Hamido Baklava ve Fıstık Bayilik

hamido baklava ve fıstık

Türkiye’de yüksek potansiyel içeren baklava ve fıstık sektörünün önemli firmalarından Hamido Baklava ve Fıstık, Türkiye genelinde 50 bayiye ulaşabilmek amacıyla bayilik veriyor. Esnek bayilik koşulları sağlayan firmanın yurt içerisinde 2 yılda 7 bayisi açıldı.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Şu an İstanbul Bostancı, Ankara Yenimahalle, Kayseri, Fethiye, Iğdır, Merzifon ve Çorlu‘da toplam 7 bayisi bulunan Hamido Baklava ve Fıstık, bayi sayısını 2019 yılı içerisinde 50’ye çıkarmayı planlıyor. İsim hakkı bedeli olarak şehirlerde 50 bin lira, ilçelerde ise 20 bin lira talep eden firma, şehir ve ilçelerin ana caddelerindeki dükkanlar için bayilik veriyor. Mahalle araları ve düşük potansiyel içeren bölgelere bayilik verilmiyor. Bayinin iç ve dış dizaynı franchise alan yatırımcı tarafından gerçekleştiriliyor.

Bir Hamido Baklava ve Fıstık’ın bayiliğinde firmanın ürünleri dışında bir ürün satılamıyor. Firma ek olarak 10 bin lira depozito talep ediyor. Sipariş geçilen ürünler Hamido Baklava ve Fıstık tarafından soğuk zincir altında bayilere ulaştırılıyor. Firma ek olarak reklam katılım payı ve gelirden pay da talep etmiyor.

Şu anda bayinin bulunmadığı şehirlerde yeni bayilere ek olarak distribütör olma şansı da veriliyor. Bir bayinin sattığı ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 30 civarında.

İLETİŞİM

Adres: Fatih Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, Kurtuluş Apt. Altı No:153/E Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: 0 505 706 47 25

İLGİLİ

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık