Warning: mysqli_query(): (HY000/1): Can't create/write to file '/tmp/#sql_5f19_0.MAI' (Errcode: 28 "No space left on device") in /var/www/vhosts/karliisfikirleri.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2056
Detay Maxinet Nedir? Giriş ve Referans Kodu (Dolandırıcılığı Hakkında)| Karlı Yeni İş Fikirleri 2021
Kapat

Detay Maxinet Nedir? Giriş ve Referans Kodu (Dolandırıcılığı Hakkında)

Anasayfa Detay Maxinet Nedir? Giriş ve Referans Kodu (Dolandırıcılığı Hakkında)
Detay Maxinet

Son dönemde ortaya çıkan yeni bir Network platformu olan Detay Maxinet, kısa sürede önemli gelirler sunduğunu iddia ediyor. Kullanıcılar ise yeni ortaya çıkan Detay Maxinet Nedir, giriş sistemi nasıldır ve en önemlisi Detay Maxinet Dolandırıcılığı şeklindeki haberlerin gerçekliğini merak ediyor.

DİKKAT: DETAY MAXİNET HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞ! DOLANDIRICI OLDUKLARI BELİRTİLİYOR! LÜTFEN SİSTEME GİRİŞ YAPMAYIN!

Öncelikle Detay Maxinet, Mustafa Kemal Paşa Cd. Hukukçular Towers No 66/B Kat:1 Cevizli-Kartal / İstanbul adresinde yer alıyor. Şirketin genel merkezine gidilerek burada aklınıza takılan tüm sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

Detay Maxinet’te sistem şu şekilde işliyor:

  • Sisteme kayıt olmak
  • Kayıt ardından sitedeki 3 paketten birini satın almanız gerekiyor. (Paketler aşağıda incelendi)
  • Paketlerden birini aldıktan sonra size bir adet laptop gönderiliyor.
  • Bu laptopun günde 8 ila 12 saat arası açık kalması isteniyor.
  • Her gün bu işlemden gelir kazanıyorsunuz (paketlere göre değişiyor)
  • Ödemeler şimdilik ayın ilk 5 gününde düzenli yapılıyor.

1 – SİSTEME KAYIT OLMAK

Detay Maxinet, henüz birkaç aydır sektörde yer edinmeyi başaran bir network platformu. Sisteme kayıt olabilmek için bir referans koduna ihtiyacınız olacak. Referans kodu istenen bölüme P5PKPZ, referansını girebilirsiniz. Ardından referans kodu sahipleri tarafından sizlere yeni bir şifre daha gönderilecek. Bu adımdan sonra panele erişim hakkına sahip olabileceksiniz. S

2- PAKET SATIN ALMAK

Şuanda Detay Maxinet’te 3 adet farklı paket bulunuyor. Paketlere ilişkin tüm bilgiler şöyle:

paketler

Detay Maxinet Paket

3- LAPTOP GÖNDERİMİ

Detay Maxinet’e ilk olarak 590 dolarlık paketten kayıt olabiliyorsunuz. Bu kayıt adımının ardından verdiğiniz adrese bir adet laptop gönderiliyor. Bu laptopta ofis yazılımları yer ediniyor ve online olarak şirketin genel merkezine bağlı.

4- PARA KAZANMA

Laptop gönderiminin ve bu laptopun internet bağlantısının başarılı bir şekilde yapılmasının ardından, sistemde para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Maximum gelir elde edebilmek için bu laptopun internet bağlantısıyla birlikte günde minimum 8 saat açık kalması gerekiyor. Bu süreyi tamamladığınız anda maximum gelir olan günlük 4 dolarlık kazanca sahip olabiliyorsunuz. Bu da yıllık olarak sizlere 1.825 dolar gelir sağlıyor.

5- ÖDEME ALMA

Detay Maxinet’te bir ayın ilk 20 gününde yapılan ödeme talep etme işlemleri, bir sonraki ayın ilk 5 gününde banka veya papara hesabınıza yapılıyor.

6- Detay Maxinet Dolandırıcılığı?

Dolandırıcı olduklarına dair soruşturma başlatılmış. Dikkat etmekte fayda var!

7- Detay Maxinet Parayı Nereden Kazanıyor?

Türkiye’ni önemli telekom şirketlerine hizmet verdiğini ifade eden Detay Maxinet, kullanıcılarının bilgisayarları aracılığıyla kurumsal müşterilerinin internet sitesini geliştirdiğini ve buradan önemli gelirler sağladığını ifade ediyor. Teknik olarak SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu sağladığını ifade eden şirketin referansları hakkında ise net bir bilgi yok.

8- DETAY MAXINET SİSTEMİ

Videoyu izleyerek Detay Maxinet hakkında aklınıza takılan sorulara yanıtlar bulabilmeniz mümkün.

“Detay Maxinet Nedir? Giriş ve Referans Kodu (Dolandırıcılığı Hakkında)” üzerine 1 yorum

  1. İnternetten Garanti Para Kazan says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir