El Yapımı Keçeden Anahtarlık Yapımı Evden Para Kazanın

keçeden-anahtarlık-yapımı

Evde ek iş arayan ev hanımları için sık sık yeni fikirler üzerine araştırmalar yapıyoruz. Son dönemde el yapımı keçeden anahtarlık yapımı ile gelir sağlayan birçok ev hanımı var. Düşündüğünüzdan daha kolay olan bu ek iş fikri ile ev ekonomisine katkı yapma şansınız var.

Evde ek iş yaparak gelir sağlamak isteyenlere en önemli önerimiz herhangi bir aksesuar üretimidir. Eğer piyasada pek bulunmayan ve dikkat çeken bir ürün ortaya koyabilirseniz, ilk etapta ufak ama zamanla düzenli bir gelir elde etme şansınız olacak. Özellikle evde el yapımı olarak çok farklı keçeden anahtarlık üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Hemde bu anahtarlıkları üretmek çok düşük maliyetli.

Aşağıda örnek bir keçeden el yapımı anahtarlık yapımı yer alacaktır. Bu sadece örnek bir modeldir, siz farklı fikirlere odaklanarak dikkat çekici ürünler ortaya koyabilirsiniz. Bir tuhafiye veya bijuteri ile anlaşarak bu ürünleri ayrıca bu mağazalarda da komisyon usulü satışa koyabileceğiniz gibi, Instagram’da da sayfa açıp buradan satabilirsiniz. Ancak biz özellikle Instagram’da sayfa açmanızı öneriyoruz.

Bayi (franchise) Kredisi

Bayilik/Franchise açmak isteyenlere kredi veren banklara göz atabilirsiniz.

Sermayesiz İş Kurmak

Sermayeniz yok ama ticarete atılıp iş kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kâr Marjı Yüksek Ürünler

Kâr marjı yüksek ürünlerdeki iş fırsatlarını değerlendirerek daha kısa sürede daha hızlı büyüyebilirsiniz.

Instagram’da satışa nasıl başlayacağınızı ve nasıl ürün satışından kar elde edeceğinizi bilmiyorsanız Instagram’dan Para Kazanmak adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Bu rehberde satış için size gerekli bütün önemli bilgileri bulabileceksiniz.

Evde el yapımı keçeden anahtarlık yapabilmek için gerekli olan malzemeler:

  • Keçe
  • İplik (Mümkünse nakış)
  • Boncuk
  • İğne
  • Makas

El Yapımı Keçe Örnek Model Yapımı

 

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık