1. Anasayfa
  2. İnternetten Para Kazanmak

Dlive Para Kazanma

Dlive Para Kazanma
0

Streaming olarak bilinen Twitch’in son dönemdeki en ciddi rakibi olarak piyasaya giren Dlive, anlık bir canlı yayın izleme platformu. Dlive, rakibi Twitch gibi genel olarak canlı oyun izleme platformu olarak biliniyor. Kullanıcılar oyun oynarken açtığı canlı yayınları bu platform üzerinden izlemeye sunuyor. Dlive geçen yıl açıldığı halde kısa sürede önemli bir büyüme elde etti. Elbette rakibi Twitch’in henüz 15’de 1’i konumunda bulunuyor olsa bile, Türkiye’ye yönelik yatırımları ile Türkiye’den ciddi bir trafik elde ediyor. Dlive’nin aynen Twitch gibi bir para kazanma bölümü var, ancak her yönüyle Twitch‘den daha iyi şartlar sağlıyor. Bunlara değinelim…

Blockchain teknolojisine sahip olarak kurulan Dlive, hemen hemen dünyanın her yerinden çok daha hızlı açılıyor. Platform bu sayede rakiplerinden çok daha üstün. Ayrıca Blockchain teknolojisi sayesinde Dlive, büyük bir veri masrafından da kurtulmuş oluyor, böylelikle daha az maliyet Dlive’yi para kazanmak konusunda daha esnek hale getiriyor. Öyle ki Dlive’de sadece yayın açarak değil, yayın izleyerek bile para kazanma fırsatınız var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Profesyonel Oyuncular İçin En İyi 10 Para Kazanma Yolu

Dlive’de elde ettiğiniz her 1 Limon Parası 0,012 Dolar anlamına geliyor. Yani 100 limon parası 1,2 Dolar, bu da yaklaşık 7 Türk Lirası anlamına geliyor.

Dlive kendini şöyle tanıtıyor;

[infobox color=”#1e73be”]Çoğumuz YouTube veya Twitch’te içerik üretmeye veya izlemeye başladık. İçerik üreticileri olarak eğlendirmeye ve fikirlerimizi hayata geçirmek için çok çalışıyoruz. Yıllardır katkıda bulunduk ve geleneksel platformların küçük bir başlangıçtan milyar dolarlık şirketlere doğru büyüdüğünü gördük. Ancak, karşılığında ne aldık? Daha yüksek para kazanma bariyerleri, haksız içerik teşvikleri ve artan platform ücretleri nedeniyle daha az kazanç.

DLive’nin misyonu, üreticileri ve izleyicileri devrim niteliğindeki bir ödül sistemi aracılığıyla güçlendiren bir değer paylaşımlı canlı yayın platformu oluşturmaktır.

DLive’da, platform sahipiğini blockchain teknolojisini kullanarak kullanıcıların kullanımına sunarak oyunu tamamen değiştiriyoruz. DLive kullanıcıları, platform büyüdükçe katkılarından dolayı ödüllendirilenlerdir. Bir içerik üreticisi veya izleyici olmanız farketmez, katkılarınız değerlidir. Geleneksel platformlardan farklı olarak, DLive kullanıcıların bağış ve aboneliklerinden kesinlikle bir kesinti almaz. Bunun yerine, ekonomik sistem bir şirketi ödüllendirmekten ziyade katkılarından dolayı topluluğu ödüllendirerek gelir dağılımında devrim yaratacak bir şekilde tasarlanmıştır.[/infobox]

Sıfır Kesinti Yapılıyor;

DLive’da yayın yaptığınızda, platform, yaklaşık kesinti yapan geleneksel platformlara kıyasla, ister tekrar eden abonelik ister tek seferlik bir bağış olsun kazançlarınızdan hiçbir kesinti yapmaz. Ve bu asla değişmeyecek. Her aboneliğin veya bağışın .1’i doğrudan cüzdanınıza gidecek ve %9.9’u Kilitli LINO Puanı sahibi kullanıcıları, ağa katkılarından dolayı günlük olarak ödüllendiren bir havuza gidecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Para Kazandıran Oyunlar – 19 Gerçek Para Kazandıran Oyun!

İçerik Bonusu;

Bağışlardan ve aboneliklerden kazandıklarınıza ek olarak, yayınınız tamamlandıktan 7 gün sonra bir içerik bonusu alacaksınız. Bu bonus, yayınınıza bağış yapan kullanıcıların sayısı ve saygınlık skoruyla birlikte, yayınınızın aynı dönem içerisindeki diğer yayınlarla kıyaslandığında tüm bağışlara göre nasıl sıralandığına bağlıdır.

İzleyerek Para Kazanın;

İzleyici etkileşimi tüm içerik-paylaşım platformları için önemlidir; ancak, geleneksel platformlar izleyicilerin etkileşiminden tonlarca para kazanırken izleyicilerin katkılarını görmezden gelmiştir. Buna karşılık, DLive, sadece izleyici katılımını takdir etmekle kalmaz aynı zamanda izleyicileri izleme, sohbet etme, bağış yapma ve içeriği paylaşma için doğrudan ödüllendirir.

Ek İşlevleri Açabiliyorsunuz;

Platform para biriminizi, LINO Puanlarınızı kilitlerseniz, ürün geliştirme ve yönetim kararları gibi konularda platforun yönünü belirlemeye katılabilecek, katılım için ödül alabilecek ve DLive’daki premium hizmetlerin kilidini açabileceksiniz. Örneğin, LINO Puanlarını kilitleyen kullanıcılar günlük anketlere katılabilecek ve ağla ilgili kararları oylayabilecek ve katılımları için ödül alabilecektir. (Tüm bağışların ve ücretli aboneliklerin %9.9’undan günlük olarak ödenir)

İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir