DeFacto Bayilik Veriyor

Bayilik Veren Firmalar 2022 - Franchise > DeFacto Bayilik Veriyor

Türkiye’nin Waikiki’den sonra en büyük giyim mağazası zinciri olan DeFacto, 2003 yılında kuruldu. Günümüzde Türkiye’de 330, Türkiye dışında da 113 mağazası bulunan DeFacto, satış noktalarını artırmak amacıyla bayilik vermeyi sürdürüyor. DeFacto’dan bayilik alabilmek için en önemli konulardan biri yatırım sermayesidir.

Türkiye’nin en ünlü giyim mağazaları arasında yer alan DeFacto’dan bayilik alabilmek kesinlikle karlı bir yatırım olarak dikkat çekiyor. Sektörde 2’nci sırada yer alan ve sektörde en fazla reklam veren markalar arasında yer alan DeFacto, gün geçtikçe ciro büyümesi elde etmekte ve bu kapsamda marka bilinirliliğini de artırmaktadır. 2014 yılında yurt dışına da açılan DeFacto, günümüzde Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus, Fas, Kosova, Arnavutluk, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Suudi Arabistan, KKTC‘de de toplam 113 mağazaya sahiptir.

DEFACTO BAYİLİK

Türkiye’nin en önemli giyim markalarından biri olan DeFacto’dan bayilik almak girişimci ve yatırımcılar için daima önem gösterilmesi gereken konular arasında yer alıyor. DeFacto’dan bayilik alabilmenin en önemli iki şartı; Yatırım sermayesi ve sektör deneyimidir.

DeFacto’dan bayilik alabilmek için ortalama olarak 400 bin liralık yatırım sermayesine ihtiyacınız olacak. Mağaza lokasyonu olarak AVM’ler ve cadde mağazaları tercih ediliyor. Ancak cadde mağazalarında 2 veya daha fazla katlı dükkan ihtiyaçları bulunuyor. AVM dışındaki mağazalarda ayrıca minimum 120 metrekare satış alanına ihtiyaç duyuluyor. AVM’lerde şartlar daha esnek.

Mağaza kurulumu, lokasyon belirlenmesi sonrasında şirket tarafından anahtar teslim olarak hazırlanıyor. Bu kapsamda ürünler ana şirketten gönderiliyor ve eksilen her ürün için tedarik ağını harekete geçirebiliyorsunuz. DeFacto’da satılan her üründe kar marjı farklıdır, ancak ortalama olarak yüzde 40 civarında bir kar oranından bahsetmek mümkün. DeFacto mağazalarında başka markalara ait ürün satışları yapılamıyor.

DeFacto’dan bayilik alabilmenin en önemli koşullarından biri de, deneyimdir. Sektör tecrübesine sahip bir yatırımcı veya girişimciyseniz bu size ek avantaj sağlayacaktır. Ayrıca DeFacto’da bölge koruması olduğu için, size yakın bir noktada halihazırda bir DeFacto satış noktası varsa, başka bir lokasyon tercih etmeniz faydalı olacak.

ÖNEMLİ NOT: DeFacto’nun bayilik şartları sık sık değişiklik göstermektedir. Bu nedenle güncellenmiş şartlar ve koşullar için aşağıda yer alan DeFacto iletişim numaralarından bilgi almanızı öneriyoruz.

DEFACTO ÜRÜNLERİ

Defacto’da Erkek, kadın, genç, çocuk, bebek, aksesuar ve kozmetik ürünleri bulunuyor. Ayrıca DeFacto ürünlerini kendi giyim mağazasında satmayı planlıyorsanız, DeFacto’nun kurumsal & toptan satışı da bulunuyor. Bunun için de firmanın aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

DEFACTO BAYİLİK İLETİŞİM

Adres: DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon: 0850 222 27 15

İNCELEYİN: Zengin Eden En İyi İş Fikirleri

DeFacto Bayilik Veriyor hakkında yorum eklemek veya profesyonellerimize soru sormak için aşağıdaki formu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

“DeFacto Bayilik Veriyor” üzerine 11 yorum

 1. Merhablar ismim ozan ürek şırnak uludere ilçesi köyleriyle beraber yaklaşık 70 bin nufusa sahip olan ilçemizde bayiilik yada şübe acmayı düşünüyorum bunun için bize nasıl yardımcı olabilirsiniz efendim iletişim için

  Cevapla
 2. ANTALYA kumluca ilcesinde esnafım buraya yeni geidim defacto eksikliği var bayilik almak istiyorum tlf 05325119724

  Cevapla
 3. ANTALYA kumluca ilcesın de buyuk bir defacto magazasının eksık olgunu gözlemledim 800 metre kare burda boş dukkan olarak duruyor kendımın olmayıp sizden gelecek bır haberlen tutacagımı da bıldırırım konum olarak sehır merkezı sayılır bilgilerinize arz olur.

  Cevapla
  • Benim anlamadığım yer sırası dükkanı bulduk diyelim tuttuk kirası masrafı filan bizden mi gidiyor yoksa karşılıyor mu DeFacto
   Bilgi verirseniz çok memnun olurum çünkü 70 bin nüfusu olan bir ilcedeyim hiç DeFacto mağazası yok burda

   Cevapla
 4. 2008’den 2016’a kadar mobil ödeme sektöründe başarısını gösterdi. ❌2017’nin başında şuanki çalıştığımız projeyi geliştirdi ve hizmete başladı. ❌Detay Maxinet internet sitelerinin google’ da üst sıralara çıkmasını sağlayan bir hizmet veriyor ( Seo hizmeti ). ❌Bizim bu sistemde para kazanmaya başlamamız için siteye kayıt olup firmaya ödeme yaparak paket satın almamız gerekiyor. ➡️Paketi satın aldığınızda pakete dahil olan bir program var.
  Bu programı çalıştırarak 8 saat yada 14 saat çalıştırıp günlük gelir elde ediyoruz ? İki çeşit paket var. ✔️590 $ olan paket günlük program 8 saat açık kalıyor.

  Günlük 5 $, aylık 150 $, yıllık 1800 $ kazanç elde ediyoruz.
  ✔️1500 $ olan pakette ise program günlük 14 saat açık kalıyor. ?????????????????
  Günlük 14 $, aylık 420 $ yıllık 5040 $ kazanç elde ediyoruz.
  Ayrıca her bulduğumuz üye için 185 dolar pirim alıyorsunuz. Üye bulma zorunluluğunuz yoktur. ?????????????????

  Cevapla

Yorum yapın