Kapat

Evde Harika Ek İş Fikri

Anasayfa Evde Ek İş Evde Harika Ek İş Fikri
anahtarlık

Son dönemde büyük şirketler tarafından bütün tuhafiyecilere, AVM’lere ve çeşitli satış noktalarına satılan plastik veya metal anahtarlıklara ilgi azaldı. Evde genellikle ev kadınları tarafından yapılan ve kişiye özel tasarımlara sahip ilginç anahtarlıklar ise çok ilgi çekiyor.

Ev hanımları tarafından ev ekonomisine katkı sağlanması için yapılan al yapımı anahtarlıkları üreterek sizde aylık 2-3 bin liraya kadar bile gelir sağlayabilirsiniz. Evde anahtarlık yapımını gerçekleştirebilmek için çok ciddi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Eğer nasıl anahtarlıklar yapacağınızı bilmiyorsanız da, bunun için sizlere onlarca fikir sağlayacağız.

Bu anahtarlıkları mahallenizde, şehrinizde bulunan tuhafiyecilere ve bu ürünlerin satıldığı iş yerlerine satabileceğiniz gibi kendiniz de Instagram ve Facebook üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinden satışlarda tam anlamıyla patlama var.

Eğer Instagram üzerinden satış yapmayı planlıyorsanız Instagram’dan Para Kazanmak adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Yapacağınız anahtarlık için genellikle farklı ürünler lazım olacak. Bu ürünleri yine tuhafiyecilerden rahatlıkla alabilirsiniz.

Anahtarlık yapımı işini ne kadar hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırabilirseniz o kadar daha fazla müşteri kazanırsınız. Bu kapsamda bu işi birkaç kişi ile bile yapmanız mantıklı olacak. Eğer nasıl anahtarlıklar yapacağınızı bilmiyorsanız, işte sizler için derlediğimiz videolar:

“Evde Harika Ek İş Fikri” üzerine 18 yorum

 1. KEMAL SARMUSAK says:
 2. meliha says:
 3. Gülhan ROKZAN says:
 4. meral says:
 5. Kaan says:
 6. Şehriban says:
 7. Kezban Gül ALGÜL says:
 8. Serap ozturk says:
 9. Esma arslan says:
 10. MERT says:
 11. Aleyna says:
 12. Burçin says:
 13. Elmas says:
 14. emine cobantürk says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir