Evde Ek İş İlanları 2019

PASTA

Evde ek iş veren firmalar sık sık birçok yeni iş ilanları yayınlıyor. 2019 yılına girerken evde ek iş veren birçok firma daha ilan verdi.

Evde ek iş yaparak para kazanmak sık sık kadınlar tarafından Türkiye’de sıklıkla tercih ediliyor. Günde bazen 3-4 saat evde ek iş yaparak ay sonu 2-3 bin lira para kazanmanız mümkün. Ancak enerjinizi doğru harcamak ve becerilerinizi kullanmak için sık sık evde ek iş ilanlarına göz atmanız gerekiyor. 2019 yılı ile birlikte evde yapılabilecek ek işlere birçok yeni fikir eklendiğini belirtelim.

EVDE BAKICILIK YAPMAK

BAKICI

Bakıcılık işi her geçen yıl daha popüler ve daha fazla ilanın yayınlandığı bir evde ek iş fikri. Kadınlar tarafından gerçekleştirilen bir iş olan evde bakıcılık işini yapmak istiyorsanız bunun için günün minimum 8 saatine ihtiyacınız olacak. Bu işi yapmak için bulunduğunuz apartmana, çevredeki apartmanlara basit bir haber verme ile girebilirsiniz. Eğer insanlar sizden memnun kalırsa rahatlıkla belirtelim ki başka kimseye haber vermenize gerek kalmayacak. Zira insanlar bakıcılık işinde güvene çok önem verdiği için bu tür işlerde tavsiye edilmek yeterli. Aylık ortalama 2-3 bin lira gelir elde edebilirsiniz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

DUVAR SÜSÜ YAPMAK

DUVAR SÜSÜ

Şehrinizde bulunan aksesuar, çeyiz dükkanları ve tuhafiyelere giderek onlara el işi duvar süsleri yapabileceğinizi belirtin. Mutlaka 5-10 dükkan gezip en iyi teklifleri almaya çalışın. Bu tür iş yerleri komisyon usulü çalıştığı için sizlerle çalışmamaları için herhangi bir sebep yok. Eğer orta düzeyde bir teklif alırsanız 1-2 kişi evde duvar süsü işi yaparak ayda 2-3 bin lira kazanabilirsiniz. Duvar süsü fikirlerini Youtube’de sık sık incelemenizi de öneriyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Evde Para Kazandıran 14 İş İmkanı

EVDE PASTA YAPIMI

PASTA

Halihazırda evde yapılan ve en çok para kazandıran bir ek iş. Pasta yapmak konusunda kendinize güveniyorsanız yine şehrinizdeki pastanelere gidip iş almanız çok kolay. Burada da duvar süsü gibi komisyon usulü çalışırsınız. Yani pastalarınız satılırsa bundan kar aldığınız için sizlerle çalışacaklardır. Güzel ve dikkat çekici pastalar çıkartabilirseniz eğer belirtelim her pastadan 10-20 lira para kazanabilirsiniz. Günde 4-5 pasta ile bile ayda 2 bin lira kazanç şansınız olacak.

EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ

DAVETİYE

Bu rehberde bulabileceğiniz en kolay iş. Zira davetiye katlama işi her şehirde çok rahatlıkla bulunulabiliyor. Özellikle davetiye basan matbaalara küçük bir ziyaret gerçekleştirmeniz yeterli. Hemen hemen davetiye basan her iş yeri zaten sosyal medya ve çeşitli ilan sitelerine evde ek iş ilanları veriyor. Bu ilanları bulmakla da uğraşmanıza büyük ölçüde gerek yok, birkaç matbaa gezin ve işi alın. Ortalama 1 kişi ayda bin lira para kazanabiliyor. 3-4 kişi iseniz eğer ay sonu güzel bir geliriniz olacaktır. Özellikle yaz yani düğün sezonlarında bu işi mutlaka öneriyoruz.

Sık sık güncellenen EVDE EK İŞ kategorimize de mutlaka göz atmalısınız!

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık