El Yapımı Keçeden Anahtarlık Yapımı Evden Para Kazanın

Evde Ek İş, Yeni İş Fırsatları > El Yapımı Keçeden Anahtarlık Yapımı Evden Para Kazanın

Evde ek iş arayan ev hanımları için sık sık yeni fikirler üzerine araştırmalar yapıyoruz. Son dönemde el yapımı keçeden anahtarlık yapımı ile gelir sağlayan birçok ev hanımı var. Düşündüğünüzdan daha kolay olan bu ek iş fikri ile ev ekonomisine katkı yapma şansınız var.

Evde ek iş yaparak gelir sağlamak isteyenlere en önemli önerimiz herhangi bir aksesuar üretimidir. Eğer piyasada pek bulunmayan ve dikkat çeken bir ürün ortaya koyabilirseniz, ilk etapta ufak ama zamanla düzenli bir gelir elde etme şansınız olacak. Özellikle evde el yapımı olarak çok farklı keçeden anahtarlık üretimi gerçekleştirebilirsiniz. Hemde bu anahtarlıkları üretmek çok düşük maliyetli.

Aşağıda örnek bir keçeden el yapımı anahtarlık yapımı yer alacaktır. Bu sadece örnek bir modeldir, siz farklı fikirlere odaklanarak dikkat çekici ürünler ortaya koyabilirsiniz. Bir tuhafiye veya bijuteri ile anlaşarak bu ürünleri ayrıca bu mağazalarda da komisyon usulü satışa koyabileceğiniz gibi, Instagram’da da sayfa açıp buradan satabilirsiniz. Ancak biz özellikle Instagram’da sayfa açmanızı öneriyoruz.

Instagram’da satışa nasıl başlayacağınızı ve nasıl ürün satışından kar elde edeceğinizi bilmiyorsanız Instagram’dan Para Kazanmak adlı rehberimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Bu rehberde satış için size gerekli bütün önemli bilgileri bulabileceksiniz.

Evde el yapımı keçeden anahtarlık yapabilmek için gerekli olan malzemeler:

  • Keçe
  • İplik (Mümkünse nakış)
  • Boncuk
  • İğne
  • Makas

El Yapımı Keçe Örnek Model Yapımı

blank blank blank blank blank blank

 

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

El Yapımı Keçeden Anahtarlık Yapımı Evden Para Kazanın hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“El Yapımı Keçeden Anahtarlık Yapımı Evden Para Kazanın” üzerine 10 yorum

Yorum yapın