1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Flo Kinetix Lumberjack Polaris Ayakkabı Bayilik

Flo Kinetix Lumberjack Polaris Ayakkabı Bayilik
0

Türkiye’nin en çok tanınan ayakkabı markalarından biri olan FLO uzun yıllar bayilik modeli ile ilerlemeyi sürdürdü. Günümüzde 650’yi aşkın mağazası bulunan marka son yıllarda franchise vermeyi durdurarak, şubeleşme adımlarını merkezden yürütmeye başladığı görülüyor. Ortalama 500 bin liralık yatırım sermayesine sahip yatırımcılara bayilik veren FLO’nun son yıllarda ise bayilik vermeyi büyük ölçüde durdurdu.

Türkiye’de ayakkabı pazarının en çok tanınan markalarından biri olan ve bünyesi altında birçok önemli ayakkabı markasını barındıran Flo, dünyanın 16 ülkesinde de mağazalara sahip ve doğrudan 10 bine yakın personel istihdam ediyor. Flo, Kinetix, Lumberjack, Polaris, Butigo, Dockers, US Polo ayakkabılarının çeşit ve model açısından zengin satış noktası haline gelen FLO mağazaları; kalite ve moda odaklı ürün portföyünü dünya trendlerine uygun güncellemeye devam ediyor.

FLO Mağazacılık Bayilik İletişim

Adres: Mahmutbey mahallesi, Taşocağı cad. No:24, 34217 – Bağcılar, İstanbul – Türkiye
Telefon: +90 212 446 22 88

MARKALAR

FLO

“Herkesin Ayakkabıcısı” sloganı ile güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Türkiye’de ayakkabı mağaza zinciri sisteminin öncüsüdür. İlk mağazasını 2001 yılında açan FLO, ayakkabı perakende sektörünün açık ara lideri konumdadır.

FLO bugün Türkiye genelinde 355, yurtdışında ise 38 mağazası ile milyonlarca müşterisine hizmet vermektedir.

POLARIS

Polaris, Türkiye’de ayak sağlığı ve konforu alanında yaptığı ciddi yatırımlar ve bu alandaki öncülüğü ile Türkiye’de kadın ayakkabı kategorisinde ilk akla gelen ve en sevilen ayakkabı markası konumundadır.

2003 yılında “Ayak Giyim Markası” olma yolunda hedefini belirleyen Polaris, geniş seçenekli terlik koleksiyonuna kısa sürede kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, bot, çanta, çizme, 5 noktalı ve comfort ürünler ile anatomik taban destekli ayakkabı ve okul ayakkabılarını da ekledi. FLO Mağazacılık tarafından yapılan Türkiye Ayak Profili Belirleme Araştırması ile geliştirilen ileri teknoloji 5 nokta ve Comfort serileri ile bir ilke imza atan Polaris, bugün koleksiyonunda yer alan güncel tasarımlı ürünler ile hem ayakkabı hem de çanta ve aksesuar alanlarında müşterisine geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

LUMBERJACK

İtalyan Antonini kardeşlerin 1945 yılında yarattığı ikonik ayakkabı markası Lumberjack, 2012 yılında FLO Mağazacılık tarafından satın alınarak Türk markası haline geldi. FLO Mağazacılık markanın Verona’daki merkezini modanın kalbi olan Milano’ya taşıdı ve tasarım, ürün geliştirme, pazarlama ve satış operasyonlarını yönetmek üzere Milano’da “Brand Park Srl” şirketini kurdu. Lumberjack markasının logosu ve amblemi yenilendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gloria Jeans Coffees Bayilik

Lumberjack bugün İtalya’nın en büyük ayakkabı markalarından biri ve en hızlı büyüyen ayakkabı markasıdır. Lumberjack’in bağlı olduğu Brandpark’ın satışlarının, 2017 yılı sonunda İtalya’nın yanı sıra Fransa, İspanya, Yunanistan ve diğer Avrupa ülkelerinde yaklaşık 2 milyon çifte ulaşması öngörülmektedir.

KINETIX

Gençliğin enerjisini, renkliliğini ve dinamizmini yansıtan Kinetix, Türkiye’nin en çok satan spor ayakkabı markasıdır. Lanse edildiği 1989’dan bu yana tüketicinin en iyi bildiği ve en çok tercih ettiği spor ayakkabı markaları arasında yer alan Kinetix, bugün ayakkabının yanı sıra hazırladığı spor giyim koleksiyonu ile de gençlerin en sevdiği spor markaları arasındadır.

Tüm Türkiye’de 1100 satış noktasında tüketicisiyle buluşan Kinetix; son yıllarda imza attığı beğenilen reklam kampanyalarıyla da Türkiye’nin en iyi genç giyim markası olma yolunda ilerlemektedir. Kinetix, yılda yaklaşık 12 milyon çift spor ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

BUTIGO

Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren FLO Mağazacılık, 2015 yılına bünyesine Butigo markasını ekledi. Kadınların internetten tanıyarak çok sevdiği Butigo’nun ulaşılabilir moda konseptiyle hazırlanan ilkbahar / yaz koleksiyonu 2016 yılı itibariyle FLO mağazalarında satışa sunulmaya başlandı.

Güncel ayakkabı modasını modern bir çizgide ve uygun fiyat ile tüketici ile buluşturan Butigo, FLO mağazalarının en sevilen koleksiyonları arasında yerini aldı.

SPORTS IN STREET

Sport in Street, rahat ve sportif yaşam tarzını yansıtan “sneaker” grubunda, dünyaca ünlü markaları bir arada sunmak üzere yaratılan yeni bir mağaza konseptidir. Teknolojik donanımı ve sokak stilinden esinlenerek oluşturulan özel mağaza konseptiyle dikkat çeken Sport in Street mağazalarında Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Lumberjack, Skechers, Puma, Vans ve Dockers gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunulmaktadır.

İlk mağazasını Ağustos 2014’te açan Sport in Street’in mağaza sayısı bugün 46’ya ulaşmıştır. 2017 sonuna kadar bu mağaza sayısının 100’ü bulması hedeflenmektedir.

DOCKERS

FLO Mağazacılık’ın 2003 yılında önce distribütörlüğünü daha sonra lisanlı üretim hakkını alarak üreticisi haline geldiği dünya markası Dockers by Gerli; sosyal hayatın içinde, aktif, dinamik ve kendine güvenen, “casual” rahatlığı yaşam tarzı olarak benimseyenlerin ilk tercihi haline gelmiştir. Zengin koleksiyonu ve yaygın satış ağı ile tüketicilerin beğenisini kazanan Dockers by Gerli, şehirli modern segmente hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir
beyoğlu

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir