1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Essi Güzellik Merkezi Bayilik Verecek

Essi Güzellik Merkezi Bayilik Verecek
essi-güzellik-merkezi-bayilik
2

Güzellik, Estetik ve Kozmetik konusunda tam 23 yıllık bir deneyime sahip olan Essi Güzellik Merkezi franchise sisteminde ciddi başarılara ulaşmaya başladı. Şirket bayilik taleplerine genellikle olumlu cevap veriyor.

NEDEN GÜZELLİK MERKEZİ?
Güzellik merkezi sektörüne girmek karlı bir iş koludur. İnsan var olmaya başladığı andan itibaren güzel görünmek için türlü çaba harcamıştır. Bunun için de ilk günden bugüne kadar güzelleşmeyi sağlayan çeşitli ilaç, kür veya teknoloji geliştirilmiştir.

Teknolojinin gelişmesi sebebiyle hızla büyüyen güzellik sektörü, günümüz Türkiye’sinde geçmişe oranla daha ön plandadır. Kadınlar ve hatta erkekler güzellik kavramının öneminin farkına varmışlar ve “güzellik marketi”nin oluşumuna katkıda bulunmuşlardır.

NEDEN ESSİ?
Güzellik ve estetik sektörünün en köklü firmalarından biri olan Essi’yi seçerek neden başarılı olacağınızı şu şekilde sıralayabiliriz:

Büyük, köklü ve medyatik bir markanın isim avantajını kullanabilme
Planlama ve strateji geliştirme desteği
Anahtar teslim salon dizaynı ve dekorasyon uygulaması
Personel alımı, personel açığını kapatma ve sürekli personel eğitimi
Tüm salon ve SPA uygulamalarında hizmet desteği,
Planlı aralıklarla denetim ve raporlama sistemi,
Yeni ürün ve hizmet gelişimi,
Trend takibi,
Geliştirilmiş ve kanıtlanmış konsept
Etkin pazarlama
Düşük yatırım maliyeti
Sermayenin hızlı geri dönüşümü
Yüksek gelir
Düşük risk

PROFESYONEL UZMAN EKİP
Güzellik eğitimi alanındaki deneyimimiz sebebiyle bünyemizde donanımlı estetisyenleri barındırıyoruz ve sizlerin de profesyonel kadro oluşturmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

İşletmeci ve yöneticilerin faydalanacağı hizmetler aşağıdaki gibidir:

İşyeri açılmadan bir ay önce, işletmeci ve yönetim kadrosuna hem sektörel hem de Essi sistemiyle ilgili eğitim verilir. Bu segmentte personel alımı, personel ilişkileri, işletme, marketing, reklam, ürün geliştirme ve fiyatlandırma, envanter yönetimi konuları verilen eğitime dahildir.
İşyeri açılımından önce; personel eğitimi, Spa yönetimi, satış, müşteri ilişkileri ve marketing gibi konularda eğitimler verilir. Böylece Essi markası güvencesiyle gireceğiniz bu sektörde profesyonelleşmek için ilk adımlarınızı atmış olursunuz.
Her yıl 200’e yakın uzman estetisyen mezun eden Essi, etkin ve doğru elamanı bulmak ve istihdam edebilmek açısından en iyi imkânı sunar. Oluşabilecek personel eksikliği/açığı durumunda profesyonel Essi uzman ekibi ile kadro tamamlama imkânı sağlanır.

DOĞRU TEÇHİZAT
Essi Güzellik ve Estetik Grubu olarak kurulduğumuz andan itibaren dünya güzellik sektöründe saygın ve güvenilir teçhizat üreticileri ile Türkiye distribütörü olarak iş ortaklığı yapıyoruz. Tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri ve yeni trendleri takip etmenin öneminin farkındayız. En etkin teçhizat yatırımı ile en doğru işi yapabilme prensibini benimsediğimiz için teçhizatlar geliştikçe biz de yenileniyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Nohut Pilav Bayiliği - Pilavcı Bayilik

Bütün bunları göz önünde bulundurarak bütün birikimimizle franchise’larımızın yanında olmak istiyoruz. Geliştirilen konsept doğrultusunda cihaz seçimi, cihazların yerleştirilmesi, teknik servis desteğini tamamen biz üstleniyoruz. Tüm şubelerimizde Renlive ve Courtin kozmetik ürünlerini kullanıyorve franchise’larımıza bu ürünlerin satış noktası olma imkânı tanıyoruz. Şubelerimize, ürünlerin toplu alımından doğan çeşitli indirim ve promosyon olanakları yansıtılarak, doğru fiyatlandırma ve kâr marjının artımı konularında fayda sağlıyoruz.

İdare Kontrolü ve Denetim

Her biri kendi alanında uzman idareci geniş kadromuz “başarılı bir işletme” için gerekli olan kontrollü idare ortamını sağlıyor ve franchise’larımıza danışmanlık yaparken elimizi kuvvetlendiren faktörlerden biri oluyor.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Belirli aralıklarla yapılan denetlemeler ve bayi toplantılarıyla hem franchise şubelerimizle bir aile ortamı oluşturuyor, hem de kontrollü bir şekilde gelişmelerine katkıda bulunuyoruz.

Essi Güzellik ve Estetik Grubu olarak bünyemizde barındırdığımız idareci kadro ile 23 yıllık iş tecrübesiyle sizlere büyük bir know-how desteği de sağlıyoruz.

Etkin Pazarlama Desteği

Essi ailesi olarak kendi bünyemizde oluşturduğumuz profesyonel pazarlama kadrosu ile ürün ve hizmetlerin pazarlanması konusunda da sizlere destek vereceğiz.

Kullanılan Etkin Pazarlama Yöntemleri;

Yazılı ve görsel basın-yayın organları
Web sayfası ve online pazarlama
Fuarlar ve açılış organizasyonları
Özel müşteri ve şirket ziyaretleri
Sektörel yayınlar
Anlaşmalı ajanslar
Müşteri bağlılık programı
Essi reklam havuzu

ESSİ BAYİLİK SÜRECİ

Essi Güzellik Merkezi Bayilik Verecek

Essi Güzellik Merkezi’nin bayiliğini almak ortalama olarak 3 adımda tamamlanıyor.

1. Tanışma – Uygunluk Analizi: Tarafların tanışıp, franchise için ön fizibilite yapıldığı aşamadır. Franchise için öncelikle ön başvuru formu doldurulur, kazan-kazan prensibinden yola çıkılarak tarafların hedef ve kazançları incelenir. Franchise çalışması yapılıp yapılamayacağı tespit edilir.

2. Franchise Başvuru Formu doldurulur. Franchise kabulünüz gerçekleştikten sonra; işyerinizi bulma, kiralama ve kontrat imzalama sürecinde Essi, danışmanlık yapmakla birlikte, dekorasyon, cihaz kurulumu, ürün yerleştirme vb. aşamalarda destek olur.

3.TANITIM: Fiziki çalışmalar bitince yönetim kadrosu ve tüm personel Essi tarafından eğitilir. Açılış organizasyonu düzenlenir, reklam ve tanıtımlar yapılır.

Essi Güzellik Merkezi’nin bayiliğini almak için +9850 532 3774 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Güzellik Merkezi – Salonu Açmak: Karlılık ve Şartları

İLGİLİ: Güzellik Şirketi Açmak

İLGİLİ: Saç Ekim Merkezi Açmak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Manikür – Pedikür Salonu Açmak

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. 7 Kasım 2017

    Essi Güzellik Merkezinin bayilik ücreti hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir