Kapat

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Anasayfa Evde Ek İş Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere önerilerimiz arasında yer alan bir iş olan Bebek Tokası Yapmak ile ay sonunda 1-2 bin liralık gelir elde etmeniz mümkün.

Evde bebek tokası yaparak kazanmak istiyorsanız öncelikle şehrinizde bulunan ve bu tokaları satabilecek iş yerlerine yüzyüze görüşmeye gitmelisiniz. Bu iş yerlerine farklı ve el yapımı bebek tokalar üretebileceğinizi belirtirseniz eğer mutlaka komisyon usulü çalışmak isteyen yerler çıkacaktır. Ayrıca ürettiğiniz bebek tokalarını bir sosyal medya hesabı açarak da satabileceğinizi belirtelim.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız ve el becerilerinize güveniyorsanız bu işi yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Malzemeleri yine standart bir aksesuarcı yada toptancıdan almanız mümkün. Youtube’de de kısa bir arama yaparak harika bebek tokaları üretebileceğinize ilişkin videolar bulabilirsiniz. Malzemeler için ortalama ilk etapta 300 – 400 lira sermayeye ihtiyacınız olacak. Başka bir masraf olmayacak.

300 – 400 liralık malzemeler ile ortalama olarak 100 bebek tokası üretebiliyorsunuz ve bu tokalar piyasada 15 ila 25 TL arasında satılmaktadır. Yani 300 – 400 liralık masrafınız size 1500 – 2500 lira arası ciro sağlayacak.

Mutlaka ama mutlaka aksesuar ve bebek malzemeleri satan işyerlerine numune götürmeyi unutmayın, kesinlikle sizden birkaç örnek alarak satışa koyacaklardır. Ve güzel ilgi çekici tokalar ürettiyseniz eğer satış yaparsınız ve uzun vadeli iş alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerçekten ilgi çekici tokalar üretmek…

BEBEK TOKASI ÖRNEKLERİ…

“Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak” üzerine 10 yorum

  1. nazan says:
  2. Naime kamay says:
  3. eda says:
  4. Hasret says:
  5. Nazlı says:
  6. Büşra says:
  7. Büşra says:
  8. Tuba Yüce says:
  9. Tuba Yüce says:
  10. Nagihan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir