Evde Paketleme İşi Veren Firmalar
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

1635

Artık çağ büyük ölçüde değişti, bir evde yalnızca bir kişinin çalışması ile tüm masrafları çıkarmak öyle kolay değil. Bu nedenle evde genellikle kadınlar evde ek iş yaparak para kazanmaya çalışıyor. Birçok firma evde paketleme işi veriyor bu fikirler için sadece el becerilerinizi kullanmak yeterli.

Türkiye gittikçe büyüyor, bu büyüme birçok sektöre direkt olarak yansıyor. Bu yansımanın bir etkisi de evde yapılabilecek ek işlerde artışa neden oluyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok firma her ay yeniden ilan açıyor. Bu ilanlar aracılığıyla evde paketleme işi yaparak para kazanmak mümkün.

Türkiye’de hemen hemen her fabrikanın paketleme bölümü bulunuyor. İster oyuncak olsun, ister sabun olsun hiç fark etmez bu fabrikaların ürünlerinin paketleme olmadan piyasaya çıkma şansı yok. Fabrikalar bu paketleme bölümü için 50 personel alıp, hepsine asgari ücret verip SGK’larını yatırmak, yol ve yemek masraflarını ödemek büyük bir külfet durumuna geliyor. Bu nedenle Batı ülkelerinde olduğu gibi fabrikalar bu yol yerine evde paketleme işi vermeye başladı. Bu paketleme işlerini almak ise eskiye nazaran kolay değil. Zira fabrikalar bu konuda 1 kişiyle muhatap olmak için işi şirketlere veriyor, evde ek iş alan kişilerle de bu şirketler muhatap oluyor.

Evde Paketleme İşleri

SABUN PAKETLEME

sabun
Son zamanlarda özellikle organik birçok sabun firması ortaya çıktı. Bu şirketler genellikle 5-10 personel ile işletilen iş yerleri olduğu için paketleme bölümüne ek istihdam oluşturmak yerine evde ek iş olarak sabun paketleme işi veriyor. Anadolu’nun birçok şehrinde bu tür sabun firmaları bulunmaktadır. Genellikle bu tür sabun üreten fabrika yada atölyeler toptancılar sitesi yakınlarında bulunur. Size 10 – 20 bin sabun ve paket gönderirler ve bu sabunları paketlere 6’şar yada 12’şer şekilde yerleştirmeniz istenir. 1 kişi için aylık ortalama gelir 700 TL civarında.

KINA PAKETLEME

kına
Genellikle evlilik öncesi düzenlenen Kına Gecelerinde ve düğünlerde misafirlere dağıtılan kınalar da birçok firma tarafından satışa sunulan bir ürün. Ancak bu ürünleri paketlemek de şirketler ve firmalar için büyük bir sorun. Bu sorunu aşmak içinde evlere ek iş veriliyor. Her şehirde ve ilçede mutlaka kına satan iş yerleri var, bu iş yerlerine giderek evde kına paketleme işi almanız kolay. Paketleme işine göre ise bu işte daha az gelir bulunuyor. Ortalama olarak 1 kişi ile 1 ayda günde 4-5 saat çalışarak 600 TL ek gelir elde edebiliyorsunuz.

KÜRDAN PAKETLEME

kürdan
Eskiden kürdan satışı yapan firmalar genellikle devasa bir pakette kürdanları işletmelere gönderiyordu. Ancak bakanlık nedeniyle artık kürdanların da paketlenmesi gerekiyor. Bu nedenle bu tür firmalar bu konuda değişikliğe gitmek zorunda kaldı. Ancak başta da belirttiğimiz gibi bu iş için onlarca personel istihdam etmesi gereken firmalar bunun yerine evde ek iş veriyor. Şehrinizdeki kürdan imalatı yapan işletmelere giderek bu iş rahatlıkla alınabiliyor. 1 kişi bu ek iş ile ayda en fazla 550 TL kazanç elde edebiliyor.

BONCUK PAKETLEME

boncuk
Eskiye nazaran daha az şirket tarafından verilen boncuk paketleme işi de birçok atölye tarafından genellikle mahallede bulunan ev hanımlarına verilen bir işti. Ancak dediğimiz gibi eskiye nazaran boncuk paketleme işi daha az var. Bu nedenle diğer paketleme işlerine yoğunlaşmanızı öneriyoruz. Bu işte ortalama aylık 300 lira civarı kazanılabiliyor.

TESPİH DİZME

tespih
Özellikle Anadolu’da ve merkez olarak İstanbul’da çok sıklıkla bulunan bir iş kolu. Zira bu tespihler için gerekli araçlar ve teçhizatlar yok. Bu nedenle tesbih dizme işi mutlaka biri tarafından ellerle yapılmalı. Büyük firmalar da bu iş için personel istihdam etmek yerine evde ek iş veriyor. Tespih dizme işinin merkezi ise İstanbul. Halihazırda bile İstanbul’da onlarca firma tespih dizme işi veriyor. Aylık ortalama 700 TL ek gelir elde edebilmek mümkün. Ancak bu işin diğer paketleme işlerine göre daha zor olduğunu ve daha fazla vakit aldığını kesinlikle söyleyelim.

DÜĞME PAKETLEME

düğme
Uzun yıllardır aktif olan ve hala da sıklıkla evde ek iş olarak verilen düğme paketleme işi genellikle konfeksiyonlar tarafından veriliyor. Her şehirde yüzlerce konfeksiyon atölyesi bulmak mümkün. Özellikle pantolon ve gömlek üreten atölyelerde bu iş çok fazla bulunabiliyor. Mutlaka değerlendirmenizi önerdiğimiz evde ek iş fikirleri arasında yer alıyor. Ayrıca en basit paketleme işlerinden bir tanesidir. Aylık ortalama geliri bir kişi için 500 TL civarında. Konfeksiyonlara uğramanızı öneriyoruz.

MANDAL PAKETLEME

mandal
Eskiye nazaran mandal ihtiyaçları azalmış gibi görünebilir ancak Türkiye’de hala ciddi bir satış potansiyeline sahip. Birçok şehirde mandal üretimi yapan şirketler var, bu şirketlerdeki makinelerde seri üretim olarak mandal üretiliyor ancak paketleme için makineler yok. Bu durumda da şirket yeni personel almak yerine evlere ek iş veriyor. Mandallar 6’lı 12’li ve 24’lü paketlere konuluyor. Aylık bu iş ile 600 TL civarında kazanmanız mümkün.

Evlere ek iş veren firmalara ulaşmak için Evlere İş Veren Firmalar adlı bağlantıyı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (1.635)

 1. merhaba evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 2. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 3. bursa nilüfer ilçesinde oturuorum 2 çoçuğum var işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim 5466116534

 4. merhaba ben mehmet bileklik boncuk paketleme işiyapmak istiyorum açil işe ikdiyacım var lütfen bana sönüs saglarsanız sevinirim..

 5. bütün paketleme işlerini yapabilirim zamanında bitiririm Ankara’da yasıyorum işe ihtiyacım var düğünüm var

 6. evde 3 kişiyiz işi yapabilecek. daha öncede paketleme işleri yaptık. geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Merhabalar Düzce’de yaşıyorum hala iş veriliyorsa evde paketleme işi istiyorum ilginiz için şimdiden teşekkürler :)

 8. 24 Aralık 2020

  Merhabalar ben Emine Duran, Ankara/Mamak’ta oturuyorum, eşimin herhangi bir işi yok ve 2 çocuğum var, kirada oturuyoruz. Hem eşime destek olmak için çalışmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 4 kişi ile beraber yapacağız işi. Şimdiden teşekkür ediyorum.

 9. 7 Kasım 2020

  İstanbul -Güzeltepe’de oturuyorum.Eşimle birlikte özenle ve itina ile yapılıp,zamanında teslim edilir.Tecrübemiz vardır.
  Evde paketleme işini bize verirseniz pişman olmazsınız.Geri dönüşünüzü bekliyoruz.

 10. Merhaba Bursada ikametgah ediyorum her türlü paketleme işini yaparım bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

 11. merhaba Ankara Sincan da oturuyorum işe ihtiyacım var paketleme işi yapmak istiyorum.

 12. Merhaba el becerim oldukça yüksek daha öncede deneyimlerim var paketleme işinde lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 13. 13 Mayıs 2020

  Adım döndü k.maraş pazarcık sarıl mahallesi no 86 da oturuyorum 6çocuğum var ve 5i öğrenci evde 9kişi yaşıyoruz ve bu yüzden çook fazla maddi sıkıntı çekiyoruz yani bu işe gerçekten çok ihtiyacım var düğme boncuk kına balon telefon kılıfı hepsini yapabilirim bu işi evde 4 kişi yapacağız yani 1günde bile çok fazla paketleme yapabiliriz sizden geri bildirim bekliyorum

 14. 9 Mayıs 2020

  Merhaba İstanbulda ikamet ediyorum. Corona virüs nedeniyle çalıştığım yerden ücretsiz izine ayrıldım. Evimizin borçları var babama destek olamıyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum

 15. 7 Mayıs 2020

  adım adeviye Öztürk konya selcuklu da yasıyorum evlıyım 3 cocugum var bu ıse gerçekten cok ıhtıyacım var elimde yatkındır bu ıse gerı donus yaparsınız ınsaallah.

 16. 17 Nisan 2020

  merhaba, 35 yaşında ev hanımıyım manisa turgutlu’da yaşıyorum. evde çalışabilcek 3 kişiyiz ve paketleme işi yaparak aile bütçemize katkı yapmak istiyoruz. verilen işleri zamanında ve titizlikle teslim ederim.

 17. Bașvurunuzu eksiksiz yaptıysanız inceleme için iș verene gönderilecektir.

  adım aynur antalya manavgatta oturuyorum 1 ay önce prematüre bir bebeğimiz oldu eşim otel fotografcısı çocuğumuz antalya arastırmada yatıyor git gel eşyalarıydı eşim tek başına mücadele edemiyr bu işe çok ihtiyacım var gece gündüz demez çalışırım.

 18. Ankara mamak tan yazıyorum. 5 kişilik ekibim var.evde her türlü paketleme işini yapariz.

 19. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz bu işe çok ihtiyacımız var istanbul anadolu yakasında ikamet ediyoruz.

 20. 7 Ocak 2020

  bursa osmangazide ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum acil lütfen çok ihtiyacım var teşekür ederim yardımcı olursanız sevinirim

 21. Merhaba, evde ek iş yapacak 7-8 kişilik grubum var. Konu ile ilgili bilgi vermenizi rica ederim.

 22. 31 Aralık 2019

  Tüm gün evdeyim el becerimin oldugunada inanıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Merhaba izmir karşıyaka da oturuyorum. Öğrenciyim. Acil ihtiyacım var.

 24. 6 Aralık 2019

  Ankara da ev de paketleme işi yapmak istiyorum

 25. Merhabalar evde paketleme ısınde elım hızlıdır bu konuda guvenebılırsınız 2 kısı yapacağız donus yaparsanız sevınrım

 26. İstanbul, avrupa yakasında ikamet ediyorum seri temiz ve titiz iş çıkartırım acil ihtiyacım var, evde paketleme işlerini yaparım, ayrıca 30 kişi yapabilcek kapasitede çevrem var.Geri dönerseniz sevinirim yüzlerce yere başvurdum 1 tane bile cevap gelmedi inşallah busefer doğru adrestir. Kolay gelsin.

 27. Denizli yardımcı olursanız

 28. İstanbul Haşkaşı / Kücükçekmece. Bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz teşekkürler

 29. Kırklareli / Merkezde oturuyoruz. 3 kız öğrenciyiz acil paraya ihtiyacımız var. Sürekli işi yapabilicek boş vaktimiz var. Daha öncede bu tarz işler yaptık.

 30. Evde iş yapmak istiyorum osmangazi/bursa

 31. Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yapabilirmisiniz

 32. 1 Kasım 2019

  Adim.betul asya kalkan tokat merkezde yasiyorum gunun 16 saati bosum ve evde paketleme isini yapabilirim kisa surede donus yapmanizi bekliyorum

 33. 27 Ekim 2019

  merhaba gebze darıca oturuyorum 3 kisiyiz her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz

 34. Avcılar Cihangirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 35. İyi günler Anadolu yakası Maltepe’de ikamet ediyorum çalışmıyorum evimde paketleme yapacağım bir iş ariyorum

 36. denizli yaşıyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var arkadaşlarımla birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 arkadaşız.

 37. 17 Ekim 2019

  MERHABA PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCEDEN OYUNCAK TOKA PAKETLEME İŞİ YAPMIŞTIM.

 38. 17 Ekim 2019

  Meraba önceden paketleme işi yaptım elim gayet hızlıdır. Paketleme işi yapmak istiyorum.

 39. bende evde yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 40. 12 Ekim 2019

  Istanbul üsküdar ek ise ihtiyacım var temiz titiz hızlı şekilde yaparım her işi yaparım

 41. 8 Ekim 2019

  Mrb ben keçiörende oturuyorum evde ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 42. Konya meramda oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. 3 çocuğum var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Lütfen bana ulaşın.

  • 7 Ekim 2019

   Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işi verimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

 43. Evde paketleme isi istiyorum tekim ama tekstillerde çalıştığım için tecrübeliyim.

 44. Merhaba, evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 45. Merhaba istanbulda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 46. Merhaba
  Paketleme işlerinin her türlüsünü yapabilirim
  Teşekkürler

 47. Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  • 7 Ekim 2019

   Merhaba ben meva Gültekin kdz Ereğli Zonguldak ta yaşıyorum 25 yaşındayım 2 çocuğum var eşim ve ben issiziz bu işleriverimli ve fazlasıyla yapıp teslim edebiliriz elimiz bu işlere yatkındır dönüş yapılırsa çok memnun oluruz

 48. Merhaba evde paketleme işi almak istiyorum İstanbul Ümraniye

 49. Paketleme işlerin hepsini yapabiliriz ailemle birlikte 3 kişiyiz böyle ek işe ihtiyacım var düzenli bir şekilde paketleme yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

 50. MERHABA BENDE EVDE PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM.TEK BAŞIMA YAŞIYORUM ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

 51. Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 52. 23 Ağustos 2019

  merhabalar. benim de böyle işe çok ihtiyacım var. ilgilenirseniz çok memnun olurum.

 53. Merhaba,

  Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum. Evde paketleme işlerinize talibim. İnşallah ulaşırsınız.

  Saygılar

 54. Ankara emek de oturuyorum her türlü paketleme işi yapma kabiliyetim vardır daha önce de ek iş almıştım ve sizi üzmüceğimi belirtmek isterim gereğinin yapılmasını arz ederimm.

 55. 7 Ağustos 2019

  Merhaba.Ankara Abidinpaşa’da deneyimli ve genç kadromuzla zamanında ve kaliteli ürün teslimi yapıyoruz.

 56. merhaba tekirdag kapaklıda oturuyorum evliyim bir cocugum var kiracıyım paketleme işi almak istiyorum tesekkürler

 57. 31 Temmuz 2019

  Merhaba,ev hanımıyım,Bartın/Amasra’da yaşıyorum. evde paketleme işi yapabilirim.Dönüş bekliyorum

 58. Merhaba izmir bucada oturuyorum, evde paketleme işine ihtiyacım var.

 59. Evde ek işe ihtiyacım var. Her türlü paketleme işi yapabilirim.

 60. eve iş afyonda veren firmaveya faprika önemli deyil eve işolsun calısayım cok cidi cidi iş eve aranıyor lütven arayın ekipim var 6 kisilik ekip var bos oturuyorum işi cok işterim lütven arayın

  • Mersin’de oturuyorum 9kisilik bir ekibimiz var elimizden her iş gelir bu işe çok ihtiyacım var yardımcı.olursaniz çok sevinirim

  • 7 Ekim 2019

   Merhaba, İzmir şirinyerde ikamet etmekteyim. Pratik ve seri çalışan biriyimdir. Çocuğum olduğu için evde olmak durumundayım. Evime destek olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüşlerinizi beklerim. Teşekkürler

 61. 5 Temmuz 2019

  evde paketleme işi 0546-2942522 en az 500-1000 adet günde paketleme ve kına işi yapılır

 62. üniversite öğrencisiyim, yazın staj yapıp ücret alamayacağım. bundan ötürü ek iş yapıp gelir elde etmem gerekiyor. lütfen geri dönüş sağlayın

 63. BU İŞLERDEN HEPSİ OLABİLİR GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR EVDE 4 KİŞİ YAPARIZ GERİ DÖNÜŞ YAPARMISINIZ ANKARA/ETİMESGUT

 64. 20 Haziran 2019

  Merhaba iyi gunler 24 yasindayim aydinda oturuyorum evliyim 1 cocugum var kira da oturuyoruz esim bel fitigi rahatsizligi var insaat iscisi is durumuna gore calisiyor bende ewe katkida bulunmak icin calismak istiyorum ewde paketleme isi yapabilirim el becerim cok iyi herseyi yapabilirim lutfeb donus yapin cok ihtiyacim var bu işe

 65. 18 Haziran 2019

  Merhabalar, el işleri konusunda yatkınlığım ve tecrübem vardır. Emekli olmamdan dolayı hem ek gelir kazanmak hem de birilerine yardımcı olmak istiyorum. gerçekten bu işi çok istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

 66. mrb bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 67. Paketleme isi yapmak istiyorum lutfen ihtiyacim var

 68. evden ek iş arıyorum lütfen yardımcı olun

 69. 8 Haziran 2019

  istanbul çağlayan mahallesinde ikamet ediyoruz. ek iş arıyoruz. bilgi verebilir misiniz

 70. Adım Ayşegül, Bartın da oturuyorum 21 yaşındayım Üniversite öğrencisiyim babam çalışmıyor ve annemle babam engelli, öğrenim masraflarımı çıkarmak için bu işe ihtiyacım var el becerim fazlasıyla iyi

 71. Ben busra aydemir istanbul eyüp te ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Donus yaparsanız çok memnun olurum.

 72. 19 Mayıs 2019

  Ankaradan 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 73. 4 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz. Üniversite mezunu ve eli yatkınız. Ankarada iş bekliyoruz.

 74. Evde sabun paketleme 10 krş falan yalan ben 30 bin sabun paketleme yaptım 10 krş dediler paramı talep ettiğimde tabi ben 3000 tl beklerken 300 tl verdiler 10krş değilde 1krş dan hesap yaptılar bende olay çıkarttım neymiş efendim aslında 10krş derken aslında 1krş demek istiyorlarmış milleti salak yerine koyuyorlar emek hırsızlığı yapıyorlar aman arkadaşlar yaptığınız yada yapacağınız paketleme işlerinde adet fiyatı değilde bin tanesi kaç para diye sorun kelime oyunu yapıyorlar bitirdiğiniz ürünlerin hemen parasını isteyin emek hırsızlığına fırsat vermeyin

  • Nereden aldınız sabun işini

  • 23 Haziran 2019

   Evde boşum annemin hastalıgından dolayı dışarı çıkamıyorum elim hızlı pratıktır daha önce paketleme işi yaptım kocaeli çayırovada oturuyorum

   • 17 Temmuz 2019

    Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim İstanbul kartalda ikamet ediyorum.

 75. El becerim gayet iyi zamanimi degerlerndirmek istiyorum. Ankara yenimahalle

 76. 11 Mayıs 2019

  Merhaba,

  Daha önce bu tarz işleri yapmışlığım mevcut. Elim oldukça yatkındır ve çok hızlıyımdır, işinizi düzenli ve disiplinli şekilde yapabilirim. Bu işe ihtiyacım var.İstanbul anadolu yakasında oturuyorum Dönüş yaparsanız sevinirim.

 77. İzmit başiskele de oturuyorum

 78. merhaba,
  İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var

 79. Osmaniyelim evde ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 80. Osmaniyeliyelim evde ek işe ihtiyacım var geri dönü yaparsanız sevinirim

 81. Merhaba 40kisilik ekibim var İstanbul her türlü paketleme işi istiyorum

 82. 2 Mayıs 2019

  EVLİYİM. YENİ HAMİLEYİM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 83. 30 Nisan 2019

  Ankara mamakda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır degerlendirirseniz sevinirim ürünleri zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz dönüş yaparsanız sevinirim

 84. Muğla Fethiye’de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  • Merhaba izmir karşıyakada yaşıyorum ek gelire ihtiyacm var dönüş yaparsaniz sevinirim mimarim elim yatkındır böyle işlere

   • 17 Temmuz 2019

    Merhabalar. Paketleme işlerini kolaylıkla yapabilirim. Elim düzgün ve pratikdir. Ev hanımıyım ve cocuğum yok. Günde 8 saat rahatlıkla çalışabilirim hatda daha fazlası. Çalışmak bir işe taramak hoşuma gidiyor. Annem de bana yardımcı olur 1 de komşu var hepimizin ek işe ihtiyacı var. Teşekkür ederim

  • Evde ek işe çok ihtiyacım var 3 kişiyiz Adana yardımcı olursanız sevinirim

 85. 24 Nisan 2019

  Merhaba ben Ankara Kazan da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten çok ihtiyaçm var

 86. KONYA YAKA MERAMDA OTURUYORUM ACİL EVDE EŞİMLE BERABER YAPABİLECEĞİM EK İŞ LAZIM

  • 4 Ağustos 2019

   İstanbul da eşim ve 4 çocuğumla yaşıyorum. Gecimimiz zor olduğu için eve yardım da bulunmak istiyorum. Kürdan ve mandal kaplama işleri için istekte bulunuyorum.

 87. Merhabalar

  İstanbul beykozda oturmaktayım evde paketleme işi yapabilirim 50 yasındayım herhangı bır saglık sorunum bulunmamaktadır

 88. 20 Nisan 2019

  Ankara sincanda oturuyorum temiz titiz ekibimle evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür ederim

 89. MERHABA…BEN DENİZLİ DOĞUMLU VE HALEN DENİZLİ’DE OTURAN EMEKLİ BİR ÖĞRETMENİM..ÇOĞUNLUĞU VAKTİ BOL,FARKLI BECERİLERİ OLAN EV HANIMLARINDAN VE GENÇ EMEKLİLERDEN OLUŞAN ÇALIŞKAN VE ÜRETKEN BİR GRUP OLUŞTURMA AŞAMASINDAYIZ.KAFAMIZDAKİ İLK DÜŞÜNCE; AYDIN’DAKİ BİZE AİT ZEYTİN AĞAÇLARIMIZDAN ELDE ETTİĞİMİZ ZEYTİNYAĞI VE ZEYTİNİ DAHA İYİ DEĞERLENDİRMEK İÇİN BİR KOOPERATİF KURMA FİKRİ.FAKAT AYNI GRUPLA EVDE MUM,MANDAL,İŞ ELDİVENİ,GELİN ÇİÇEĞİ,KINA,BİTKİ ÇAYI,PLASTİK BARDAK,GALOŞ,HAVLU,PİPET TARZI PAKETLEME İŞİNİ DE YAPABİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.GÜZEL SONUÇLAR ALINDIĞI TAKDİRDE ETRAFIMIZDAKİ PEK ÇOK KİŞİNİN DE HEM AİLE BÜTÇESİNE KATKIDA BULUNMAK,HEM DE BOŞ VAKTİNİ İYİ DEĞERLENDİRMEK ADINA SEVE SEVE BİZE KATILACAĞINDAN EMİNİZ.SAYGI VE SEVGİYLE..

 90. 18 Nisan 2019

  merhaba ben şeyma nevin istanbul beylik düzündeyim evde paketleme işi için bana ulaşabilirmisiniz

 91. 16 Nisan 2019

  Ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 92. 15 Nisan 2019

  İstanbul Kadıköyde oturuyorum. Her türlü paketleme işini severek yapacağıma inanıyorum.

 93. merhaba acil evde yapabilecegim is ariyorum geri donus yaparmisiniz

 94. 8 Nisan 2019

  Merhaba, ben Gülsün EREN. İstanbul Kartal’da ikamet ediyorum. Evliyim 1 çocuğum var. İsmek’te organizasyon işleriyle ilgili eğitim aldım. Şuanda da bu işe ihtiyacım var evime destek olmak istiyorum. Konuyla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar..

 95. 7 Nisan 2019

  RECAİ. ORDU/ÜNYE. İHTİYACIMIZ OLDUĞUNDAN BİZE İMKAN VERİRMİSİNİZ. LÜTFEN

  • 26 Nisan 2019

   Sivas merkez de yaşıyorum daha önce bu işi yaptım çok ihtiyacım var geri dönûş yaparsanız sevinirim mutlaka ama dönüş yapmıyosunuz ama umut işte

 96. Ankarada yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim işe çok ihtiyacım var

 97. 5 Nisan 2019

  Rukiye Bardakoğlu 2 yıldır evliyim 1 kızım var çalışmıyorum evde ek iş olarak sabun paketleme işini yapmak istiyorum mersin anamur ilçesinde oturuyorum lütfen dönüş yapın

 98. 2 Nisan 2019

  Ankara Mamak da oturuyorum elim çok hızlıdır paketleme işini zamanında teslim edecegimden emin olabilirsiniz lütfen dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var evde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 99. 30 Mart 2019

  İstanbul Esenyurt’ta ikamet etmekteyim. 2 kişi her türlü el işini zamanında yaparız. Paraya ihtiyacımız var. En kısa sürede geri dönerseniz çok sevinirim.

 100. Merhaba Bolu da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 101. Merhaba! Istanbulda ev yapilan is ariyorum.

  • 31 Mart 2019

   Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

 102. Evde paketleme işine ihtiyacım var herhangi bir işte çalışmıyorum bilgi rica edebilir miyim?

  • 31 Mart 2019

   Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

  • Merhaba İzmir’de yaşıyorum hamileyim çalışamıyorum ihtiyacımız var evimiz kira eşime destek olmak istiyorum Paketleme işi istiyorum ?

 103. Izmır de yaşıyorum evli iki çocuk annesiyim kredi ödüyoruz aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.Elim hızlı her işe yatkındır

 104. Mrb öğrenciyim acil işe ihtiyacım var batman merkez de oturuyorum elim yatkın dir her işe rahatlıkla yaparım lütfen dönüş yapin bana çok sevnirim

 105. 12 Mart 2019

  Selam ben özlem benimde ise ihtiyacım var acil banada ne olur iş verin geri dönüş yapın ne olur. ALLAH rızası için paketleme işi banada verin acil bekliyorum

 106. istanbul çekmeköy paket işi almak istiyorum geri dönüş olan oldu mu kimse yorumlara cevap vermemiş

 107. Evde işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmısınız.

 108. İzmir’de yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapmanızı bekliyorum

 109. 5 Mart 2019

  Sakarya Erenler’de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Eşimle birlikte paketleme işlerini alabiliriz. Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

 110. Sakarya adapazarı evde paketleme ısı ıstıyorum lutfen ıhtıyacım var

 111. 6 Kişiyiz her türlü paketleme işine talibiz. İstanbul Küçükçekmecedeyiz geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 112. Merhaba ben yozgatta annemle birlikte bütün gün bu iş için musaitiz acil ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparsanız seviniriz

 113. 28 Şubat 2019

  Merhabalar;
  ANKARA/ Kıbrısköy de oturuyorum15 kisi evde paketleme
  ( Davetiye Katlama
  Sabun Paketleme,
  Kibrit Paketleme,
  Kürdan Paketleme,
  Nikah Şekeri Hazırlama,
  Mandal Paketleme,
  Plastik kaşık – çatal paketleme)

 114. 28 Şubat 2019

  anıl tanış İstanbul/eyüp

  evde yaşayan sayısı fazladır ve müsait vaktimiz çoktur.Bu işi yapabileceğime inanıyorum.

  Dönüşlerinizi bekliyorum

 115. Eskişehir ilinde ikamet ediyorum evde ek iş paketleme işi yapmaya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

 116. Merhabalar İzmir/Çiğli bölgesinde yaşıyoruz, evden paketleme işinde çalışmak istiyoruz daha öncede yaptık ve işe ihtiyacımız var. Yardımcı olabilirseniz seviniriz.

 117. Her türlü paketleme işi olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 118. bilecik merkezde oturuyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 119. Edirne kesanda oturuyorum ben yapabilirim diger paketleme isleride olabilir

 120. Diyarbakırdayim evde ise ihtiyacım var

 121. 25 Şubat 2019

  Ankara Mamak’ta oturuyorum ise gerçekten ihtiyacım var evliyim bir tane çocuğum var eşim asgari ücretle çalışıyor evim kira geri dönüş yaparsanız sevinirim

 122. Paketleme İşi yapmak istiyorum yardım ederseniz seviriz

 123. Merhaba diyarbakirda oturuyorum dört kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var çok çalışmanız işinizi asla aksatmayiz bundan emin olabilirsiniz dönerseniz seviniriz

 124. Bende bu isi yapmak istiyorum . Ankara cubukta oturuyorum . Elimden her is gelir . Hic bir sikintiniz olmaz . lutfen bizede yardimci olun

 125. 21 Şubat 2019

  Tekirdağ da yaşıyorum paketleme işi istiyorum umarım geri dönüş yaparsınız

 126. Sabun paketletleme yapmak istiyorum.Istanbul
  Sultanahmet 3 kisiyiz

 127. 21 Şubat 2019

  merhabalar,
  istanbul sultanbeyli de evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 128. kocaeli/izmit’te oturuyorum.4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 129. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 130. Merhaba ankarada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum su anda ek ise cok ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 131. 21 Şubat 2019

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 132. 20 Şubat 2019

  Merhaba ben Bahçeşehir boğazköy de ikamet ediyorum. 4 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim kolay qelsin. Daha önce de evler de iş yapmıştık. Kolay qelsin.

 133. Merhabalar istanbula yeni taşındım sancaktepede oturuyorum evde müsaitlik durumum fazla olduğu için her türlü paketleme işi yapabilirim ilginize şimdiden teşekkür ederim

 134. 19 Şubat 2019

  Merhaba ben Serpil Antalya kepezden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz çok sevinirim teşekkür ederim

 135. Evde iş istiyorum. Kırklareli Lüleburgaz

 136. evde iş yapmak istiyorum istanbul esenler de oturuyorum

 137. Bursa osmangazide oturuyorum paketleme işi istiyorum atanamamis Bi öğretmen adayım mum paketleme mandal paketleme VS gibi paketleme işine ihtiyacım var işinizde disiplinli çalışacağıma şüpheniz olmasın dönüş yapmanızı rica ederim

 138. Merhabalar paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 139. Merhaba,bizde 2 kişiyiz.evde paketleme işi yaparız.

 140. merhaba iyi günler sayfanizda yayınlamış oldugunuz is imkanlarından dolayı sizlere ulaşmak istedim paketleme konusunda iyiyizdir hatta daha fazlası şimdi é posta adresimi ve bilgini bırakıyorum en kisa zamanda görüşmek üzere
  yer: sakarya

  • Sivas merkezde yaşıyorum 22 yaşındayım iki aylık bir oglum var bu yüzden evde iş istiyorum yardimci olur musunuz

   • 6 Ekim 2019

    Kayseri bunyanda yasiyorum askeri ücretle çalışıyorum üç çocuğum var ikisi okuyo haliyle yetistiremiyorum buyuzdenek ise ihtiyacım var evde her türlü paketleme işine adım ve çocuklarla hazirizilgilenirseniz mutlu oluruz

 141. mersinde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 142. Merhaba Ankara Sincan da evde her türlü paketleme işi yaparız 5 kişiyiz hızlı ve düzenli yapılır. Bu işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz…

 143. İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 144. İş istiyorum tecrübeliyim ihtiyacım var Maltepe İstanbul

  • açıl evde iş yapmak istiyorum. evde ıkı kışıyız çok çabuk ve temız işyapılır tertemız yerıne teslım edılır.gerekırse komşulara tarafımdan iş verılıp teslımatı yapılır

 145. Paketleme işi istiyorum

 146. 9 Şubat 2019

  merhaba istanbul beykozda oturuyoruz 6 kisiyiz ev hanimiyiz herturlu paketleme isi istiyoruz

 147. Paketleme işlerini yapabirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 148. Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında işi yetiştiririm dönüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum..

 149. Bir çocuğum var eşim serbest meslek yapıyor yetmiyor borçları var gün geliyor ekmek bile alıp çocuğuma veremiyorum hangi iş olursa yaparım Mersin /Akdeniz yaşıyorum lütfen geri dönüş yyapın

 150. Merhaba Ankara Polatlı da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 151. 6 kişiyiz evde hepimiz paketleme yapabiliriz .. lütfen yardımcı olurmusunuz lütfen

 152. Merhaba benim bir engelli oğlum var dışarda çalışamadığım için evde iş imkanı istiyorum çok ihtiyacım var eşim de işsiz evde beraber ek iş yapmak istiyoruz lütfen ulaşın

 153. Ek iş istiyorum

 154. Merhaba,İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Daha önce de evde katlama,,paketleme,işleme yaptım.Yardımcı olursanız sevinirim

 155. Merhabalar ben Çerkezköy deyim ikametgahım Çerkezköy de Kiradayım işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 156. 4 Şubat 2019

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyoruz esim ve ben evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 157. 4 Şubat 2019

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparmisınız

 158. Paketleme işi izmir karabaglar

 159. Her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olurmusunuz

 160. Daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var ve bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul/kağıthane

 161. Eskişehir Tepebaşı’nda ikamet ediyorum. Evde ek iş yapmaya ihiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 162. ek iş istiyorum

 163. 31 Ocak 2019

  Merhabalar, ben sabahtan akşama kadar evde olan bir işsizim..evde bana yardım edebilecek 4 kişi daha var onların da yardımıyla bu işi süratle ve titizlikle yapabileceğime eminim.. cevabınızı umutla bekleyeceğim..sağladığınız bu imkan için teşekkür eder, iyi günler dilerim..

 164. Hadımköy kiptaş konutlarında oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 165. Mrb mersin-tarsus evde paketleme isi istiyrm

 166. Merhaba ben Samsun Atakumda oturuyorum işe ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 167. Acil işe ihtiyacım var tüm paketleme işlerini yaparım daha önceden de bu işleri yaptım elim hızlıdır.sizden acil haber bekliyorum

 168. Balıkesir’de oturuyorum 20 yaşındayım ablam annem ve ben evde ekip olarak yapabileceğimiz bir iş arıyoruz el yatkinligimiz var daha öncede hediyelik eşyalar yaptık

 169. 28 Ocak 2019

  Merhaba, İstanbul Çekmeköy ’de oturuyorum. Ödemelerim konusunda maddi olarak sıkıntıda olduğum için ek iş arayışındayım. Bu işi yapacağıma inanıyorum. Yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla,

 170. Paketleme isini yapabilirim TRABZON da ikamet ediyorumm.ise ihtiyacim var tesekkurler

 171. 25 Ocak 2019

  Merhaba ben Rukiye Bölükbaşı Ankara’da yaşıyorum evde yapabileceğim iş istiyorum 4 kişilik bir ekiple zamanın da ve titiz teslim etme garantisi verebilirim

 172. Merhaba konya selcukluda oturmaktayim evliyim ve 2 cocugum var babam benimle yasamakta esim issiz bulamadi ariyor fakat yok is kimse eleman almiyor devletten yardim istedik komur ucin vermedi bitmis bize her kapi kapaniniyor evim kira daha once tavuk cifliginde calismaktaydik isyerimiz iflas etti ve kapandi bu yuzden bizde caresiz kaldik yardimci olun lutfen evde paketleme yapmak istiyorum evde calismak istememin tek sebebi ise sagiligim ben astim hastasiyim tavuk ciftliginde calisirken daha kotuye gitti hastaligim koah hastasi oldum ve hic bir kokuya gelemiyorum sebebi budur ilginiz icin cok tesekkur ederim donus yapin lutfen

 173. 24 Ocak 2019

  Evde paketleme işi yapabilirim gerçekten ihtiyacım var

 174. yardimci olursaniz cok sevinirim 3 yasinda kizim var evde calismak istiyorum o yuzden lutfen cvp bekliyorum

 175. 23 Ocak 2019

  Merhaba,
  Eşime destek olmak ve boş vaktimi değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.
  İstanbul avrupa

 176. Istanbul/Maltepede ikamet ediyorum
  Acil ise ihtiyacimiz var her turlu paketleme isini yapariz
  Lutfen donerseniz cok seviniriz

 177. 23 Ocak 2019

  merhaba acil ek işe ihtiyacım var iki kişiyiz.

 178. Cok acil paketleme isi istiyorum 3 kisiyiz ist cekmekoydeyiz

  • 11 Kasım 2019

   meraba ben hemşireyim 2 çocuğum olduğu için çalışamıyorum yasim 29 her türlü paketleme işini yaparım. istanbulda avrupa yakası sariyer de oturuyorum… 7 kişiyiz bu işi yapmak için haber bekliyoruz

 179. 21 Ocak 2019

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın

  • 1 Şubat 2019

   Bu işe çok ihtiyacım var durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılayacak kadar çok kötü durumum lütfen yardımcı olun geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 180. 21 Ocak 2019

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bı kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın kına işi olur mandal kurdan boncuk ne olursa grupta var 5 6 kişi

 181. 20 Ocak 2019

  Istanbul umraniyede oturuyorum her türlü paketleme işine talibim yardımcı olursanız sevinirim

 182. Merhaba ismim Pınar 25 yaşındayım, İzmir Karşıyaka da oturuyorum. 3 yıldır hali hazırda özel bir sektörde zaten çalışmaktayım. Gelirimi arttırmak amaçlı evde ek iş yapmayı uzun süredir planlıyorum. Tarafıma iletişime geçerseniz daha ayrıntılı konuşmak istiyorum.

 183. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde ek iş arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık 5 kişiyiz

 184. İki çocuğum var eşim iş kazası geçirdi ve çalışmıyor paketleme işi istiyorum mandal paketleme işi istiyorum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  • Eskisehir merkez de oturuyorum elim hızlı ve düzgündür evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardim edecek arkadaslarim da var eger geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 185. İşe ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz?

 186. İstanbul’da yaşıyorum komşumla birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz paraya çok ihtiyacımız var sizden dönüş bekliyoruz

 187. İstanbul Ümraniye çakmak Mahallesi’nde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi ve bebek şapkası tepe toplama ponpon takma etiket dikme işi yaptık ekibim var

 188. Mrblar bn evliyim bir kızım var eşim engelli her türlü işi yaparım luften allah rızası için yardımcı olurmusunuz çok sevinirim

 189. istanbul tuzla da oturuyorum. 2 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz.

 190. Ben Şırnak ta yaşıyorum benim paketleme işine gerçekten ihtiyacım var bana dönerseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

 191. Evde çalışabileceğim iş arıyorum, daha önce çalıştım tecrübem var.
  Anlayışınız için teşekkür ederim

 192. Seher akan Gaziantep borçlarım var evde paket işlerini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ?

 193. 16 Ocak 2019

  Merhaba istanbul Ümraniye esensehirde oturuyorum 6 kişilik grubumuz var işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 194. İstanbulda yaşamaktayım. ek işe ihtiyaç duyuyorum ve ablam ile birlikte yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 195. Maddi durumumuz sıkışık oldugu için is almak istiyorum daha once evde paketleme isi yaptim donus saglarmisiniz lutfen

 196. İstanbul büyükçekmece mimaroba da oturuyorum. Eve ek iş arıyorum

 197. 14 Ocak 2019

  Diyarbakır kayapınar da oturuyorum banada yardımcı olun cik ihtiyacım var eşim kaza geçirdi çalışamıyor bende üç çocuğuma tek başıma bakıyorum evden de ek gelir kazanmak istiyorum yardımcı olursanız cik sevinirim şimdiden Allah razı olsun

 198. Merhaba üniversite açık öğretim öğrencisiyim paraya ihtiyacım var her türlü paketleme işi yapabilirim .

 199. 13 Ocak 2019

  Merhaba ben Raziye uşak Eşme de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yaparım çocuğum olduğu için evden çalışmak zorundayım elim pratik ve hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 200. 12 Ocak 2019

  Bu ise çok ihtiyacım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 201. Merhaba, Kütahya Tavşanlı’da yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum, bana ulaşır mısınız?

 202. Merhaba, Kütahya’da yaşıyorum. Ek işe ihtiyacım var. Bana ulaşır mısınız?

 203. 10 Ocak 2019

  Merhaba biz 3 kişiyiz ve evde yapabileceğimiz paketleme işleri arıyoruz. Istanbul Sisli de ikamet etmekteyiz. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

 204. 10 Ocak 2019

  Evde iş istiyorum Beyoğlu İstanbul

 205. Selamun alykm Adana yureyirde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 206. Merhaba uşak Eşme de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum önceden tecrubem var bu işe çok ihtiyacım var

 207. 9 Ocak 2019

  İstanbul Maltepe de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 5 kişilik ekibim de var.

 208. Uşak Banaz da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız.

 209. Antalyada yasiyorum evde paketleme isi istiyorum

 210. 8 Ocak 2019

  yeni evliyim borçlarımızı ödemek için evde yapılan işe ihtiyacım var. dönüşünüzü bekliyorum

 211. evde paketleme işi yapmak istiyorum

 212. 7 Ocak 2019

  Merhabaismim damla esasturk Istanbul beykozda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum Daha önce evde kına paketleme ve kibrit paketleme isleri yaptım

 213. Selam 4kisiyiz İzmir Buca acil ihtiyacımız var lutfen

 214. Her türlü paketleme işi yapılır 3 kişiyiz istanbul ümraniye de oturuyoruz lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 215. evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacm var kocaeli kandra

 216. İşe ihtiyacım var tekirdag çerkezköyde oturyorum ne olıur dönüş yapın

 217. Çok acil iş arıyorum sabun paketlemsede olur s

 218. 5 Ocak 2019

  Merhaba istanbul bayrampaşa da oturyorum 4 kişiyiz 5 senedir sigara filtre paketleme işini yapıyoruz fakat yerin kapanmadından dolayı 1 aydır işsizim elimiz hızlı ve pratiğiz verilen işi denilen saatte teslim ederiz memnun kalıcagınızdan eminim lütfen yardımcı olursanız sevinirim en yakın zamanda haber bekliyorum lütfen

 219. 5 Ocak 2019

  Ev-de paketleme işi istiyorum elim çok hızlıdır istediğiniz kadar mal paletlerim yeterki iş olsun lütfen yardımcı olusaniz minlettar kalırım ihtiyacımız var ordudan yaziyorum

 220. 4 Ocak 2019

  ben üniversite mezunuyum maddi durumumuz kötü olduğu için ek iş olarak yapmak istiyorum kalabalık bir ailem olduğu için işin üstesinden kalkabileceğimi düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum.

 221. 4 Ocak 2019

  Ankarada oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum teşekkürler :) dönüş yaparsanız sevinirim :)

 222. Acil işe ihtiyacım var ankara

 223. kocaeli körfez evde yapacağım iş arıyorum

 224. merhaba istanbul gaziosmanpaşa da ikamet ediyorum. 6 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 225. 2 Ocak 2019

  evde iş arıyorum istanbul altınşehir tahtakele

 226. Paketleme isi yapmak istiyorum. İstanbul ümraniyede oturuyorum.

 227. 30 Aralık 2018

  Merhaba lütfen geri dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var ailemi bırakıp dışarda çalısamiyorum lütfen geri dönüş yaparmisiniz ?

 228. 29 Aralık 2018

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 229. Birlikte çalışabilirirz. Cevap yazarsanız sevinirirm

 230. Bende bu işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz cok ihtiyacım var

 231. İstanbul Maltepe de ikamet ediyorum işe ihtiyacıım var bende istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var

 232. iki kişiyiz ıspartadan yazıyorum sizinle şalışmak isteriz

 233. Ankarada yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 234. Kocaeli Gölcük’te oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 235. Merhaba ben Beste Ankara’da yaşıyorum. Yeni mezun öğretmenim ve işe ihtiyacımız. Kardeşimle beraber hızlı ve pratik bir şekilde paketleme işi yapabiliriz

 236. Merhaba sancaktepe de oturuyorum 3 kişiyiz ve çok ihtiyacımız var eşim işten çıktı verdiğiniz işleri kusursuz ve zamanında teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz

 237. ev hanımıyım boş vaktım cok ve işe de ihtyacım var ev de her türlü paketleme vs yapabılırım lütfen yrdımcı olur musunuz

 238. 25 Aralık 2018

  PAKETLEME TÜRÜ EK İŞE İHTİYACIM VAR
  ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM

 239. kocaeli gebzeden acil ise ihtiyacim var

 240. Bnimde acil işe ihtiyaçım var

 241. Hakkarıde ıkamet edıyorum paketleme yapabblrm..

 242. 22 Aralık 2018

  Ankara gölbaşında oturuyorum ev hanımıyım boş vaktim çok el becerim var bu tarz işlere ihtiyaçım var dönüş yaparsanız sevinirim

 243. Batmanda yasiyorum. Ogrenciyim ise ihtiyacim var

 244. Başlık evde paketleme işi veren firmalar ama paylaşılan bir tane firma yok hep aynı şey sabun paketle kazan,mandal paketle kazan onları biliyoruz zaten firma lazım firma!!!

 245. Kemalpaşa bagyurdun da oturuyorum. İki kişiyiz.

 246. 19 Aralık 2018

  Konyada ikamet ediyoruz 4 kişilik bir aileyiz.ailecek bu işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 247. ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR YARDIMCI OLURMUSUNZ

 248. Osmaniye ve ceyhanda 4 kişilik bir grubuz her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli bir şekilde yapabiliriz. Bu işe ihtiyacımız var. Dönerseniz seviniriz.

 249. 17 Aralık 2018

  İstanbul sarıyerde oturuyorum ev hanımı olduğumdan dolayı boş vaktim oldukça fazla bende boş durmayı sevmiyorum bundan ötürü sizden hertürlü evde yapabileceğim işler bekliyorum.

 250. evde 2 kişiyiz ek gelir elde etmek istiyoruz

 251. 17 Aralık 2018

  Adana Sarıçam paketleme işi istiyorum 18 yaşındayım bir çocuğum var ev kuruyorum eşya alıcam ihtiyacım var

 252. Ankara keçiören de oturuyorum bu tarz işlerle uğraşmayı cok seviyorum suandada ihtiyacım var seve seve yaparım dönmenizi bekliyorum ?

 253. 16 Aralık 2018

  Her türlü paketleme işi yapılır dönüş yaparsanız sevinirim saygılarımla

 254. Ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum Dönüşlerinizi bekliyorum

 255. Merhaba izmir ayrancilar da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum

 256. 15 Aralık 2018

  Kürdan paketleme işi yapmak istiyorum bursa osmangazi emek oturuyorum

 257. 15 Aralık 2018

  Kürdan paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi bursa osmangazi emek

 258. İstanbul Ümraniye istiklal mahallesinde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum 10 kişilik ekibim var daha önce paketleme işi ve yatak örtüsü boncuk dikim işi yaptık ekibim için iş arıyorum

 259. İstanbul Ataşehir de ikamet etmekteyim. Daha öncede evden paketleme işi yaptım. Hızlıyımdır. İletişime geçerseniz sevinirim.

 260. Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var.

 261. merhaba istanbul avrupa yakasında oturuyorum.ek işe çok ihtiyacım var.bütün paketleme işlerini yapabilirim.3 kişilk grubum var.lütfen dönüş yapın.

 262. 12 Aralık 2018

  Lütfen dönüş sağlayınız evdeyim yapabileceğim bir iş istiyorum

 263. Merhaba manisa turgutluda oturuyorum elim çok hızlıdır zamanında verdiğiniz işi yaparım 4 sene kursa gittim diplomalarım var süsleme paketleme her işi yaparım yardımcı olursanız sevinirim

 264. Istanbul Sultangazi de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum . Konu.hakıında donuslerinizi bekliyorum.

 265. Izmirde yasiyorum el becerim vardir.

 266. İzmirde yasiyorum

 267. acil evde yapabileceğim bu tarz bir ek işe ihtiyacım var.ankarada oturuyorum.elim hızlıdır,yaptığım işi temiz ve düzenli yaparım,herhangi bir aksatma söz konusu olmaz.evde bu işi yapabilecek 2 kişiyiz.geri dönüş yaparsanız gerçekten çok sevinirim.

 268. İşe cidden ihtiyacımız var lütfen bu işi yapmak istiyorum geri dönersiniz sevinirimm

 269. Acil paketleme işi arıyorum 2 kişi de yapabiliriz çokkk acilll..

 270. Merhaba istanbul bagcilarda oturmaktayım evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler kolay gelsin

 271. Merhabalar bağcılarda oturuyorum iş almak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 272. Konya aksehirde yasiyorum her turlu paketleme isi yaparim ev hanimiyim esim cezaevinde ise cok ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

  • 6 kişilik ekibim var her türlü işi yaparız paketleme süsleme gibi el becerisi isteyen bütün işlerde çalışabilirim Edirne Keşan da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lış

 273. Kocaeli için iletişime geçebilirsiniz…

 274. İstanbul Sultangazi de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Konu hakkinda donus yapmanızı rlca ederim.

 275. Eve iş arıyorum

 276. 7 Aralık 2018

  Merhaba,.
  Istanbul Kartal’da ikamet ediyorum. İki kişiyiz. Evde yapabileceğimiz paketleme işi arıyoruz.

 277. İstanbul da ikamet etmekteyim daha önceden de yaptığım paketleme işi güzel ve güvenli bir şekilde yapabilirim ihtiyacım var

 278. Merhabalar, istanbuldan iki kız kardeşiz evde ek gelir için civi paketleme işi yapmak istiyoruz. bize geri dönüş yaparsınız seviniriz. acil ihtiyacımız var.

 279. Her türlü paketleme işi yapılır. Annemle birlikte bu işe ihtiyacımız var.

 280. mum paketleme işini istiyorm Maltepe IST

 281. 5 Aralık 2018

  Merhaba Ankara da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 282. Elimden her iş gelir hızlı ve zamanında teslim garantisi veriyorum.Evde oldukça vaktim var .Şimdiden teşekkürler ?? iyi çalışmalar diliyorum.

 283. Merhaba ist. Beylikduzu evde paketleme veya tesbih isi yapmak istiyorum

 284. merhaba ankara keçiörende oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ek işi yapabileceğim musait bir odam ve haftada 4 gün boş zamanım var ve daha önce buna ben zer çok fazla iş yaptım dönüş yaparsanız sevinirim

 285. 3 Aralık 2018

  22 yaşındayım 5 aylik bebegim var o yuzden işi bırakmak zorunda kaldım 4 kişilik ekibin var pratik ve hizliyiz aydin köşkte yaşıyorum ise ihtiyacimiz var geri donuş yaparsanız cok seviniriz.

 286. 2 Aralık 2018

  Merhaba İstanbul anadolu yakasında pendikte oturuyorum . Evde paketleme işi arıyorum. .Geri dönüş olursa çok sevinirim.

 287. Merhaba ist .kartal oturuyorum paketleme işi yapılır acil işe İhtiyacım var tek kişi yada cok fazla kişi mevcutarafından destek rica ederim

 288. 2 Aralık 2018

  27yaşındayım ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var paketleme isleri yaparim

 289. merhablar ben izmir kemalpada oturuyorum evde paketleme isi istiyorum bana ulaşır mısınız

 290. Bursa kemalpaşadayım evde paketleme işi yapmak istiyorum elim yatkındır lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 291. 1 Aralık 2018

  Merhaba istanbul beyoğlunda ikamet ediyorum 2 kişiyiz evde paketleme işleri ne olursa ihtiyacım var

 292. Sakarya serdivan evde paketleme işi arıyorum bilgi alabilir miyim lütfen

 293. 1 Aralık 2018

  Merhaba ek gelire ihtiyacim var. Istanbul sultanbeylide oturuyorum lutfen geri donus yapin.

 294. 1 Aralık 2018

  Merhaba ek gelire ihtiyacim var.

 295. Umranıye uskudar arasında oturuyorum acıl ihtiyacım var

 296. Bilecik Merkezden ek işlere talibim , Ciddiyetle ve disiplenle çalışan iş yardımcıları arıyorsanız iletişime geçin lütfen.

 297. 30 Kasım 2018

  Bu işe ihtiyacım var ger donus yaparsanız istanbulda oturuyorum

 298. 30 Kasım 2018

  Merhaba evde olduğum için ve eşimde çalışmadığı için bu işe ihtiyacım maltepe Esenkent te ikamet etmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim

 299. Öğrenciyim ailemin yükünü hafifletmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum

 300. 29 Kasım 2018

  Antalya merkez de oturuyorum Acil işe ihtiyacım var

 301. Malatyada yaşıyorum 3kisiyiz paketleme işi icin geri dönüş yaparsanızsevinirim

 302. bole bi ise cok ihtiyacim var

 303. Merhaba. Ümraniye de oturuyorum. 2 kişiyiz paketleme isi yapmak istiyoruz.

 304. merhaba ben KONYA/Beyşehirde yaşıyorum 25 yaşındayım öğrenciyim ailem vefat ettiği için bir gelire ihtiyacım var zamanında teslim ederim işleri güzel yaparım hiç bir sıkıntı olmaz lütfen dönüş yapın bu işe çok ihtiyacım var lütfen..

 305. Edirne merkezde oturuyorum işe ihtiyacım var

 306. Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 307. Zonguldakta oturuyorum her işi yapabilirim lütfen ulaşır misiniz

 308. öğrenciyim işe ihtiyacım var

 309. Merhabalar.. Çalışmıyorum ek gelire ihtiyacım var İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Dönüş yaparsanız cok memnun olurum iyiakşamlar

 310. 25 Kasım 2018

  Merhaba ben ek iş istiyorum 4 kişilik ekibim var sabun,düğme ve mandal paketleme işlerini yapmak istiyorum 1 ayda 3 işide yetiştirebiliriz dönüş yapmanızı rica ediyorum

 311. Merhaba el Pratikliği yatkınlığı olan 3 kişiyiz Üsküdar Ümraniye civarında paketleme işi yapmak istiyoruz. Temiz ve titiz çalışırız.

 312. YOZGAT /Kadışehrin ‘den Merve Ardıç evde yapabilecegim ek gelir elde edebilecegim bir iş arıyorum .

 313. 19 Kasım 2018

  Merhaba evliyim ve bir yandanda öğrenciyim okumaya çalışıyorum eşime ev giderlerinde ve okul masraflarımda yardımcı olmak istiyorumumarım bana dönüş sağlarsınız.
  Kocaeli derince

 314. Merhaba istanbulda oturuyorum evde 3 kişilik bir ekibim var paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüşüm sağlarsanız çok sevinirim çünkü işe çok ihtiyacım var .. Teşekkürler..

 315. 19 Kasım 2018

  Bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yapmanız mümkün mü?

  <