Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak
 1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

10

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere önerilerimiz arasında yer alan bir iş olan Bebek Tokası Yapmak ile ay sonunda 1-2 bin liralık gelir elde etmeniz mümkün.

Evde bebek tokası yaparak kazanmak istiyorsanız öncelikle şehrinizde bulunan ve bu tokaları satabilecek iş yerlerine yüzyüze görüşmeye gitmelisiniz. Bu iş yerlerine farklı ve el yapımı bebek tokalar üretebileceğinizi belirtirseniz eğer mutlaka komisyon usulü çalışmak isteyen yerler çıkacaktır. Ayrıca ürettiğiniz bebek tokalarını bir sosyal medya hesabı açarak da satabileceğinizi belirtelim.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız ve el becerilerinize güveniyorsanız bu işi yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Malzemeleri yine standart bir aksesuarcı yada toptancıdan almanız mümkün. Youtube’de de kısa bir arama yaparak harika bebek tokaları üretebileceğinize ilişkin videolar bulabilirsiniz. Malzemeler için ortalama ilk etapta 300 – 400 lira sermayeye ihtiyacınız olacak. Başka bir masraf olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bebeklere Yönelik En İyi 7 İş Fikri

300 – 400 liralık malzemeler ile ortalama olarak 100 bebek tokası üretebiliyorsunuz ve bu tokalar piyasada 15 ila 25 TL arasında satılmaktadır. Yani 300 – 400 liralık masrafınız size 1500 – 2500 lira arası ciro sağlayacak.

Mutlaka ama mutlaka aksesuar ve bebek malzemeleri satan işyerlerine numune götürmeyi unutmayın, kesinlikle sizden birkaç örnek alarak satışa koyacaklardır. Ve güzel ilgi çekici tokalar ürettiyseniz eğer satış yaparsınız ve uzun vadeli iş alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerçekten ilgi çekici tokalar üretmek…

BEBEK TOKASI ÖRNEKLERİ…
Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

İlginizi Çekebilir

Yorumlar (10)

 1. slm bn denizlide yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum 3 kişilik grubum var itinayla titizlikle yapılır ve teslim edilir cvp bekliyorum ya da tlf nou verirseniz arayan da konuşma fırsatı verin

 2. 14 Ağustos 2018

  İsarbulda yaşıyorum bende toka işi yapmak istiyorum lütfen bana dönün

 3. istanbul kağıthane de oturuyorum. ek iş almak istiyorum

 4. Evde toka isi istiyorum ankara sincanda oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen acil cevap

 5. Bende yapmak istiyorum nasıl olcak

 6. Yenı evliyim borcum var bu ısı yapmak ıstiyorum kayınvalıdem ıle oturuyorum ızmıt körfez

 7. Yenı doluyum borcum var bu ısı yapmak ıstiyorum kayınvalıdem ıle oturuyorum ızmıt körfez

 8. 1 Kasım 2017

  Evde MS hastası eşim var.Onu bırakıp dışarı çıkamadığı için evde toka yapmak istiyorum.Kayseri merkez.

 9. 1 Kasım 2017

  Evde toka işi yapmak istiyorum. Kayseri merkez.

 10. Toka işini yapmak istiyorum. Istanbul Beykoz

Bir yanıt yazın