmelerde fark oluşturmaktadır. Başarıyla hazırlanmış etkili bir CV, en kötü ihtimalle personelin “özenli” olduğunu ortaya koyacaktır. Bu nedenle başarılı bir CV hazırlamak üzere aşağıdaki platformlarda online cv hazırlama fırsatlarına göz atmanızı öneririz.

1. COOLFREECV
Dil: İngilizce
Öneri: 7/10
Ücretsiz mi: Evet

Ücretiz olarak hizmet sağlıyor. Çok fazla seçenek olmasa da, mevcut CV örnekleri arasında çok basit bir şekilde düzenleme yapabiliorsunuz. Ancak platform İngilizce olarak hizmet sağlıyor.

2. CV LOGIN
Dil: Türkçe
Öneri: 8/10
Ücretsiz mi: Evet

Türkçe olarak da hizmet veren CV Login’de birçok farklı seçenek bulunuyor. Oluşturduğunuz CV’yi direkt olarak Linkedin veya Facebook profilinize de yükleyebiliyorsunuz.

3. CVMKR
Dil: Türkçe
Öneri: 8/10
Ücretsiz mi: Evet

Çok fazla cv örneği üzerinde deneme yapamıyorsunuz. Ancak çok basit bir şekilde cv hazırlama fırsatınız var.

4. HANTS
Dil: İngilizce
Öneri: 6/10
Ücretsiz mi: Evet

Birkaç CV üzerinde kendi bilgilerinizi hızlıca değiştirme fırsatı sağlıyor. Seçenek sayısı çok az. Yalnızca İngilizce destek sağlıyor olsa da en basit menüye sahip platformdur.

5. ZETY
Dil: İngilizce
Öneri: 8/10
Ücretsiz mi: Hayır

Ücretli olarak cv hazırlama konusunda hizmet veren en iyi platformlar arasında yer alıyor. Sayısız seçenek üzerinde düzenleme yapabildiğiniz gibi tamamen kendi CV’nizi de oluşturabiliyorsunuz.

6. CV ONLINE
Dil: İngilizce
Öneri: 6/10
Ücretsiz mi: Evet

En iyi tercih olmasa da, birçok farklı seçenek üzerinde CV hazırlama fırsatınız bulunuyor. Siteye kayıt sağladıktan sonra beğendiğiniz bir CV örneği üzerinde kolaylıkla CV hazırlayabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz CV’yi direkt olarak Linkedln’e yükleyebilirsiniz.

7. CRAFT CV
Dil: İngilizce
Öneri: 8/10
Ücretsiz mi: Hayır

En iyi ücretli CV Hazırlama örnekleri arasında yer alıyor. Ortalama 17 dolarlık ücret ile birlikte çok şık bir CV hazırlama imkanı sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir