1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş

Evde İş İlanları > HEMEN BAŞVURUN

Evde İş İlanları > HEMEN BAŞVURUN
74

Evde para kazanmak istiyorsanız evde iş ilanları aracılığıyla kısa sürede ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Türkiye henüz özellikle Avrupa ve ABD gibi evde rahatlıkla çalışma koşulları sağlanabilen işlerin bulunabildiği bir ülke değil, ancak buna rağmen birçok evde iş ilanları bulunuyor ve bunların koşullarını karşılayabilmeniz durumunda evinizden çıkmadan para kazanabilirsiniz.

Türkiye’de son dönemde özellikle ev hanımları, ev ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yoğun bir şekilde evde iş fırsatlarına başvuruda bulunuyor. Evde iş ilanları arasında en çok başvuru alan ilanlar ise Paketleme işleri olarak dikkat çekiyor. Paketleme işleri genellikle pek bir sorumluluk içermediği için evde iş ilanları arasında en çok başvuru alanlar ilanlar.

Paketleme ilanları arasında ise birçok seçene bulunuyor, bunlar arasında;

 • Sabun Paketleme
 • Kına Paketleme
 • Kürdan Paketleme
 • Boncuk Paketleme
 • Düğme Paketleme
 • Mandal Paketleme

ilanlarına yoğun başvurular var. Paketleme çalışmaları nispeten daha kolay olduğu için ve hiç sermaye gereksinimi duymadığı için çok sık tercih ediliyor. Ancak paketleme iş ilanlarına çok yoğun başvurular geliyor, bu nedenle 2018 yılının Ağustos ayı itibarıyla Türkiye’de evde paketleme işine yönelik iş ilanlarının tamamına binlerce başvuru gelmiş durumda. Bu nedenle şu anda başvurabileceğiniz bir evde paketleme iş ilanı bulunmuyor.

Ancak yeni iş ilanları için başvurular düzenli olarak açık tutuluyor. Eğer sizde evde ek iş ilanları için başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki rehberimizden başvuruda bulunabilirsiniz. Yeni iş ilanları açıldığı anda yeni başvurular da bilgilendiriliyor.

BAŞVURU İÇİN REHBER

[affiliate_news id=”2515″]

ÖNERİLER

Evde ek iş yaparak para kazanmayı planlıyorsanız paketleme gibi iş ilanlarına başvurmak yerine, düşük rakamlardaki sermayeler ile kendi işinizi yapmaya başlamanızı öneririz. Zira birçok evde ek iş veren firma dolandırıcı çıkıyor ve ödemelerde de sorunlar yaşanabiliyor. Bu nedenle kendi işinizi yapmanız çok daha mantıklı ayrıca daha fazla da kazanç sağlayabilirsiniz.

Sadece evde basit ahşap oyuncaklar yaparak bile aylık 1-2 bin lira gelir elde edebilirsiniz. Üstelik bu durumda işçi değil işveren bile olabilirsiniz. İşte sizlere önerdiğimiz evde kendi işinizi yapmanızı sağlayacak iş fikirleri.

BASİT BİR BAHÇENİZ VARSA

bahçeli-ev

Eğer eviniz müstakil bir evse ve küçük de olsa bir bahçeniz varsa organik ürün yetiştiriciliği yapabilirsiniz. Basit ama direkt olarak para kazanmanın yolları arasında yer alan bu iş fikrini mutlaka değerlendirin.

Örneğin sarımsak daima değerlidir ve birçok bölgede organik sarımsaklar ciddi talep görüyor. Bu sarımsakları sadece komşularınıza bile rahatlıkla satabilirsiniz. Bahçeniz büyükse ve fazla verim alırsanız pazardaki bir tezgah sahibine piyasanın yüzde 20 altına da satma şansınız var.

Sadece sarımsak olarak düşünmeyin, bulunduğunuz bölgede yüksek talep gören ürünlere de ayrıca yönelebilirsiniz.

KÜMES KURABİLİRSENİZ

kümes-ev

Yine bulunduğunuz ev size aitse ve bu eve küçük de olsa bir kümes kurabilirseniz, yetiştiricilikten ciddi paralar kazanabilirsiniz. Hemen 5-10 tane tavukluk bir kümes kurmak ve bunların yumurtalarını satmak için işe koyulabilirsiniz. 5-10 tane civciv almak ve basit 10-20 tahtan bir kümes kurmak için maksimum 200 lira masrafınız olacak, ancak 2 ay sonra günlük 5-10 yumurta satışı ile 2 yıla kadar ek gelir kazanırsınız.

Yumurtaları yine komşularınıza veya pazardaki tezgah sahiplerine rahatlıkla satabilirsiniz.

EL İŞİNE YATKINSANIZ

elişi

El işi yapmak yeni başlayanlar için zordur ancak birkaç aylık bir deneme ile harika el işleri ortaya çıkartabilirsiniz. Para kazandıran el işleri ise;

 • Bebek Battaniyesi
 • Bebek Patikleri
 • Jile
 • Keçeden Bardak Altlığı
 • Bere
 • Tığ İşi Motifler
 • Örgülü Erkek Kazakları

El işi hakkında hiç bilginiz yoksa, 81 il ve hemen hemen tüm ilçelerde Halk Eğitim Merkezleri bulunuyor. Bu merkezlerde sık sık el işi kursları düzenleniyor, bu kurslara 1-2 aylık katılım ile el işi konusunda bir profesyonele dönüşebilirsiniz.

BİLGİSAYAR KULLANIMINA YATKINSANIZ

bilgisayar-ek-iş

İyi bir bilgisayar kullanıcıysanız sadece evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Bilgisayar başında para kazandıracak birçok ek iş fikri bulunuyor. Bunlar aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

EVCİL HAYVAN BAKICILIĞI

kedi

Kalabalık bir bölgede yaşıyorsanız evcil hayvan bakıcılığı yapabiliyorsunuz. 4-5 hayvana aynı anda bakarak güzel kazançlar sağlamak mümkün. Kediler ve köpekle en çok bakıcılık yapacağınız hayvanlar olacak ve bu konuda kendinizi geliştirebilir ve birkaç sertifika alabilirsiniz.

Kazanç: Aylık 300 – 500 TL
Kime Uygun: Hayvanları sevenler
Nasıl Başlanır: Çevrenize bilgi verin, sitede yaşıyorsanız ilan panosuna broşür asın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ne İş Yapsam Diyenler İçin Karlı 12 İş Fikri!

SANAL ÖĞRETMEN

 

özel-ders

Bilgisayar başında kurslar açarak burada sanal öğretmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Son dönemde birçok sanal öğretmen 100 – 200 öğrenci sayısına bile rahatlıkla ulaşabiliyor. Eğer herhangi bir eğitim dalında kendinize güveniyorsanız Skype üzerinden kurs açarak sanal öğretmenlik yapabilirsiniz.

Kazanç: Öğrenci Başına Saatlik 7 TL
Kime Uygun: Sayısal derslerde başarılı
Nasıl Başlanır: Sosyal Medya grupları

ANKET DOLDURMAK

anket

 

Yalnızca evinizde otururken bilgisayar üzerinden birkaç anket doldurarak gelir sağlayabilirsiniz. Ancak Türkiye’ye yönelik ciddi kazanç fırsatları şu aralar biraz düşük. Bu kapsamda bu iş fikrine direkt olarak bir kazanç kapısı olarak bakmak yerine ek gelir amacıyla değerlendirebilirsiniz.

Kazanç: Anket başına 1-2 Dolar
Kime Uygun: Herkese
Nasıl BaşlanırAnket Doldur Para Kazan rehberimize göz atın.

EV YEMEKLERİ YAPMAK

yemek

Ev yemekleri Türkiye’nin her yerinde para kazandırabilecek bir evde ek iş fikri. Ev yemekleri yapıp para kazanmak istiyorsanız eğer ilk etapta leziz yemekler çıkartabilmeniz gerekiyor. İnternette leziz yemek tariflerini bulabileceğiniz harika yapılış videoları bulabilirsiniz. Bu yemekleri çıkartarak ilk etapta yakındaki evlere ve işyerlerine satış yaptığınızı duyurmanız yeterli. İnsanları memnun etmeyi başarırsanız eğer iş hacminiz gittikçe büyüyecektir. Ayrıca restoranlara da ev yemekleri yaptığınızı mutlaka bildirin. Bu restoranlar sizinle iş birliğine gitmek için can atmıyor olabilir ancak mutlaka iş alacağınız yerler olacaktır. Zira birçok restoran bu konuda evlere ek iş de vermektedir.

Kazanç: Aylık 4.000 Liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: Güzel ve hijyenik yemekler yapabileceklere
Nasıl BaşlanırEvde Börek Yaparak Para Kazanmak rehberimize göz atın.

ORGANİK REÇEL YAPIMI

reçel

Evde iş imkanı arıyorsanız eğer ve reçel yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız hiç durmayın, organik reçel üretimine başlayın. Pazardan veya şehrinizdeki Sebze ve Meyve Hali’nden uygun fiyatlar ile organik meyveler bulabilirsiniz. Bu meyvelerden organik reçel üretimi sağlayarak bu ürünlerden para kazanabilirsiz. Organik reçel yapabilmek için birkaç video izlemeniz yada tariflere göz atmanız yeter. O kadar zorlu bir çalışma gerektirmiyor. Organik reçelleri ise herhangi bir markete yada pazarcı tezgahına bile satabilirsiniz. Ortalama olarak reçellerden elde ettiğiniz 200 TL’nin yaklaşık 120 lirası kardır.

Kazanç: Aylık 2.000 liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: Reçel üretimi konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Reçel üretimi konusunda bilgilendirici videolara göz atın

KANVAS TABLO ÜRETİMİ

kanvas

Son yılların evler için en iyi dekorasyon fikirleri arasında yer alan ve yüzde 600 kar marjı ile satışa sunulan kanvas tablolar evde iş imkanlarına göz atanlar için kesinlikle harika bir fikir. Evde kanvas tablo üretebilmek için herhangi bir marangoza gidip gerekli malzemeleri alabilirsiniz. Ayrıca kanvas tabloları satmak için herhangi bir ev ürünleri satan dükkanla direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Fabrika üretimi olarak tüm Türkiye’ye satılan kanvas tablolar genellikle aynı olduğu için farklı ve dikkat çekici ürünler daha hızlı satılmaktadır.

Kanvas tabloları üretebilmek için küçük bir baskı makinesi de satın alabilirsiniz. Böylelikle daha hızlı üretim gerçekleştirirsiniz ancak öncelikle potansiyelinizi görmeden makine satın almanızı önermiyoruz. Bu tür makineler için 6-7 bin lira sermaye ihtiyacınız olacak. Kanvas tablolar konusunda seri üretime geçerseniz eğer bu ürünleri sosyal medyadan da satışa sunabilirsiniz. Bunun için özellikle Instagram’ı kullanmanızı öneriyoruz. Ciddi satışlar elde edebilirsiniz.

Kazanç: Aylık 4.000 liraya kadar kazanç potansiyeli
Kime Uygun: El işleri konusunda maharetli
Nasıl Başlanır: Sosyal Medya hesapları oluşturun

ÇEVİRMENLİK

çevirmen

İngilizce biliyorsanız eğer evde çalışarak para kazanabileceğiniz en iyi iş fikridir. Çevirmen işi almak için internet üzerinden de hizmet veren ve alan şirketlere ulaşabilirsiniz. Çevirmenlik, gelişmekte olan bir ülke olmamız nedeniyle çok yüksek potansiyel taşımaktadır.

Kazanç: Aylık 4.000 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: İngilizce ve / veya ek birkaç dil bilenlere
Nasıl Başlanır: yenibiris.com / kariyer.net gibi platformlardaki ilanlara göz atın.

SOSYAL MEDYA SAYFALARI OLUŞTURUN

sosyal-medya

Sosyal medya hesapları ciddi bir gelir kapısı olmuş durumda. Facebook’ta, Twitter’da, Instagram’da hatta Google Plus’ta yüksek takipçiye sahip sayfalar yüksek fiyatlara satılıyor. Ayrıca bu sayfalara sık sık reklam teklifleri de gelmektedir. Eğer reklam almak istiyorsanız sayfanızın HAKKINDA bölümüne ayrıca bir iletişim adresi bırakmayı ihmal etmeyin.

Kazanç: Değişken – Yüksek Potansiyel
Kime Uygun: Eğlenceli veya bilgilendirici içerik oluşturabilenlere
Nasıl Başlanır: Facebook, Instagram veya Twitter’da sayfa açın.

ANAHTARLIK ÜRETİMİ

anahtarlık

Son dönemde el yapımı anahtarlıklara olan ilgi de büyük artış var. Birçok bijuteri mağazasında en çok satılan ürünlerin başında gelen el yapımı anahtarlıkları evde yaparak ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Bu anahtarlıkları mahallenizde, şehrinizde bulunan tuhafiyecilere ve bu ürünlerin satıldığı iş yerlerine satabileceğiniz gibi kendiniz de Instagram ve Facebook üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinden satışlarda tam anlamıyla patlama var.

Kazanç: Aylık 1.500 TL’e kadar kazanç fırsatı
Kime Uygun: El işi konusunda maharetli
Nasıl BaşlanırEvde Harika Ek İş Fikri rehberimize göz atın.

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (74)

 1. 3 sene önce

  kürdan paketleme sabun paketleme kına paketleme işi yapacak 3 kişiyiz kocaeli darıcadayız
  lütfen yardım edin bu işi cok istiyoruz

 2. 3 sene önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum evde iki kişiyiz elimiz hızlı hemen yapıp teslim ederim geri dönüş sağlarsanız memnun olurum

 3. 3 sene önce

  Adim döndü k.maraş pazarcık sarıl mahallesi no 86 da oturuyorum 6çocuğum var ve 5i öğrenci evde 9kişi yaşıyoruz ve bu yüzden bu işe gerçekten çok ihtiyacım var düğme boncuk kına …hepsini yapabilirim ve bu işi evde 3 kişi yapacağız yani 1 günde bile çok fazla paketleme yapabiliriz sizden geri bildirim istiyorum

 4. 4 sene önce

  Evde yapılmak üzere kürdan , pipet , cep telefonu kılıfı , mandal vb. malzemeleri paketlemek için iş imkanınız varsa yardimizi istiyorum

 5. 4 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. 4 sene önce

  Merhaba ben Zeynep TORUN DEMİRCİ 38 Yaşında 3. sınıfa giden 1 çocuk annesiyim Barıştepe mah.744. sk barış sitesi c blok no:2 şentepe-yenimahalle/ANKARA adresinde oturmaktayım.kızımın okul masrafını karşılayabilmek ve eşime destek olmak adına Boncuk, Kına ,kürdan ve Mandal paketleme işi yapabilirim.Saygılarımla desteklerinizi bekliyorum.

 7. 4 sene önce

  Ben özlem evde paketleme işi yapmak istiyorum önceden nikah şekeri paketleme işi yapmıştım.

 8. Kuzenim ve ben Evde paketleme isi istiyorum kartalda

 9. 4 sene önce

  Merhaba, evden paketleme işi yapmak istiyorum. El pratikliğim vardır. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 10. Lütfen geri dönüş yapın cevap verin işe ihtiyacım var elim yatkındır paketleme el işi yaparım lütfen

  • Bizde iki kisiyiz bu ise cok ihtiyacim var lutfen yardimci olun sakarya erenlerde oturuyom

 11. 4 sene önce

  38 yaşındayım İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Hafta içi akşam ve hafta sonu paketleme işi yapabilirim.İyi çalışmalar dilerim.

 12. 5 sene önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum her turlu paketleme yapabilirim ankara sincanda yasiyorum

 13. Evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum daha önce sabun ve diş fırçası paketleme işleri yaptım

 14. Ankaradayım ev hanımıyım paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur dönüş yaparsanız sevinirim

  • 4 sene önce

   Mugla merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönuş yapilirsa sevinirim

 15. 5 sene önce

  Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 16. 5 sene önce

  Kocaeli/gebze de ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Ev arkadaşlarım var. Paketleme işi yapmak istiyoruz

 17. Ek iş arıyorum yardımcı olmanızı isterim diyarbakırda oturyorum

 18. 5 sene önce

  Kayseri de yasiyorum ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 19. Evde paketleme. İşi yapmak istiyorum.mersin merkezde otuyorum bu işlere cok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 20. 5 sene önce

  İzmir menderes de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  • Merhaba annemle evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Antalya da yaşıyoruz. İlginize Teşekkürler 🙂

 21. kahramanmaraş merkezde oturuyorum evde her türlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır lütfen dönüş yapın ekim iki kişiliktir

 22. Evde ise acil ihtiyacım var İstanbul tuzladan

 23. 5 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum
  Kahramanmaraş / onikisubat

  • Evde paketleme işi için elim becerikli ve hızlıdır boş vaktim çok fazla yanımda 4 kişilik görünüm var.ANkara Mamak ta oturuyorum.dönerseniz sevinirim çok ihtiyacım var

 24. 5 sene önce

  Evde annem ve eşim için paketleme yada ev yemekleri işi arıyorum

 25. evde paketleme katlama gibi hertürlü evde yapabileceğim işleri yapabilirim

 26. sakarya merkezde yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 27. Evde ek is ariyorum cok ihtiyacim var

 28. Evde paketleme süsleme işleri yaparım ve bu işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verirseniz çok sevinirim

 29. Evde Paketleme işi arıyorum , Konya Selçuklu

 30. Benim çok ihtiyacım işe var lütfen vvp verin

 31. Evde kına paketleme işi yapmak istiyorum lütfen ilgilenir misiniz ihtiyacım var

 32. evde paketleme katlama gibi hertürlü evde yapabileceğim işleri yapabilirim. küçükçekmece istanbul

 33. evde paketleme katlama gibi hertürlü evde yapabileceğim işleri yapabilirim2 kişiyiz

 34. Hayırlı günler ankaradaada ikamet ediyorum ede çeşitli işler yaptım 16 kişilik bi gurubum var temiz titiz çalıiırız işi gününde teslim ederiz geri dönerseniz sevinirim

 35. 5 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz. İlgilenirseniz seviniriz, şimdiden teşekkürler…

 36. Evde iş almak istiyorum

 37. Bi gurubum var disiplinli bir şekilde çalışıp tam vaktinde teslim ederiz

 38. Ek iş arıyorum

  • Merhaba. Kahramanmaraş ta oturmaktayiz. 2 kişiyiz. Evde iş yapmak isterim. T.ederim

 39. Merhaba Balıkesir Bandırmada 5 kişi paketleme yapabiliriz.

 40. Merhaba ankarada oturuyoruz iki kisisyiz evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 41. 5 sene önce

  5kişilik bi gurubuz sabun ,davetiye,paketleme evde yapılacak her türlü iş olur bilgilendirirseniz sevinirim

 42. Evde mandal paket işi istiyorum

 43. evde ek işe ihtiyacım bulunmaktadır.

 44. 5 sene önce

  Evde paketleme İşi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz balikesir kepsutta oturuyorum

 45. Merhaba yeni evliyim ve işe ihtiyacım var eşime yardım etmem gerekiyor fakat bulunduğum şehirde bir bayan için çalışacak iş imkanı yok lütfen yardım edip geri dönüş yaparmısınız bütün gün evin içindeyim

 46. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 47. Evdeki boş vaktimi değerlendirmek istiyorum.İstanbul maltepede oturuyorum.

 48. EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.

 49. 5 sene önce

  evde ek ıs arıyorum esıme ve cocuklarıma yardımcı olmak ıcın deri dönüs yaparsanız cok sevınırım

 50. Okuyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 51. Evde paketleme, elişi, boncuk türü işler yapılır

 52. Merhaba Diyarbakırda ikamet ediyorum el işi örgüye elim yatkın evde paketleme isi yapmak istiyorum örgü de olur.gelir sağlamak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 53. 5 sene önce

  kahramanmaraş afşin de yaşıyorum .ev de yapacak .iş arıyorum.

 54. Ayşenur Özkan Kocaeli Gebze evde ek iş arıyorum

 55. Evde iş yapmak lazım acil ihtiyactan

 56. evde paketleme işi yapmak istiyoruz 5 kişiyiz. daha önce bir kaç paketleme yaptık.

 57. 5 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum,çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız..

 58. Evde boncuk, kürdan, çorap işi yapmak istiyorum

 59. 5 sene önce

  evde iş yapmak istiyorum paketleme , örgü , peketleme işilerinde boncuk, kürdan, sabun , çorap, tespih başaka aklıma gelmeyen bütün paketleme işlerini yaparım acil bana yardımcı olun lütfen

 60. 5 sene önce

  evde ek iş yapmak istiyorum

  • Kına ,kürdan ve Mandal paketleme aylardır evdeyim is bulamadım lütfen yardımlarınızı bekliyorum sizden işi çok güzel yaparım hiç aksatmamm

  • Merhaba ben aydın söke den Güler eşim ve ben evde paketleme işi yapabiliriz eşim uzun zamandır işsiz bu işe çok ihtiyacımız var

 61. evde boncuk işi paketleme işi yapmak istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir