Evde Harika Ek İş Fikri

Evde Harika Ek İş Fikri hakkında 2022 yılı güncelliğinde detaylı bilgiler rehberimizde yer alıyor.

Evde Harika Ek İş Fikri ile benzer konular hakkında bilgi almak için Evde Ek İş, Yeni İş Fırsatları kategorimize göz atabilirsiniz.

Son dönemde büyük şirketler tarafından bütün tuhafiyecilere, AVM’lere ve çeşitli satış noktalarına satılan plastik veya metal anahtarlıklara ilgi azaldı. Evde genellikle ev kadınları tarafından yapılan ve kişiye özel tasarımlara sahip ilginç anahtarlıklar ise çok ilgi çekiyor.

Ev hanımları tarafından ev ekonomisine katkı sağlanması için yapılan al yapımı anahtarlıkları üreterek sizde aylık 2-3 bin liraya kadar bile gelir sağlayabilirsiniz. Evde anahtarlık yapımını gerçekleştirebilmek için çok ciddi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Eğer nasıl anahtarlıklar yapacağınızı bilmiyorsanız da, bunun için sizlere onlarca fikir sağlayacağız.

Bu anahtarlıkları mahallenizde, şehrinizde bulunan tuhafiyecilere ve bu ürünlerin satıldığı iş yerlerine satabileceğiniz gibi kendiniz de Instagram ve Facebook üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Özellikle Instagram üzerinden satışlarda tam anlamıyla patlama var.

Eğer Instagram üzerinden satış yapmayı planlıyorsanız Instagram’dan Para Kazanmak adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Yapacağınız anahtarlık için genellikle farklı ürünler lazım olacak. Bu ürünleri yine tuhafiyecilerden rahatlıkla alabilirsiniz.

Anahtarlık yapımı işini ne kadar hızlı bir şekilde müşteriye ulaştırabilirseniz o kadar daha fazla müşteri kazanırsınız. Bu kapsamda bu işi birkaç kişi ile bile yapmanız mantıklı olacak. Eğer nasıl anahtarlıklar yapacağınızı bilmiyorsanız, işte sizler için derlediğimiz videolar:

Evde Harika Ek İş Fikri hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Evde Harika Ek İş Fikri” üzerine 18 yorum

 1. Merhaba ben Kocaeli Gebze’de spor salonum var işim gereği akşama kadar boşum bu zamanı değerlendirmek istiyorum ek iş yapmak istiyorum Yardımcı olursanız memnun olurum

  Cevapla
 2. evde paketleme işi yapmak istiyorum uzun zamandır araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim kocaeli çayırovada ikamet ediyorum

  Cevapla
 3. “Adım Gülhan ROKZAN, İstanbul Üsküdar da oturuyom 54 yaşındayım iki çocuk annesiyim biri okula gidiyor ev kirasını ve okul ihtiyaçlarını karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var“evde paketleme işi yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 4. Merhaba ben vanda oturuyorum evliyim eşim çalışmıyor borçlarımız var aileme eşime katkı sağlamak için evde yapabileceğim herhangi bir işe ihtiyacım var olursa çok sevinirim

  Cevapla
 5. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum. Mersin Yenişehir de ikamet ediyorum. Paketleme işi, süsleme kutulama nikah şekeri vb işleri yapabilirim geri dönüşünüzü bekliyorum

  Cevapla
 6. Evde ek iş istiyorum ne olursa sorun deil bana da yardımcı olmanızı istiyorum lütfen çok ihtiyacım var iyi günler

  Cevapla

Yorum yapın