1. Anasayfa
  2. Bayilik Veren Firmalar 2024 - Franchise

Dois Döner Bayilik

Dois Döner Bayilik
0

Türkiye’de 7’den 77’ye herkesin keyifle tükettiği lezzetlerden biri olan döner, ortalama 15 milyar liralık bir sektör büyüklüğüne sahip. Sektörde bulunan yüzlerce firma girişimciler için bayilik seçeneklerini de aktif tutuyor. Döner bayiliği veren firmalar arasında yer alan Dois Döner, 2007 yılında kuruldu. Günümüzde 23 şubeye sahip olan Dois Döner,  Ankara’da 6 şube ve Ankara dışında Erzincan, Ordu, Kırıkkale, Yozgat, Bolu, Çankırı, İstanbul, Manisa, Kastamonu, İzmir, Antalya, Samsun, Nevşehir şubeleri gibi Türkiye’nin çeşitli illerinde müşterilerine hizmet sağlıyor.

Sektör deneyimine sahip olan girişimcilere bayilik veren Dois Döner, bayilik bedeli olarak ortalama 120 bin lira talep ediyor. Satılan döner ve ek ürünlerinde yüzde 15 – 30 arası kar marjı fırsatı sağlayan firma, kısa sürede Türkiye’nin her yerine ulaşmayı planlıyor.

Bir Dois Döner bayiliğini açabilmek için ortalama 250 bin lira yatırım gerekiyor. Bir şube kurulumu ise 45 günde tamamlanabiliyor. Firma franchiselerine Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam eğitim ve desteklerini veriyor.

İLETİŞİM

Firmadan bayilik alabilmek için 0312 255 1202 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

DÖNER BAYİLİĞİ VEREN DİĞER MARKALAR

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir