Kapat

Daha Çok Satış Yapmak İçin Ödeme Yöntemlerini Artırın

PARAMI EN DOĞRU NASIL DEĞERLENDİRİRİM DİYE DÜŞÜNME!

KISA SÜREDE NE KADAR KAR EDEBİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!)


Kanıtlanmış istatistiklere göre, ödeme yöntemlerini artırmak sizlere daha fazla satış yapma fırsatı sağlıyor.

ABD merkezli birçok araştırma şirketinin raporlarına göre, ödeme yöntemlerinde farklı alternatifler sunan şirketler daha fazla ciro elde ediyor. Bu ciro artışı genellikle tüketicilerin ilgisini çekmesi amacıyla oluşuyor.

Farklı ödeme yöntemleri sunarak müşterilerinize hem kolaylık sağlayabilir hemde onların güvenini daha fazla kazanabilirsiniz. Birçok şirket yeni ödeme yöntemleri konusunda bile çalışma yapmaktadır. Sizde işiniz ne olursa olsun, sattığınız üründen bağımsız olarak müşterilerinize kolaylık sağlamak için derhal harekete geçmelisiniz.

NELER YAPILABİLİR?

  1. Bir e-ticaret siteniz varsa mutlaka kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleriniz olmalı. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı ile ödeme içinde çalışma yapmalı ve bu seçeneği sunan kargo firmaları ile çalışmalısınız.
  2. Sosyal medyadan satış yapıyorsanız eğer, müşterileriniz bir bölgeye aitse onlara elden satış için şans tanıyın. En azından onlara elden satış yapabileceğinizi belirtmeniz bile size ek güven sağlayacaktır.
  3. Dükkanda satış yapıyorsanız yine mutlaka pos cihazı barındırın. Ayrıca nakit ödemelerde sorun yaşatmayın ve mutlaka birçok firmaya ait pos cihazlarını barındırın.
  4. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde taksit seçeneğini mutlaka müşterilerinize sunun. Taksitli alışverişler müşterileri cezbeder.
  5. Dövizle satış yapmaktan çekinmeyin. Hatta döviz ile satışlarda daha fazla karda elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir