Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde Ek İş, Yeni İş Fırsatları > Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere önerilerimiz arasında yer alan bir iş olan Bebek Tokası Yapmak ile ay sonunda 1-2 bin liralık gelir elde etmeniz mümkün.

Evde bebek tokası yaparak kazanmak istiyorsanız öncelikle şehrinizde bulunan ve bu tokaları satabilecek iş yerlerine yüzyüze görüşmeye gitmelisiniz. Bu iş yerlerine farklı ve el yapımı bebek tokalar üretebileceğinizi belirtirseniz eğer mutlaka komisyon usulü çalışmak isteyen yerler çıkacaktır. Ayrıca ürettiğiniz bebek tokalarını bir sosyal medya hesabı açarak da satabileceğinizi belirtelim.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız ve el becerilerinize güveniyorsanız bu işi yapmak düşündüğünüz kadar zor değil. Malzemeleri yine standart bir aksesuarcı yada toptancıdan almanız mümkün. Youtube’de de kısa bir arama yaparak harika bebek tokaları üretebileceğinize ilişkin videolar bulabilirsiniz. Malzemeler için ortalama ilk etapta 300 – 400 lira sermayeye ihtiyacınız olacak. Başka bir masraf olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bebeklere Yönelik En İyi 7 İş Fikri

300 – 400 liralık malzemeler ile ortalama olarak 100 bebek tokası üretebiliyorsunuz ve bu tokalar piyasada 15 ila 25 TL arasında satılmaktadır. Yani 300 – 400 liralık masrafınız size 1500 – 2500 lira arası ciro sağlayacak.

Mutlaka ama mutlaka aksesuar ve bebek malzemeleri satan işyerlerine numune götürmeyi unutmayın, kesinlikle sizden birkaç örnek alarak satışa koyacaklardır. Ve güzel ilgi çekici tokalar ürettiyseniz eğer satış yaparsınız ve uzun vadeli iş alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken gerçekten ilgi çekici tokalar üretmek…

BEBEK TOKASI ÖRNEKLERİ…

blank

blank

blank

blank

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“Evde Ek İş: Bebek Tokası Yapmak” üzerine 10 yorum

  1. slm bn denizlide yaşıyorum ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyorum 3 kişilik grubum var itinayla titizlikle yapılır ve teslim edilir cvp bekliyorum ya da tlf nou verirseniz arayan da konuşma fırsatı verin

    Cevapla
  2. Evde MS hastası eşim var.Onu bırakıp dışarı çıkamadığı için evde toka yapmak istiyorum.Kayseri merkez.

    Cevapla

Yorum yapın