Hacı Şerif Bayilik Veriyor
  1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Hacı Şerif Bayilik Veriyor

1

Denizli’nin Babadağ ilçesinde 1938 yılında kurulan Hacı Şerif, lokum, çikolata, helva, akide ve çeşitli tatlılar ile günümüze kadar eşsiz lezzetini koruyarak ile Türkiye’nin birçok noktasında satış noktalarına yayılmayı başarmıştır.

Türkiye’nin onlarca ilinde 30’ı aşkın bayiye sahip olan Hacı Şerif, bayilik ağını daha da büyütmek amacıyla franchise sistemini aktif tutuyor. Hacı Şerif satış noktalarında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Türk markası olmasının avantajıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Hacı Şerif’ten bayilik alabilmenin 3 farklı konsepti bulunuyor:

KİOSK: 6-20 Metrekare alanlar için
ORTA MAĞAZA: 20-40 Metrekare alanlar için
BÜYÜK MAĞAZA: 40+ Metrekare alanlar için

Dükkan alanı belirlendikten sonra konsept seçimi yapılıyor ve firmanın yetkili personelleri tarafından görevlendirilen ekipler tarafından mağaza kurulumu “Anahtar Teslim” olarak yapılıyor. Ayrıca mağaza içerisinde satılan tüm ürünlerin tedariğini firmanın kendisi yapıyor.

EĞİTİM SÜRECİ

Bir Hacı Şerif bayiliğine sahip olduktan sonra kesinlikle yalnız kalmıyorsunuz. Firma, düzenli olarak bayileri için eğitim süreci geliştirmekte ve bu süreçleri yakından takip etmektedir. Özellikle mağazanızın ilk kurulduğu süreçte sık sık destek sağlanıyor.

Hacı Şerif’te farklı konsept bayilikleri için farklı yatırım sermayesine ihtiyaç duyuluyor. Tüm bu ek konular için Hacı Şerif ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firma, Türkiye’nin her yerine uygun lokasyon olduğu sürece bayilik veriyor.

Her üründe kar marjı farklılık gösterse de ortalama kar marjı ise yüzde 30 civarında.

HACI ŞERİF BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Saraylar Mh. 2. Tic. Yol 466 Sk. No: 13-15 DENİZLİ
Tel: 0.258.261 27 88 – 241 68 84 – 241 61 74
Fax: +90.258. 264 23 83

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1)

  1. merhabalar kolay gesin ben ebubekir alan 22 yıldır ticaretle içiçeyim niyetim isterimki kendi işletmemin sahibi olmak sizden bayilikle alaklı bilgi alsam sevinirim

Bir yanıt yazın