Ehl-i Kahve Bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise, Yeni İş Kurmak > Ehl-i Kahve Bayilik

Türkiye’de son dönemde cafe – kahve sektöründe birçok yeni bayilik fırsatı ortaya çıktı. Bu kahve markaları arasında yer alan Çanakkale merkezli Ehl-i Kahve, düşük yatırım fırsatı ile franchise fırsatı sağlıyor.

Fuzy Gıda İşletmeciliği’ne ait olan Ehl-i Kahve markası, Türk Kahvesi, Çifte Kavrulmuş Türk Kahvesi, Damla Sakızlı Türk Kahvesi, Dağ Çilekli Türk Kahvesi, Osmanlı Kahvesi ve Dibek Kahvesi konularında müşterilerine eşsiz seçenekler sağlıyor. Geniş bir menüye sahip olan Ehl-i Kahve markası, günümüzde 3 bayiliğe sahip. Firma bayilik sayısını kısa sürede 50’ye çıkartmak için bayilik sürecini daha esnek hale getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cafe Açmak İsteyenlere 11 Tavsiye

Firma kısa bir süreliğine 35 bin liralık yatırım sermayesine sahip olan girişimci ve yatırımcılardan isim hakkı bedeli ve ilk yıl için royalty payı almıyor.

Firmanın bayilerinde satılan ürünlerde ortalama kar marjı yüzde 50 civarında bulunurken, firma yatırımın geri dönüş süresi olarak 4-5 ayı gösteriyor.

BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: Barbaros Mahallesi Şehit Gürol Caddesi A Blok No: 93-111 D:15 Merkez, Çanakkale
Telefon: +90 533 607 38 95

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

Ehl-i Kahve Bayilik hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yorum yapın