1. Anasayfa
 2. Karlı İşler

Günlük 200 TL Kazanmanın Kolay Yolu

Günlük 200 TL Kazanmanın Kolay Yolu
0

İnsanlar doğal olarak ayı, yıldızları ve gökyüzünü izlemeyi sever. Parklarda, caddelerde, sahilde son dönemlerde kurulan teleskoplar ile para kazanma fırsatınız var.

Ortalama düzeyde yarı profesyonel bir teleskop bin lira ile 2 bin lira arasında satılıyor. Bu teleskobu insanların yoğun olarak bulunduğu parklara, sahillere, ana yürüyüş yollarında uygun bir alana bırakarak kişi başı 1 veya 2 TL ile hizmete alabilirsiniz. Sadece bu yol ile günlük 200-300 lira kazanan birçok girişimci var.

NASIL YAPILIR?

Hemen sık kullandığınız bir alışveriş platformunda “teleskop” araması gerçekleştirin ve yarı profesyonel bir ürün satın alın. Eğer hangi ürünü alacağınızı bilmiyorsanız, bu ürünlerden birini tercih edebilirsiniz:

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

 • Bushman 90-900
 • Bushman Bn:29 60-500
 • Celestron 31035 AstroMaster 76EQ
 • Celestron PowerSeeker 127EQ
 • Meade Eclipse View 76mm
 • Bresser Jupiter Model (70/700mm)
 • National Geographic 76/700mm EQ
 • Meade Polaris™ 70EQ
 • Barska Starwatcher 675
 • Zoomex 114F1000EQ 1125X

Ürünlerin ortalama fiyatı bin lira ile 2 bin lira arasında bulunuyor. Ürünleri e-ticaret platformlarında 12 ay taksitle bile satın alabilirsiniz. Ürünü satın aldıktan sonra gökyüzünün rahatlıkla incelenebileceği bir alan bulmanız gerekiyor. Mümkünse etrafında çok fazla ışık ve yüksek bina olmayan bir alan olmalı. Ayrıca insanların yoğun olarak bulunduğu yürüyüş yada park alanlarını tercih etmenizi öneririz.

duba

Ardından küçük bir reklam dubası da satın alın ve üzerine gökyüzü – ay izleme 1 veya 2 TL şeklinde yazdırın. Dubayı her bölgede yer alan reklam ajanslarından rahatlıkla temin edebilirsiniz, baskıyı da burada gerçekleştirmeyi ihmal etmeyin.

Ve hemen ardından güneşin battığı ilk dakikalardan itibaren işe koyulun. İnsanlar sadece teleskopla bakarken bir fotoğraf çektirmek için bile sizlere uğramaya başlayacaktır. Eğer cironuzun yeterli seviyede olmadığını düşünüyorsanız ki bu rakam günlük 200 lira civarında, yer değiştirmeyi ihmal etmeyin. Hafta her hafta 1 kere yer değiştirmek mantıklı olacaktır, en yüksek ciro aldığınız yerleri böylelikle belirleyin. Ayrıca eğer birçok noktada yüksek ciro şansınız varsa, bir personel daha istihdam etmeyi de aklınızın bir köşesinde bulundurun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Çok Para Kazandıran 19 Tavuk Cinsleri ve Özellikleri

AYI İZLEMEK 1 TL


Sivas’ta aynı zamanda Beden Eğitimi öğretmeni olan 27 yaşındaki Muhsin Kuzu bu yol ile para kazanmaya başladı. Akşam saatlerinde Sivas’ın en yoğun caddelerinden birinde teleskop ile ayı izleme fırsatı sağlayan Kuzu’nun sağladığı hizmete ise ilgi çok yoğun. Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gören hizmeti hakkında konuşan girişimci Muhsin Kuzu, “Daha önce insanlar hiç aya bu kadar yakından bakma fırsatı elde etmemişti. Bu nedenle farklı geliyor, ilgi şu anda haf safhada” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir