Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Evde telefon kılıfı süsleme

Akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu telefon sahipleri tarafından en çok kullanılan aksesuar olan kılıflar ise birçok insana ek gelir fırsatı sağlıyor. Son yıllarda özellikle sosyal medyadan farklı ve ilginç telefon kılıfı satan girişimciler ortaya çıktı. Bu girişimciler kapıda ödeme yolu ile günlük onlarca sipariş almayı başarıyor. Sizde evde ek iş olarak telefon kılıfı süsleyerek farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirseniz eğer evde ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Genellikle sermayesi olmayan yada çok az olan kişilere evde ek iş fırsatlarını değerlendirmelerini öneriyoruz. Eğer sınırlı bir sermayeniz varsa bu adımları uygulayarak evde telefon kılıfı süsleyerek gelir sağlayabilirsiniz.

1- Öncelikle Instagram’dan Para Kazanmak adlı bu rehberimizi mutlaka okuyun ve burada Instagram sayfası nasıl açılır, takipçi ve müşteri nasıl bulunur konularını iyice öğrenin.

2- Bir telefon aksesuarcısı satan toptancı bulun. Genellikle bu tür iş yerleri şehrinizin toptancılar sitesinde veya pasajlarında bulunuyor. Burada boş beyaz ve siyah telefon kılıflarını satın alın. Son modellere göre almayı ihmal etmeyin. İlk etapta sadece Samsung ve iPhone’nin son modeli için 50 – 100 tane boş kılıf alın.

3- Bu telefon kılıflarını eve getirdikten sonra bilgisayar veya telefonunuzdan Youtube‘e girerek burada telefon kılıfı süsleme videolarına göz atın. Türkçe ve yabancı dil fark etmez, zaten sadece videoyu izleyerek bile anlayabilirsiniz. Ancak çok farklı fikirler olacak. Bu fikirler arasında beğendiğiniz süsleme malzemelerini de bir kırtasiye veya tuhafiyede rahatlıkla bulabilirsiniz.

4- Ardından bu kılıfları 1’nci adımda belirtildiği gibi Instagram‘a yükleyeceksiniz. Ve gelen siparişleri PTT kargo ile kapıda ödeme yöntemi ile müşterilerinize ulaştıracaksınız.

5- Ayrıca Instagram sayfanıza mutlaka “isteğe özel sipariş hazırlanır” metnini eklemeyi unutmayın. Eğer bir kılıfı 20 liraya satıyorsanız, özel siparişi 40 TL‘e bile rahatlıkla satabilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

BİRKAÇ MODEL ÖNERİSİ

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık